• Dodaj recenzję:
  • Kod: 6938
  • Obserwuj produkt:

  • 419,00 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Rata już od:

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Inter Pack Virgo RR 120

 

Inter Pack Virgo RR 120 to praktyczny bagażnik dachowy na reling poręczowy, który odznacza się prostym montażem i dużą funkcjonalnością. Łączy w sobie wysoką jakość i niską cenę, co czyni go jednym z najlepszych rozwiązań w klasie ekonomicznej.

 

Owoc współpracy z najlepszymi

 

Firma Inter Pack specjalizuje się od lat w dystrybucji najlepszych rozwiązań z dziedziny wszelkiego rodzaju bagażników i uchwytów zewnętrznych. Bogate doświadczenie umożliwiło marce rozpoczęcie produkcji pod własnym szyldem, co przełożyło się na szeroką gamę bardzo popularnych oraz atrakcyjnych cenowo modeli, takich, jak Virgo RR 120.

 

Dopracowana konstrukcja

 

Propozycja od polskiego producenta może poszczycić się bardzo dobrze zaprojektowaną konstrukcją. Umożliwia ona bezproblemowy dostęp do kanału montażowego ( rowek T ) bez konieczności demontażu belek (które są zakończone otwartymi końcówkami). Sam kanał ma standardowe wymiary, przez co bagażnik dachowy jest kompatybilny z niemal ze wszystkimi uchwytami i akcesoriami od najważniejszych marek.

 

Opływowy kształt i duże możliwości

 

Belki w VIRGO RR 120 mają przekrój skrzydła. Oznacza to znacznie mniejszy opór powietrza i poziom emisji hałasu niż w konwencjonalnych rozwiązaniach. System umożliwia zamontowanie czterech bagażników rowerowych lub uchwytów wraz z boxem. Dzięki temu użytkownik może liczyć na cichą i ekonomiczną podróż z dużym załadunkiem.

 

Niezwykle prosty montaż

 

Jeżeli szukacie Państwo bagażnika dachowego o prostym montażu, będziecie usatysfakcjonowani. Całość montowana jest przy użyciu jednej śrubki, którą dokręca się dołączonym do zestawu kluczem imbusowym. Następnie nakłada się osłony, przekręca kluczyk i cały bagaż będzie odpowiednio zabezpieczony. Na uwagę zasługuje również zastosowanie silikonowych osłon oraz gumowych dystansów. Dzięki temu relingi są chronione przed zarysowaniami.

Bagażnik dachowy Inter Pack Virgo RR 120

Marka: Interpack
Model : Virgo IR 120
Ładowność: 75 kg
Gwarancja : 2 lata
Rodzaj belki: : W kształcie skrzydła
Długość belki: : 120 cm
Szerokość belki :: 78 mm
Wyposażone w listwy z rowkiem T: Tak
Montaż w rowek T - trzeba wyciągnąć gumę: Tak
Zamki w komplecie: Tak
Mocowanie do dachu:: Na relingu poręczowym
Montaż : : wymaga imbusa
Atest City Crash: : b.d
Posiada TUV: : b.d