• Dodaj recenzję:
 • Kod: Box Bagażnik Thule Motion M tytan
 • kolor/wzór:
  • Box dachowy Thule Motion XT M Tytan
  • Box dachowy Thule Motion XT M black
 • 2 629,00 zł 2 349,00 zł
 • szt.
 • Rata już od:
 • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
 • Darmowa wysyłka od 99 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni

Box dachowy Thule Motion XT M Tytan

 

Przestronny box dachowy Thule Motion XT M doskonale sprawdza się podczas wycieczki samochodowej, zapewniając dodatkową przestrzeń do spakowania sprzętu rekreacyjnego lub innych przedmiotów. Produkt łączy w sobie atrakcyjny wygląd z komfortem użytkowania.

 

Specjalnie opracowany kształt

 

Nowoczesny box dachowy Thule Motion XT M opracowano z myślą o zachowaniu maksymalnej aerodynamiki pojazdu. Jego znakiem rozpoznawczym jest opływowy, zaokrąglony kształt. Pomimo większych gabarytów produkt ważny zaledwie 17,5 kg, dlatego nie stanowi znacznego obciążenia dla samochodu. Z łatwością można go dopasować do wielu modeli aut. Jego specyficzny kształt zapewnia pojemność aż 400 l. Ponadto maksymalna ładowność produktu wynosi 75 kg.

 

Komfortowa obsługa

 

Producent nie zapomniał o wygodzie użytkowania, czego dowodem jest szereg dodatkowych udogodnień. Za jedno z nich należy uznać obecność trwałych uchwytów zewnętrznych oraz podnośników, które pozwalają na swobodne otwieranie i zamykani kufra. Atutem okazuje się także nowoczesny system SlideLock z funkcją automatycznej blokady pokrywy, który sygnalizuje, czy box został odpowiednio zamknięty. Nie trzeba obawiać się, że kufer zablokuje dostęp do bagażnika samochodu – dzięki specjalnej konstrukcji utrzymuje pozycję na przedniej części dachu.

 

Błyskawiczny montaż

 

Dodatkową zaletą produktu jest gwarancja szybkiego montażu. Box dachowy Thule Motion XT M działa w oparciu o nowoczesny system PowerClick. Dzięki niemu użytkownik słyszy charakterystyczne kliknięcie za każdym razem, gdy kufer zostanie odpowiednio przymocowany. Instalacja nie jest czasochłonna nawet dla osób, które nie posiadają doświadczenia z tego typu akcesoriami.

 

Stylowy wygląd

 

Producent nie zapomniał o walorach estetycznych kufra. Box dachowy Thule Motion XT M wyróżnia się nowoczesnym designem, dzięki któremu z łatwością można go dopasować do wyglądu samochodu. Produkt jest dostępny w atrakcyjnych odsłonach kolorystycznych. Wysoka jakość zastosowanych materiałów dodatkowo wpływa na jego atrakcyjny design.
Box Thule Motion XT M Tytan

 

 

 

 
  Thule Motion XT wyznacza nowy standard dla nowoczesnego designu box'ów dachowych. Ten model wznosi się na wyższy poziom w zakresie bezpieczeństwa, designu dopasowanego do nowoczesnych samochodów i prostoty obsługi. Jego stylowy i aerodynamiczny kształt został zoptymalizowany pod kątem wpływu na zużycie paliwa i zapewnia cichą jazdę. Podobnie jak inne boxy Thule, tak i ten model jest najchętniej wybierany wśród innych marek.

 

 

.

 
Box dachowy Thule Motion Xt
Przełomowa konstrukcja
Thule Motion XT zaprojektowaliśmy nie tylko pod względem przestronności i łatwości użytkowania, lecz również z myślą o stylistyce współczesnych samochodów. Zoptymalizowaliśmy jego charakterystyczny kształt z pomocą symulacji komputerowych, co pozwoliło zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć hałas. Firma Thule wyznaczyła nowy standard projektowania nowoczesnych boxów dachowych, tworząc stylowy, cichy i łatwy w użyciu kufer Thule Motion XT, dzięki któremu Twój samochód będzie wyglądać jeszcze lepiej.
Box Thule Motion XT M Tytan
Prosty transport dowolnego ładunku
Jeśli zawsze zabierasz w podróż mnóstwo rzeczy, kufer Thule Motion XT jest stworzony dla Ciebie. Ten przeznaczony dla rodzin box dachowy pozwala bezpiecznie przewieźć bagaż, sprzęt rekreacyjny i większe przedmioty niezależnie od celu podróży. Posiada wiele cech gwarantujących wygodę użytkowania, w tym prosty w użyciu i bezpieczny system montażu, płynnie otwierającą się i zamykającą pokrywę oraz dwustronne otwarcie DualSide ułatwiające dostęp do zawartości.
 
 
System SlideLock system automatycznego otwierania . Poprzez przesuniecie klamki box zostaje otwarty . Zamykanie boxa działa na zasadzie zatrzasku , o prawidłowym zamknięciu informuje wskaźnik przy zamku . Gdy jest otwarty sygnalizuje na czerwono jak box dachowy Thlue Motion XT jest zamknięty wskaźnik znika .


Dual-Side system obustronnego otwierania boxa . Przydatna funkcja ułatwiająca załadunek i rozładunek boxa dachowego . Doceniana przez użytkowników posiadających wysokie samochody typu Suv .
Wzmocnione dno pozwala  na maksymalne obciążenie do 75 kg . Dodatkowo usztywnia box w trakcie jazdy , co wpływa na znaczną redukcję szumów w czasie podróży .
 
Box thule Motion xt one key system
 
Centralny Zamek

Opatentowany, bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty z zamka jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte
Power Click Wyjątkowy, opatentowany  system do mocowania boxu w ciągu kilku sekund ,bezpiecznie i łatwo. Wyposażony w moment obrotowy wskaźnik dla najbezpieczniejszej możliwej instalacji. Obejmuje belki do 80mm szerokość.
Otwieranie tylnych drzwi w samochodzie minimalizuje ryzyko dotykania boxa dzięki przesuniętej do przodu pozycji na dachu pojazdy 
   
   
 
 

 

 

 

 

 

 

     
 

     

Box dachowy Thule Motion XT M Tytan

Marka: Thule
Model : Motion XT M
Pojemność : 400 litrów
Wymiary wewnętrzne: 164 / 76 / 40 cm
Wymiary zewnętrzne: 175 / 86.5 / 46 cm
Ładowność: 75 kg
Masa: 17.5 kg
Zamek: Zatrzaskowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: brak / 3-4
Atesty : City Crash, TUV / GS
Kolor: Tytanowy
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 155 cm
Wspornik do nart: Opcja Thule 6948
Wzmacniane dno listwami : tak
Aerodynamika: * * *
Cena / jakości: dobra
Zakres długości : 150 - 179 cm
Zakres pojemności (l): 400 - 499 litrów