Jak poprawnie zamontować fotelik rowerowy

Foteliki rowerowe Hamax to innowacyjne i bezpieczne rozwiązanie, które na pewno spodoba się wszystkim aktywnym rodzicom. Łączą w sobie nowoczesne funkcję i najwyższą wygodę, ponadto są wykonane z solidnych materiałów, przez co solidne i bezpieczne.

Bezpieczeństwo i odpowiedni montaż

Wiele dostępnych na rynku fotelików rowerowych nie nadaje się do umieszczenia na ramie małego roweru. Tutaj nie ma takiego problemu, a wręcz przeciwnie Hamax posiada stelaż idealnie wpasowujący się nawet w konstrukcje mniejszych jednośladów. Większość dodatków stoi również za zachowaniem odpowiedniego bezpieczeństwa podczas przewozu dziecka.

Fotelik rowerowy czasami wymaga dodatków

Producent pamiętał również o tym, iż najczęściej to mamy podróżują ze swoimi maluchami w ten sposób, dlatego postarał się o to, by projekt fotelika przewidywał dokładne dopasowanie stelaża do ramy roweru typu damka – co świetnie widać na dołączonej grafice.

To wszystko sprawia, iż rodzice mogą spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu ze swoim maluchem – a taka przyjemność to już prawdziwa inwestycja!

 Stelaże do różnych ram rowerowych

poprawny montaż fotelika do roweru
Stelaż do fotelika redukujący nadmierny padmierzechył do przodu

Problem: 
Nadmierny przechył do przodu
 
Rozwiązanie:
 
stelaż do fotelika stelaż do fotelika 2
Stelaż do fotelika KISS/SLEEPY/SMILEY
Stelaż do fotelika SIESTA/CARESS


przechył fotelika rowerowego
 

Stelaż do fotelika redukujący nadmierny przechył do tyłu


Problem: 
Nadmierny przechył do tyłu
 
Rozwiązanie:
 
stelaż fotelika rowerowego stelaż fotelika na rower
Stelaż do fotelika KISS/SLEEPY/SMILEy Stelaż do fotelika SIESTA/CARESS


 
bezpieczny montaż fotelika rowerowego
 

Stelaż do fotelika montowanego na ramie o małym rozmiarze


Problem: 
Rama o małym rozmiarze
 
Rozwiązanie:
 
element fotelika rowerowego element fotelika rowerowego
Stelaż do fotelika KISS/SLEEPY/SMILEY Stelaż do fotelika SIESTA/CARESS


fotelik rowerowy - akcesoria
 

Stelaż do fotelika montowany na damskiej ramie


Problem: 
Uchwyt zamocowany na łączeniu rury podsiodłowej z górną rurą ramy
 
Rozwiązanie:
 
wspornik fotelika rowerowego fotelik rowerowy - wspornik
Stelaż do fotelika KISS/SLEEPY/SMILEY Stelaż do fotelika SIESTA/CARESS

 

 

Bagażniki i łańcuchy śniegowe Thule

Boxcars to sklep prowadzony przez pasjonatów, którzy doskonale wiedzą, czego potrzebuje każdy właściciel samochodu. Nasz asortyment daje niemal nieograniczone możliwości. Każdy podróżujący znajdzie tutaj wyposażenie, które będzie odpowiadać na jego potrzeby. Do naszej oferty zawsze wybieramy tylko sprawdzone i solidne marki o świetnej reputacji i doświadczeniu, dlatego tylko u nas można znaleźć najlepsze produkty w jednym miejscu - akcesoria i bagażniki Thule, Kamei, Xtreme i wiele innych marek. Nasze łańcuchy śniegowe, bagażniki, uchwyty i inne udogodnienia sprawiają, że podróżowanie staje się jeszcze łatwiejsze, a przy tym bardzo bezpieczne. W poszczególnych kategoriach znajduje się asortyment tworzony z myślą o autach osobowych, a także dostawczych i samochodach typu SUV. W razie potrzeby chętnie dzielimy się naszym dużym doświadczeniem i długo zbieraną wiedzą, którą mamy na temat samochodów i bezpieczeństwa przewozu. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, przykładamy najwyższą wagę do każdego zamówienia. Serdecznie zapraszamy do wspólnych zakupów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najlepszych producentów. Oferujemy bagażniki dachowe, boxy, łańcuchy śniegowe, uchwyty rowerowe, bagażniki rowerowe oraz wiele wiele innych akcesoriów samochodowych. Oferowane przez nas produkty stanowią połączenie najwyższej jakości z rozsądną ceną.

Bagażniki Thule do samochodu