• Dodaj recenzję:
  • Kod: 213
  • 569,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Produkt na wyczerpaniu
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Thule Rapid System 775

 

Stopy montażowe do bagażników o podwyższonych relingach Thule Rapid System 775 to rozwiązanie, które jest w równym stopniu uniwersalne, co praktyczne w obsłudze.

 

Niezwykle uniwersalne stopy

 

Oferowane stopy charakteryzują się przede wszystkim niezwykle szerokim zakresem kompatybilności. System pasuje do wszystkich typów belek produkowanych przez szwedzkiego producenta Thule . Bez problemu skorzystają z nich właściciele belek WingBar, WingBar Evo, AeroBar, SlideBar, SquareBar i ProBar.

 

Wysoka jakość wykonania

 

Tak jak w przypadku innych rozwiązań sygnowanych logo Thule, użytkownik może liczyć na bardzo wysoką jakość wykonania oraz zastosowanych materiałów. Wysokogatunkowe stopy metali i starannie wyselekcjonowane tworzywa sztuczne gwarantują wytrzymałość i odporność na intensywną, długotrwałą eksploatację przez wiele lat. W praktyce oznacza to bezproblemowe przewożenie obciążenia o łącznej wadze nawet do 100 kg!  (nie zapomnij sprawdzić dopuszczalnego obciążenia dachu Twojego pojazdu!). Potwierdzeniem najwyższych parametrów materiałowych są certyfikaty jednostki certyfikującej TUV Rheinland oraz CITY CRASH.

 

Idealnie dopasowane

 

Thule Rapid System 775 to również oczywiście w najwyższym stopniu dopracowany system montażowy - zarówno, jeśli mowa o mocowaniu samych stóp do relingów, jak i belek. Stopy wyposażone zostały we wbudowane narzędzie, z którym montaż oraz demontaż przebiegają szybko i bezproblemowo. W konstrukcji producent postawił na stalową taśmę powlekaną gumą. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższe parametry bezpieczeństwa, które w przypadku podwyższonych relingów są szczególnie ważne.

 

Wysoki poziom bezpieczeństwa

 

W opisywanym uniwersalnym systemie montażowym w komplecie znajdziemy również zamki, które stanowią pierwszą linię ochrony przewożonej zawartości nie tylko przed złodziejami na postoju. W trakcie jazdy zwiększają stabilność przewożonego ładunku. W tym kontekście warto podkreślić, że Thule Rapid System 775 jest kompatybilny także z systemem One-Key, co jest bardzo dobrą wiadomością dla osób korzystających z pozostałego wyposażenia od Thule.

 

 

Dane techniczne Thule 775

Ilość w opakowaniu - Stopy abgażnika
4 szt
Ładowność (kg) 100 kg
Wysokość stopy
6,5 cm
Pasuje do belek Thule Wingbar
Tak
Pasuje do belek Thule SlideBar Tak
Pasuje do belek Thule SquareBar Tak
Pasuje do belek Thule ProBar Tak
Zamki w komplecie
Tak
Certyfikat TUV
Tak
Sepłnia normy City Crash
Tak
Kompatybilność z One Key System Tak
Gwarancja 5 lat
Tak

 

 

Thule 775 Stopy bagażnika dachowego

Marka: Thule
Model : Thule 775
Ładowność: 100 kg
Gwarancja : 5 lat
Zamki w komplecie: Tak
Wysokość stopy: : 6.5 cm
Mocowanie do dachu:: Na relingu poręczowym
Montaż : : wymaga imbusa
Atest City Crash: : Tak
Posiada TUV: : Tak