• Dodaj recenzję:
 • Kod: 3780
 • kolor/wzór:
  • Box dachowy Thule Motion XT L black
  • Box dachowy Thule Motion XT L Tytan
 • 2 849,00 zł 2 499,00 zł
 • szt.
 • Rata już od:
 • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
 • Darmowa wysyłka od 99 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni


Box dachowy Thule Motion XT L Tytan . Oferta została uzupełniona o oczekiwany przez klientów rozmiar L o wymiarach długość 195 x szerokość 89 x  wysokość 44 cm i pojemność 450 litrów . Istotną zmianą w stosunku do najlepiej sprzedającego się boxa Thule Motion XT XL - jest długość . Box został skrócony do 195 cm i pozwala bez kłopotu otworzyć klapę bagażnika w większości samochodów, przy zamontowanym boxie na bagażniku bazowym. Dobrze dobrana długość pozwala na zabranie nart zjazdowych na zimowe wyprawy , a w czasie letnich wyjazdów może zostać uzupełniony o zestaw toreb Thule GoPack 8006, które idealnie wypełniają przestrzeń bagażową .

Box Thule Motion XT L, jak cała seria wyposażony jest w wzmacnianą podłogę listwami metalowym , dzięki której box jest zdecydowanie cichszy w czasie podróży niż jego odpowiednik Thule Touring lub  Thule Pacific . Maksymalne obciążenie to 75 kg, co  w zupełności wystarcza do przewożenia bagaży . System Slidedock ,to bardzo fajny i udany sposób otwierania boxa . Poprzez przesunięcie klamki box zostaje otwarty . Czerwona kontrolka informuje o otwartym boxie . Sposób zamykania również został udoskonalony w stosunku do poprzednich modeli boxów Thule .

W boxach Thule motion XT  zastosowano zamek zatrzaskowy , poprzez zamknięcie pokrywy , box Thule Motion XT samoczynnie się zamyka . Jest to zauważalna różnica w stosunku do konkurencji oraz innych produktów Thule . Goście odwiedzający nasz sklep , użytkujący już boxy zwracają uwagę na ten system zamknięcia i bardzo go chwalą . Jest to jeden z powodów decydujących o zakupie tego produktu . Obustronne otwieranie to już standard w boxach firmy Thule .Ułatwia to załadunek i rozładunek zwłaszcza na wysokich samochodach typu SUV . Nie bez znaczenia pozostaje desing . Box Thule Motion świetnie się prezentuje na samochodzie i nie bez powodu jest zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym desing award , automechanika
Box Thule Motion XT L Tytan

 

 

 

 
  Thule Motion XT wyznacza nowy standard dla nowoczesnego designu box'ów dachowych. Ten model wznosi się na wyższy poziom w zakresie bezpieczeństwa, designu dopasowanego do nowoczesnych samochodów i prostoty obsługi. Jego stylowy i aerodynamiczny kształt został zoptymalizowany pod kątem wpływu na zużycie paliwa i zapewnia cichą jazdę. Podobnie jak inne boxy Thule, tak i ten model jest najchętniej wybierany wśród innych marek.

 

 

.

 
Box dachowy Thule Motion Xt
Przełomowa konstrukcja
Thule Motion XT zaprojektowaliśmy nie tylko pod względem przestronności i łatwości użytkowania, lecz również z myślą o stylistyce współczesnych samochodów. Zoptymalizowaliśmy jego charakterystyczny kształt z pomocą symulacji komputerowych, co pozwoliło zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć hałas. Firma Thule wyznaczyła nowy standard projektowania nowoczesnych boxów dachowych, tworząc stylowy, cichy i łatwy w użyciu kufer Thule Motion XT, dzięki któremu Twój samochód będzie wyglądać jeszcze lepiej.
Box Thule Motion XT L Tytan
Prosty transport dowolnego ładunku
Jeśli zawsze zabierasz w podróż mnóstwo rzeczy, kufer Thule Motion XT jest stworzony dla Ciebie. Ten przeznaczony dla rodzin box dachowy pozwala bezpiecznie przewieźć bagaż, sprzęt rekreacyjny i większe przedmioty niezależnie od celu podróży. Posiada wiele cech gwarantujących wygodę użytkowania, w tym prosty w użyciu i bezpieczny system montażu, płynnie otwierającą się i zamykającą pokrywę oraz dwustronne otwarcie DualSide ułatwiające dostęp do zawartości.
 
 
System SlideLock system automatycznego otwierania . Poprzez przesuniecie klamki box zostaje otwarty . Zamykanie boxa działa na zasadzie zatrzasku , o prawidłowym zamknięciu informuje wskaźnik przy zamku . Gdy jest otwarty sygnalizuje na czerwono jak box dachowy Thlue Motion XT jest zamknięty wskaźnik znika .


Dual-Side system obustronnego otwierania boxa . Przydatna funkcja ułatwiająca załadunek i rozładunek boxa dachowego . Doceniana przez użytkowników posiadających wysokie samochody typu Suv .
Wzmocnione dno pozwala  na maksymalne obciążenie do 75 kg . Dodatkowo usztywnia box w trakcie jazdy , co wpływa na znaczną redukcję szumów w czasie podróży .
 
Box thule Motion xt one key system
 
Centralny Zamek

Opatentowany, bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty z zamka jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte
Power Click Wyjątkowy, opatentowany  system do mocowania boxu w ciągu kilku sekund ,bezpiecznie i łatwo. Wyposażony w moment obrotowy wskaźnik dla najbezpieczniejszej możliwej instalacji. Obejmuje belki do 80mm szerokość.
Otwieranie tylnych drzwi w samochodzie minimalizuje ryzyko dotykania boxa dzięki przesuniętej do przodu pozycji na dachu pojazdy 
   
   
 
 

 

 

 

 

 

Box dachowy Thule Motion XT L Tytan

Marka: Thule
Model : Motion XT L
Pojemność : 450 litrów
Wymiary wewnętrzne: 182 / 80 / 36 cm
Wymiary zewnętrzne: 195 / 89 / 44 cm
Ładowność: 75 kg
Masa: 20 kg
Zamek: Zatrzaskowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 5-7 / 3-5
Atesty : City Crash, TUV / GS
Kolor: Tytanowy
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 180 cm
Wspornik do nart: Opcja Thule 6948
Wzmacniane dno listwami : tak
Aerodynamika: * * *
Cena / jakości: dobra