Box dachowy Thule Touring S 100

Dodaj recenzję:
  • 1969
  • Producent: THULE
  • Kod producenta: 4002253012249
  • Dostępność: Tak Tak
    Czas realizacji: 48 h
  • szt.
  • 1 669,00 zł 1 499,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Thule Touring S 100

Funkcjonalny box dachowy na każdą okazję.


The Thule Group is the world leader


Rodzina pojemnych, ekonomicznych boxów dla wszystkich potrzeb transportowych.

Box Thule Touring dostępny jest w pięciu wielkościach, zaprojektowanych do przewozu różnego rodzaju ładunków  , aby sprostać wymaganiom współczesnego stylu życia. Dzięki funkcjonalnemu wyposażeniu korzystanie z niego jest łatwe i wygodne. Wygodny system szybkiego montażu Thule FastClick upraszcza instalację boxa na belkach bagażnika, a opatentowane podnośniki Dual Force łagodnie wspomagają otwieranie i zamykanie wieka.Dodatkowo Touring ma obniżoną podłogę dla zredukowania szumu wiatru i drgań, jak również maksymalizację efektywności zużycia paliwa . Wieko jest otwierane z obu stron, co ułatwia montaż oraz ładowanie i opróżnianie boxu.

Thule Touring 100 jest rozwiązaniem  dla małych samochodów. Jeśli chcesz przewozić  dużo bagażu to polecamy Thule Touring 200 i 780  . Jeśli użytkownik jeżdzi na nartach to zalecamy 780 ,600  lub 700.    Thule Touring 600,  idealnie nadaje się do nart carvingowych do 180 cm długości. Dodatkowo obok boxów można zamontować uchwyty rowerowe lub deski surfingowe .  . Niezależnie od potrzeb model Touring,  jest odpowiedni na każdą okazję w najlepszych cenach!

 

 Technologie  
Mocowania FastClick
Opatentowany system szybkiego montażu FastClick ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania ułatwia szybki i bezpieczny montaż. Obejmy uchwytu zaciskają się wokół belek bagażnika bazowego podczas dokręcania pokrętła jedną ręką. Pasuje do belek o szerokości do 90 mm.
Centralny zamek

Opatentowany bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są zamknięte. Standard we wszystkich boxach Thule otwieranych z boku. W boxach Thule Excellence, 
Thule Dynamic i Thule Atlantis dodatkowo z wygodnym kluczem.
Podnośniki Dual-Force

Opatentowane podnośniki Thule Dual-Force wspomagające otwieranie i zamykanie wieka wraz z wewnętrznymi i zewnętrznymi uchwytami gwarantują wygodne otwieranie i zamykanie boxu.
Dual-Side

Wieko jest otwierane z obu stron, co ułatwia montaż oraz ładowanie i opróżnianie boxu.

 

Thule Touring S 100

Wymiary zewnętrzne (cm) 139 x 90 x 40
Wymiary wewnętrzne (cm) 129 X 80
Masa (kg) 10
Pojemność (L) 330
Ładowność (kg) 50
Max.ilosć
Nart/Snowbordów
-
System montażu
Thule FastClick
Sposób otwierania Obie strony
Podnośniki  Tak
Wspornik do nart
 -
Taśmy Tak
Centralny zamek
Tak
Pasuje do belki wingbar Tak
Pasuje do belki prostokątnej
Tak
Certyfikat TUV/GS
Tak
Spełnia City Crash Tak
Max. długość nart -
Kolor Czarny połysk
5 lat Gwarancji