• Dodaj recenzję:
  • Kod: 3780
  • 2 849,00 zł 2 499,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni


 Box dachowy Thule Motion XT L . Oferta została uzupełniona o oczekiwany przez klientów rozmiar L o wymiarach długość 195 x szerokość 89 x  wysokość 44 cm i pojemność 450 litrów . Istotną zmianą w stosunku do najlepiej sprzedającego się boxa Thule Motion XT XL - jest długość . Box został skrócony do 195 cm i pozwala bez kłopotu otworzyć klapę bagażnika w większości samochodów, przy zamontowanym boxie na bagażniku bazowym. Dobrze dobrana długość pozwala na zabranie nart zjazdowych na zimowe wyprawy , a w czasie letnich wyjazdów może zostać uzupełniony o zestaw toreb Thule GoPack 8006, które idealnie wypełniają przestrzeń bagażową .
Box Thule Motion XT L, jak cała seria wyposażony jest w wzmacnianą podłogę listwami metalowym , dzięki której box jest zdecydowanie cichszy w czasie podróży niż jego odpowiednik Thule Touring lub  Thule Pacific . Maksymalne obciążenie to 75 kg, co  w zupełności wystarcza do przewożenia bagaży . System Slidedock ,to bardzo fajny i udany sposób otwierania boxa . Poprzez przesunięcie klamki box zostaje otwarty . Czerwona kontrolka informuje o otwartym boxie . Sposób zamykania również został udoskonalony w stosunku do poprzednich modeli boxów Thule . W boxach thule motion XT  zastosowano zamek zatrzaskowy , poprzez zamknięcie pokrywy , box Thule Motion XT samoczynnie się zamyka . Jest to zauważalna różnica w stosunku do konkurencji oraz innych produktów Thule . Goście odwiedzający nasz sklep , użytkujący już boxy zwracają uwagę na ten system zamknięcia i bardzo go chwalą . Jest to jeden z powodów decydujących o zakupie tego produktu . Obustronne otwieranie to już standard w boxach firmy Thule .Ułatwia to załadunek i rozładunek zwłaszcza na wysokich samochodach typu SUV . Nie bez znaczenia pozostaje desing . Box Thule Motion świetnie się prezentuje na samochodzie i nie bez powodu jest zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym desing award , automechanika

Thule Motion XT L

Wymiary zewnętrzne (cm) 195 X 89 X44
Wymiary wewnętrzne (cm) 180 X 80 X 38,5
Masa (kg) 20
Pojemność (L) 450
Ładowność (kg) 75
Max.ilosć
Nart/Snowbordów
5-7
System montażu
PowerClick
Sposób otwierania Obie strony
Podnośniki  Tak
Wspornik do nart
 Adapter Thule 6948
Taśmy Tak
Centralny zamek
Tak
Pasuje do belki wingbar Tak
Pasuje do belki prostokątnej
Tak
Certyfikat TUV/GS
Tak
Spełnia City Crash Tak
Max. długość nart 180
Kolor Tytanowy
5 lat Gwarancji

 

  

 

 

 
  Thule Motion XT wyznacza nowy standard dla nowoczesnego designu box'ów dachowych. Ten model wznosi się na wyższy poziom w zakresie bezpieczeństwa, designu dopasowanego do nowoczesnych samochodów i prostoty obsługi. Jego stylowy i aerodynamiczny kształt został zoptymalizowany pod kątem wpływu na zużycie paliwa i zapewnia cichą jazdę.


