• Dodaj recenzję:
  • Kod: 7821
  • 399,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Łańcuchy śniegowe Polaire Steel Sock

 

Łańcuchy śniegowe francuskiej marki Polaire z linii produktowej Steel Sock to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie największe zalety łańcuchów stalowych i tekstylnych.

 

Niezwykle prosty i wygodny montaż

 

Oferowane łańcuchy zachwycają przede wszystkim ekspresowym montażem. Cała procedura założenia i zdjęcia zajmuje jedynie 2 minuty! W ekstremalnych, zimowych warunkach, gdy każda minuta spędzona poza ciepłym wnętrzem pojazdu to nieprzyjemne doświadczenie, takie rozwiązanie okaże się szczególnie komfortowe! Produkt został wyposażony w innowacyjny system, który nie wymaga tylnego zapięcia - łańcuch montuje się do opony za pomocą elastycznego paska z tyłu, a napięcie następuje automatycznie. Dzięki temu podejściu pozostaje w pełni bezpieczny również dla felg aluminiowych!

 

Najmniejsza tylna przestrzeń na rynku!

 

Polar Steel Sock zaprojektowano w celu zmniejszenia dynamicznego odrywania w trakcie jazdy po oblodzonej i zaśnieżonej jezdni. Charakteryzuje się najmniejszą tylną przestrzenią na rynku - jedyne 7 mm! Dzięki temu doskonale sprawdza się zwłaszcza w autach o niewielkim prześwicie między oponą a elementami zawieszenia. W konstrukcji uwagę zwraca także obecność opaski wykonanej z wysokogatunkowej gumy. Jest ona niezwykle wytrzymała i skutecznie zabezpiecza łańcuch przed zsunięciem się podczas jazdy. Dla maksymalnej wydajności zastosowano ogniwo o grubości 9 mm.

 

Do samochodów osobowych i SUV-ów o masie do 3500 kg

 

Komplet łańcuchów Polaire Steel Sock jest w pełni kompatybilny z systemami ESP i ABS. Najwyższą jakość wykonania potwierdzają normy oraz certyfikaty, według których wykonano ten produkt (między innymi ÖNORM V5117). Samochód wyposażony w łańcuchy może jechać z prędkością maksymalną 50 km/h, zachowując przy tym wszystkie właściwości jezdne. Z kolei maksymalna dopuszczalna masa pojazdu to 3,5 t - co w praktyce oznacza, że Steel Sock z powodzeniem sprawdzi się zarówno w samochodach osobowych, jak również typu SUV.

 

Zestaw zapakowany w eleganckie pudełko z parą rękawiczek.

 

Marka: Polaire
Model : steel sock
Prześwit: 7mm
Montaż zewnętrzny: Nie
Demontaż zewnętrzny: Nie
Naprężanie automatyczne: Nie potrzeba
Napinanie ręczne: Nie potrzeba
Mikroregulacja: Nie potrzeba
Dodatkowe ogniwa kruszące lód: Nie
Ochrona felg Aluminiowych: Tak
Zgodny z ABS / ESP: Tak
Komfort jazdy: ***
Przyczepność: *
Gwarancja: 5 lat
Jakość: 4
Zastosowanie typ pojazdu: Osobowy, SUV
Uwagi: ö-norm 5117