• Dodaj recenzję:
  • Kod: 8961
  • 859,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Pokrowiec na narty Thule RoundTrip Ski Roller 175cm

 

Wysokiej jakości pokrowiec na narty Thule RoundTrip Ski Roller 175cm został wykonany z wytrzymałego materiału. Świetnie sprawdza się w swojej roli, zapewniając bezpieczny transport sprzętu. Dzięki dołączonym kółkom jego przenoszenie jest bardzo komfortowe.

 

Odpowiednie zabezpieczenie nart

 

Produkt posiada wiele dodatkowych zalet, które gwarantują skuteczną ochronę sprzętu narciarskiego. Warto zwrócić uwagę na obecność wyściełanej przegrody pełniącej dwie funkcje. Ta wyjmowana warstwa materiału pozwala oddzielić jedną nartę od drugiej, dzięki czemu przeciwdziała ich zarysowaniu. Zaletą są również funkcjonalne pasy kompresyjne. Można z nich korzystać na zewnątrz oraz wewnątrz, dbając o stabilne ułożenie sprzętu – dzięki pasom narty pozostają zawsze na swoim miejscu.

 

Wygoda użytkowania

 

Prezentowany pokrowiec na narty Thule RoundTrip Ski Roller 175cm zapewnia pełen komfort użytkowania. Ponieważ posiada kółka, nie trzeba dźwigać ciężkiego sprzętu – jest to szczególnie ważne w przypadku konieczności pokonywania dłuższych dystansów. Wygodę gwarantują również umieszczone na końcach uchwyty, które pewnie leżą w dłoni. Są one zlokalizowane w różnych miejscach, aby maksymalnie ułatwić swobodne przenoszenie nart. Poszczególne przegrody zamyka się za pomocą uniwersalnego zamka błyskawicznego. Wokół pokrowca znajduje się specyficzne zapięcie w kształcie „S”, które zapewnia jeszcze wygodniejszą obsługę sprzętu.

 

Dodatkowa przegródka

 

W pokrowcu znajduje się dodatkowa kieszeń, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Świetnie sprawdza się jako przegródka do przechowywania odzieży lub przydatnych akcesoriów. Jest ona zapinana na zamek, co zapewnia bezpieczeństwo zawartości.

 

Uniwersalny charakter

 

Pokrowiec na narty Thule RoundTrip Ski Roller 175cm jest dostosowany do przenoszenia sprzętu w najpopularniejszych rozmiarach. Mieści aż dwie pary sprzętu alpejskiego o długości nieprzekraczającej 175 cm, oraz kijki. Produkt sam w sobie waży niecałe 3,5 kg, dlatego nie stanowi dodatkowego obciążenia. Doskonale sprawdzi się podczas różnych form aktywności.

 

Dane techniczne :

Wymiary
183 x 34 x 19 cm
Masa 3.48 kg
Kolor Black
Materiał Poliester 600D
Numer modelu 3204364