• Dodaj recenzję:
 • Kod: Box Bagażnik Thule Motion XT XL
 • kolor/wzór:
  • Box dachowy Thule Motion XT XL Tytan
  • Box dachowy Thule Motion XT XL black
  • Box dachowy Thule Motion XT XL black mat
 • 3 099,00 zł 2 699,00 zł
 • szt.
 • Rata już od:
 • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
 • Darmowa wysyłka od 99 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni
Box dachowy Thule Motion XT XL black

Box dachowy Thule Motion XT XL black

2 699,00 zł
Thule RoundTrip Snowboard Roller 165 cm Black

Thule RoundTrip Snowboard Roller 165 cm Black

819,00 zł
3 518,00 zł
3 166,20 zł

 

Box dachowy Thule Motion XT XL

 

Przestronny box dachowy Thule Motion XT XL doskonale sprawdza się podczas wycieczki samochodowej, zapewniając dodatkową przestrzeń do spakowania sprzętu rekreacyjnego lub innych przedmiotów. Produkt łączy w sobie atrakcyjny wygląd z komfortem użytkowania.

 

Specjalnie opracowany kształt

 

Nowoczesny box dachowy Thule Motion XT XL opracowano z myślą o zachowaniu maksymalnej aerodynamiki pojazdu. Jego znakiem rozpoznawczym jest opływowy, zaokrąglony kształt. Pomimo większych gabarytów produkt ważny zaledwie 23,5 kg, dlatego nie stanowi znacznego obciążenia dla samochodu. Z łatwością można go dopasować do wielu modeli aut. Jego specyficzny kształt zapewnia pojemność aż 500 l. Ponadto maksymalna ładowność produktu wynosi 75 kg.

 

Komfortowa obsługa

 

Producent nie zapomniał o wygodzie użytkowania, czego dowodem jest szereg dodatkowych udogodnień. Za jedno z nich należy uznać obecność trwałych uchwytów zewnętrznych oraz podnośników, które pozwalają na swobodne otwieranie i zamykani kufra. Atutem okazuje się także nowoczesny system SlideLock z funkcją automatycznej blokady pokrywy, który sygnalizuje, czy box został odpowiednio zamknięty. Nie trzeba obawiać się, że kufer zablokuje dostęp do bagażnika samochodu – dzięki specjalnej konstrukcji utrzymuje pozycję na przedniej części dachu.

 

Błyskawiczny montaż

 

Dodatkową zaletą produktu jest gwarancja szybkiego montażu. Box dachowy Thule Motion XT XL działa w oparciu o nowoczesny system PowerClick. Dzięki niemu użytkownik słyszy charakterystyczne kliknięcie za każdym razem, gdy kufer zostanie odpowiednio przymocowany. Instalacja nie jest czasochłonna nawet dla osób, które nie posiadają doświadczenia z tego typu akcesoriami.

 

Stylowy wygląd

 

Producent nie zapomniał o walorach estetycznych kufra. Box dachowy Thule Motion XT XL wyróżnia się nowoczesnym designem, dzięki któremu z łatwością można go dopasować do wyglądu samochodu. Produkt jest dostępny w atrakcyjnych odsłonach kolorystycznych. Wysoka jakość zastosowanych materiałów dodatkowo wpływa na jego atrakcyjny design.
 

 

 

 
  Thule Motion XT wyznacza nowy standard dla nowoczesnego designu box'ów dachowych. Ten model wznosi się na wyższy poziom w zakresie bezpieczeństwa, designu dopasowanego do nowoczesnych samochodów i prostoty obsługi. Jego stylowy i aerodynamiczny kształt został zoptymalizowany pod kątem wpływu na zużycie paliwa i zapewnia cichą jazdę. Podobnie jak inne boxy Thule, tak i ten model jest najchętniej wybierany wśród innych marek.

 

 

.

 
Box dachowy Thule Motion Xt
Przełomowa konstrukcja
Thule Motion XT zaprojektowaliśmy nie tylko pod względem przestronności i łatwości użytkowania, lecz również z myślą o stylistyce współczesnych samochodów. Zoptymalizowaliśmy jego charakterystyczny kształt z pomocą symulacji komputerowych, co pozwoliło zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć hałas. Firma Thule wyznaczyła nowy standard projektowania nowoczesnych boxów dachowych, tworząc stylowy, cichy i łatwy w użyciu kufer Thule Motion XT, dzięki któremu Twój samochód będzie wyglądać jeszcze lepiej.
Prosty transport dowolnego ładunku
Jeśli zawsze zabierasz w podróż mnóstwo rzeczy, kufer Thule Motion XT jest stworzony dla Ciebie. Ten przeznaczony dla rodzin box dachowy pozwala bezpiecznie przewieźć bagaż, sprzęt rekreacyjny i większe przedmioty niezależnie od celu podróży. Posiada wiele cech gwarantujących wygodę użytkowania, w tym prosty w użyciu i bezpieczny system montażu, płynnie otwierającą się i zamykającą pokrywę oraz dwustronne otwarcie DualSide ułatwiające dostęp do zawartości.
 
 
System SlideLock system automatycznego otwierania . Poprzez przesuniecie klamki box zostaje otwarty . Zamykanie boxa działa na zasadzie zatrzasku , o prawidłowym zamknięciu informuje wskaźnik przy zamku . Gdy jest otwarty sygnalizuje na czerwono jak box dachowy Thlue Motion XT jest zamknięty wskaźnik znika .


Dual-Side system obustronnego otwierania boxa . Przydatna funkcja ułatwiająca załadunek i rozładunek boxa dachowego . Doceniana przez użytkowników posiadających wysokie samochody typu Suv .
Wzmocnione dno pozwala  na maksymalne obciążenie do 75 kg . Dodatkowo usztywnia box w trakcie jazdy , co wpływa na znaczną redukcję szumów w czasie podróży .
 
Box thule Motion xt one key system
 
Centralny Zamek

Opatentowany, bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty z zamka jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte
Power Click Wyjątkowy, opatentowany  system do mocowania boxu w ciągu kilku sekund ,bezpiecznie i łatwo. Wyposażony w moment obrotowy wskaźnik dla najbezpieczniejszej możliwej instalacji. Obejmuje belki do 80mm szerokość.
Otwieranie tylnych drzwi w samochodzie minimalizuje ryzyko dotykania boxa dzięki przesuniętej do przodu pozycji na dachu pojazdy 
   
   
 
 

 

 

 

 

 

 

     
 

    

Box dachowy Thule Motion XT XL black

Marka: Thule
Model : Motion XT XL
Pojemność : 500 litrów
Wymiary wewnętrzne: 205 / 80
Wymiary zewnętrzne: 215 / 91/ 44
Ładowność: 75 kg
Masa: 23.5 kg
Zamek: Zatrzaskowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 5-7 / 3-5
Atesty : TUV / GS
Kolor: Czarny połysk
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 200 cm
Wspornik do nart: Adapter Thule 6949
Wzmacniane dno listwami : tak
Aerodynamika: * * * *
Cena / jakości: dobra
Oświetlenie: Adapter Thule 6951
Zakres długości : 200 - 215 cm
Zakres pojemności (l): 500 - 599 litrów