 

Prosty transport dowolnego ładunku
Jeśli zawsze zabierasz w podróż mnóstwo rzeczy, kufer Thule Motion XT jest stworzony dla Ciebie. Ten przeznaczony dla rodzin box dachowy pozwala bezpiecznie przewieźć bagaż, sprzęt rekreacyjny i większe przedmioty niezależnie od celu podróży. Posiada wiele cech gwarantujących wygodę użytkowania, w tym prosty w użyciu i bezpieczny system montażu, płynnie otwierającą się i zamykającą pokrywę oraz dwustronne otwarcie DualSide ułatwiające dostęp do zawartości.
Przełomowa konstrukcja
Thule Motion XT zaprojektowaliśmy nie tylko pod względem przestronności i łatwości użytkowania, lecz również z myślą o stylistyce współczesnych samochodów. Zoptymalizowaliśmy jego charakterystyczny kształt z pomocą symulacji komputerowych, co pozwoliło zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć hałas. Firma Thule wyznaczyła nowy standard projektowania nowoczesnych boxów dachowych, tworząc stylowy, cichy i łatwy w użyciu kufer Thule Motion XT, dzięki któremu Twój samochód będzie wyglądać jeszcze lepiej.
 
Przemyślane funkcje
 

1. System SlideLock z oddzielnymi funkcjami zamykania i otwierania
2. Łatwe otwieranie i zamykanie
3. Wyjątkowy kształt doskonale pasujący do pojazdu, który zwiększa przestrzeń ładunkową i poprawia aerodynamikę
4. Łatwy do zamontowania dzięki fabrycznemu systemowi PowerClick przystosowanemu również do szerszych belek dachowych

Dual-Side

Opatentowana cecha Thule, która pozwala na otwarcie boxu z obu stron dachu. Oznacza to nie tylko ułatwienie załadunku i lepszy dostęp do bagażu, ale również znacznie ułatwia montaż boxu dachowego.
 
 
Rama wzmacniająca

Dodatkowa stalowa rama w podłodze wzmacnia mocowanie boxa i pozwala na załadowanie 75 kg bagaż
 
Centralny Zamek

Opatentowany, bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty z zamka jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte

 


 

Wyjątkowy, opatentowany  system do mocowania boxu w ciągu kilku sekund ,bezpiecznie i łatwo. Wyposażony w moment obrotowy wskaźnik dla najbezpieczniejszej możliwej instalacji. Obejmuje belki do 80mm szerokość.

 

 

 
 
Możliwość całkowitego otwarcia bagażnika samochodu dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu na dachu.
 

 

Łatwość montażu i przechowywania. Łatwość załadunku i rozładunku.
Uchwyt dachowy został zaprojektowany do łatwego i szybkiego montażu na dachu samochodu. Gdy nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, możesz go zdjąć z samochodu i przechowywać w garażu. Uchwyty Thule oferują także wiele udogodnień. Na przykład dwustronne otwarcie, ułatwiające załadunek i rozładunek, pasy zabezpieczające ładunek w środku i blokady zapewniające stabilność.

 

Najlepsze wyniki w testach na całym świecie.
Thule regularnie wygrywają w testach bezpieczeństwa i łatwości użytkowania, przeprowadzanych przez wiodące agencje oraz stowarzyszenia kierowców. To dowód, że troska o bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników dróg jest dla nas priorytetem oraz że nasza ciężka praca w ośrodku testowym przynosi efekty. Akceptujemy tylko te modele, które przejdą wszystkie testy — w tym kilka tych, które sami stworzyliśmy!

 

 

Duża ładowność
Niezależnie od tego, jaka przygoda Cię czeka, kufer Thule
Motion XT spełni Twoje potrzeby.

 

     
 

    

Box dachowy Thule Motion XT L Tytan

Marka: Thule
Model : Motion XT L
Pojemność : 450 litrów
Wymiary wewnętrzne: 182 / 80 / 36 cm
Wymiary zewnętrzne: 195 / 89 / 44 cm
Ładowność: 75 kg
Masa: 20 kg
Zamek: Zatrzaskowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 5-7 / 3-5
Atesty : City Crash, TUV / GS
Kolor: Tytanowy
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 180 cm
Wspornik do nart: Opcja Thule 6948
Wzmacniane dno listwami : tak
Aerodynamika: * * *
Cena / jakości: dobra