• Dodaj recenzję:
  • Kod: 4254
  • 3 929,00 zł 3 349,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
Czas realizacji: 2-3 dni
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

 

Thule Motion XT XL Alpine kolor tytan

 

Rodzinny wyjazd na narty to świetny pomysł na spędzenie czasu. Wzajemna integracja połączona z aktywnością fizyczną jest receptą na świetny wypoczynek, który będzie się wspominało tygodniami. Jednak przed podróżą musisz zadbać o odpowiedni sprzęt, który zagwarantuje frajdę i bezpieczny transport. Kilkuosobowy wyjazd to przecież kaski, stroje, narty, deski i inne akcesoria. Gdzie to wszystko pomieścić, jeśli pojemność bagażnika jest ograniczona? Można na przykład w Thule motion XT XL Alpine.

 

Dlaczego właśnie ten box dachowy Thule Motion XT Alpine Tytan?


Ten bagażnik od Thule jest
bardzo ładowny. Zmieścisz w nim nawet 7 par nart lub 5 desek snowboardowych. Jego pojemność to aż 450 litrów, a pojemność 75 kilogramów. Producenci nie skupili się jednak tylko na funkcjonalności. Box wygląda naprawdę elegancko i na pewno stanie się stylowym dodatkiem nawet do najnowszych aut. Aerodynamiczny kształt tego boxa Thule w kolorze tytanowym powoduje bardzo mały opór powietrza, dzięki czemu dodatkowe dźwięki podczas jazdy są ograniczone do minimum.

 

Box dachowy w nowoczesnym wydaniu

 

Producenci poszli z duchem czasu i zastosowali najnowocześniejsze rozwiązania, które maksymalnie usprawniają zarówno montaż, jak i korzystanie z Thule motion Alpine. Jeśli zawsze przerażał Cię zamontowanie boxów dachowych, to w tym wypadku zapomnisz o wszelkich obawach. Możesz założyć i zdjąć go praktycznie błyskawicznie dzięki systemowi Thule Power Click, który poinformuje Cię specjalnym dźwiękiem o odpowiednim dokręceniu boxa do belek. Całość przesunięta jest mocno do przodu, dzięki czemu będziesz miał bardzo swobodny dostęp do bagażnika samochodowego. Dużym ułatwieniem dostępu do samego boxa, jest na przykład Dual Side, czyli możliwość otwierania produktu z dwóch stron. Box Thule Motion XT XL otworzysz i zamkniesz w bardzo szybki i prosty sposób, dzięki wygodnym uchwytom, a także opatentowanym podnośnikom Dual Force. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo sprzętu, który transportujesz, dzięki zaawansowanym zamkom z systemem SlideLock, które automatycznie blokują pokrywę po odpowiednim dociśnięciu.


 

 

 

 
  Thule Motion XT wyznacza nowy standard dla nowoczesnego designu box'ów dachowych. Ten model wznosi się na wyższy poziom w zakresie bezpieczeństwa, designu dopasowanego do nowoczesnych samochodów i prostoty obsługi. Jego stylowy i aerodynamiczny kształt został zoptymalizowany pod kątem wpływu na zużycie paliwa i zapewnia cichą jazdę.

 

 

Prosty transport dowolnego ładunku
Jeśli zawsze zabierasz w podróż mnóstwo rzeczy, kufer Thule Motion XT jest stworzony dla Ciebie. Ten przeznaczony dla rodzin box dachowy pozwala bezpiecznie przewieźć bagaż, sprzęt rekreacyjny i większe przedmioty niezależnie od celu podróży. Posiada wiele cech gwarantujących wygodę użytkowania, w tym prosty w użyciu i bezpieczny system montażu, płynnie otwierającą się i zamykającą pokrywę oraz dwustronne otwarcie DualSide ułatwiające dostęp do zawartości.
Przełomowa konstrukcja
Thule Motion XT zaprojektowaliśmy nie tylko pod względem przestronności i łatwości użytkowania, lecz również z myślą o stylistyce współczesnych samochodów. Zoptymalizowaliśmy jego charakterystyczny kształt z pomocą symulacji komputerowych, co pozwoliło zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć hałas. Firma Thule wyznaczyła nowy standard projektowania nowoczesnych boxów dachowych, tworząc stylowy, cichy i łatwy w użyciu kufer Thule Motion XT, dzięki któremu Twój samochód będzie wyglądać jeszcze lepiej.
 
Przemyślane funkcje
 

1. System SlideLock z oddzielnymi funkcjami zamykania i otwierania
2. Łatwe otwieranie i zamykanie
3. Wyjątkowy kształt doskonale pasujący do pojazdu, który zwiększa przestrzeń ładunkową i poprawia aerodynamikę
4. Łatwy do zamontowania dzięki fabrycznemu systemowi PowerClick przystosowanemu również do szerszych belek dachowych

Dual-Side

Opatentowana cecha Thule, która pozwala na otwarcie boxu z obu stron dachu. Oznacza to nie tylko ułatwienie załadunku i lepszy dostęp do bagażu, ale również znacznie ułatwia montaż boxu dachowego.
 
 
Rama wzmacniająca

Dodatkowa stalowa rama w podłodze wzmacnia mocowanie boxa i pozwala na załadowanie 75 kg bagaż
 
Centralny Zamek

Opatentowany, bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty z zamka jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte

 


 

Wyjątkowy, opatentowany  system do mocowania boxu w ciągu kilku sekund ,bezpiecznie i łatwo. Wyposażony w moment obrotowy wskaźnik dla najbezpieczniejszej możliwej instalacji. Obejmuje belki do 80mm szerokość.

 

 

 
 
Możliwość całkowitego otwarcia bagażnika samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu na dachu.
 

 

Łatwość montażu i przechowywania. Łatwość załadunku i rozładunku.
Uchwyt dachowy został zaprojektowany do łatwego i szybkiego montażu na dachu samochodu. Gdy nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, możesz go zdjąć z samochodu i przechowywać w garażu. Uchwyty Thule oferują także wiele udogodnień. Na przykład dwustronne otwarcie, ułatwiające załadunek i rozładunek, pasy zabezpieczające ładunek w środku i blokady zapewniające stabilność.

 

Najlepsze wyniki w testach na całym świecie.
Thule regularnie wygrywają w testach bezpieczeństwa i łatwości użytkowania, przeprowadzanych przez wiodące agencje oraz stowarzyszenia kierowców. To dowód, że troska o bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników dróg jest dla nas priorytetem oraz że nasza ciężka praca w ośrodku testowym przynosi efekty. Akceptujemy tylko te modele, które przejdą wszystkie testy — w tym kilka tych, które sami stworzyliśmy!

 

 

Duża ładowność
Niezależnie od tego, jaka przygoda Cię czeka, kufer Thule
Motion XT spełni Twoje potrzeby.

 

     
 

    

Box dachowy Thule Motion XT Alpine Tytan

Marka: Thule
Model : Alpine XT
Pojemność : 450 litrów
Wymiary wewnętrzne: 222 / 85 / 30
Wymiary zewnętrzne: 232 / 95 / 35
Ładowność: 75 kg
Masa: 25 kg
Zamek: Zatrzaskowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 5-7 / 3-5
Atesty : TUV / GS
Kolor: Tytanowy
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 215 cm
Wspornik do nart: Adapter Thule 6949
Wzmacniane dno listwami : tak
Aerodynamika: * * * *
Cena / jakości: dobra
Oświetlenie: Adapter Thule 6951