• Dodaj recenzję:
 • Kod: 4256
 • kolor/wzór:
  • Box dachowy Thule Motion XT Alpine Tytan
  • Box dachowy Thule Motion XT Alpine Black
 • 3 929,00 zł 3 499,00 zł
 • szt.
 • Rata już od:
 • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Czas realizacji: 2-3 dni
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
 • Darmowa wysyłka od 99 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni

 

Thule Motion XT Alpine kolor czarny

 

Buty, kaski, gogle, deski snowboardowe czy narty - wyjazd w góry często wiąże się z transportem takich elementów ubioru i sprzętu. Tę aktywną formę spędzania wolnego czasu planujemy zazwyczaj całą rodziną lub paczką znajomych, co może powodować pewne problemy z zapakowaniem całego asortymentu do jednego auta. Co w takiej sytuacji? Odpowiedź jest jedna - boxy Thule Motion XT Alpine. Zmieścisz w nim nawet 7 par nart i jeszcze inne akcesoria, a wszystko zabezpieczone będzie najnowocześniejszymi rozwiązaniami. To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie najwyższą jakość.

 

Co wyróżnia ten box dachowy Thule Motion Alpine Black?


Na pewno wygląd. Produkt jest bardzo stylowy i świetnie wkomponuje się w ogólną prezencję nawet najbardziej eleganckich aut. To nie jest zbędny dodatek, a element, który może zachwycić swoim wykończeniem.
Aerodynamiczny kształt tego czarnego kufra powoduje znaczne zmniejszenie oporu powietrza i hałasu w porównaniu do propozycji od innych producentów, a przy tym wszystkim jest on bardzo ładowny. Jego pojemność to 450 litrów, a ładowność to 75 kilogramów, przy wymiarach 232 x 95 x 35 cm.

 

Duża dawka innowacji

 

Montaż boxa jest bardzo szybki i intuicyjny, przez co zajmuje tylko kilka minut. Na uwagę zasługuje system PowerClick. Odpowiedni wskaźnik siły mocowania poinformuje nas specjalnym dźwiękiem, że kufer zamocowany jest z odpowiednią siłą. Nad bezpieczeństwem czuwa także SlideLock, czyli trzypunktowy zamek, który posiada oddzielną funkcję zamykania i otwierania, który blokuję skutecznie pokrywę przed otwarciem. Warto wspomnieć o Dual-Side, czyli dużym ułatwieniu w pakowaniu i wyjmowaniu sprzętu, gdyż box dachowy otwiera się dwustronnie. Nie musisz się martwić także o dostęp do bagażnika, gdyż kufer jest pomysłowo przesunięty maksymalnie do przodu, więc spokojnie, w razie potrzeby, będziesz mógł w każdej chwili wyjąć z bagażnika potrzebne przedmioty. Produkt posiada też opatentowane, wbudowane podnośniki Dual Force - które, dodatkowo wspierane przez miękkie uchwyty zewnętrzne, zapewniają bardzo łatwy dostęp do kufra, nawet w najgorszych warunkach.

 


 

 

 

 
  Thule Motion XT wyznacza nowy standard dla nowoczesnego designu box'ów dachowych. Ten model wznosi się na wyższy poziom w zakresie bezpieczeństwa, designu dopasowanego do nowoczesnych samochodów i prostoty obsługi. Jego stylowy i aerodynamiczny kształt został zoptymalizowany pod kątem wpływu na zużycie paliwa i zapewnia cichą jazdę. 

 

 

 
  Thule Motion XT wyznacza nowy standard dla nowoczesnego designu box'ów dachowych. Ten model wznosi się na wyższy poziom w zakresie bezpieczeństwa, designu dopasowanego do nowoczesnych samochodów i prostoty obsługi. Jego stylowy i aerodynamiczny kształt został zoptymalizowany pod kątem wpływu na zużycie paliwa i zapewnia cichą jazdę. Podobnie jak inne boxy Thule, tak i ten model jest najchętniej wybierany wśród innych marek.

 

 

.

 
Box dachowy Thule Motion Xt
Przełomowa konstrukcja
Thule Motion XT zaprojektowaliśmy nie tylko pod względem przestronności i łatwości użytkowania, lecz również z myślą o stylistyce współczesnych samochodów. Zoptymalizowaliśmy jego charakterystyczny kształt z pomocą symulacji komputerowych, co pozwoliło zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć hałas. Firma Thule wyznaczyła nowy standard projektowania nowoczesnych boxów dachowych, tworząc stylowy, cichy i łatwy w użyciu kufer Thule Motion XT, dzięki któremu Twój samochód będzie wyglądać jeszcze lepiej.
Prosty transport dowolnego ładunku
Jeśli zawsze zabierasz w podróż mnóstwo rzeczy, kufer Thule Motion XT jest stworzony dla Ciebie. Ten przeznaczony dla rodzin box dachowy pozwala bezpiecznie przewieźć bagaż, sprzęt rekreacyjny i większe przedmioty niezależnie od celu podróży. Posiada wiele cech gwarantujących wygodę użytkowania, w tym prosty w użyciu i bezpieczny system montażu, płynnie otwierającą się i zamykającą pokrywę oraz dwustronne otwarcie DualSide ułatwiające dostęp do zawartości.
 
 
System SlideLock system automatycznego otwierania . Poprzez przesuniecie klamki box zostaje otwarty . Zamykanie boxa działa na zasadzie zatrzasku , o prawidłowym zamknięciu informuje wskaźnik przy zamku . Gdy jest otwarty sygnalizuje na czerwono jak box dachowy Thlue Motion XT jest zamknięty wskaźnik znika .


Dual-Side system obustronnego otwierania boxa . Przydatna funkcja ułatwiająca załadunek i rozładunek boxa dachowego . Doceniana przez użytkowników posiadających wysokie samochody typu Suv .
Wzmocnione dno pozwala  na maksymalne obciążenie do 75 kg . Dodatkowo usztywnia box w trakcie jazdy , co wpływa na znaczną redukcję szumów w czasie podróży .
 
Box thule Motion xt one key system
 
Centralny Zamek

Opatentowany, bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty z zamka jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte
Power Click Wyjątkowy, opatentowany  system do mocowania boxu w ciągu kilku sekund ,bezpiecznie i łatwo. Wyposażony w moment obrotowy wskaźnik dla najbezpieczniejszej możliwej instalacji. Obejmuje belki do 80mm szerokość.
Otwieranie tylnych drzwi w samochodzie minimalizuje ryzyko dotykania boxa dzięki przesuniętej do przodu pozycji na dachu pojazdy 
   
   
 
 

 

 

 

 

 

 

     

 

Box dachowy Thule Motion XT Alpine Black

Marka: Thule
Model : Alpine XT
Pojemność : 450 litrów
Wymiary wewnętrzne: 222 / 85 / 30
Wymiary zewnętrzne: 232 / 95 / 35
Ładowność: 75 kg
Masa: 25 kg
Zamek: Zatrzaskowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 5-7 / 3-5
Atesty : TUV / GS
Kolor: Czarny połysk
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 215 cm
Wspornik do nart: Adapter Thule 6949
Wzmacniane dno listwami : tak
Aerodynamika: * * * *
Cena / jakości: dobra
Oświetlenie: Adapter Thule 6951
Zakres długości : 216 - .... cm
Zakres pojemności (l): 400 - 499 litrów