Wypożyczalnia boxów i łańcuchów śniegowych

 
 
Nie ma chyba kierowcy, którego nie dotknął kiedyś kłopot pakowania auta zwłaszcza, jak jedziemy  na wakacje z rodziną.  Bagażnik prawie zawsze okazuje się za mały, a pasażerowie jeżdżą z bagażami na kolanach lub pod nogami. Nie jest to ani bezpieczny, ani dobry pomysł. Niestety, wciąż zdarzają się osoby, które ignorują zasady bezpieczeństwa w czasie pakowania bagażu. 

Bagaże nie mogą zasłaniać też szyby czy lusterka. Niewskazane jest też luźne położenie ciężkich rzeczy na tylnej półce. W przypadku kolizji, taki bagaż staje się morderczym pociskiem. Raczej nie polecamy zakopywania towarzyszy drogi. Oni też powinni jechać swobodnie, mogąc normalnie się ruszać. Inaczej będziecie skazani na ciągłe  marudzenie  i postoje na odpoczynek. Podróż potrafi wówczas przerodzić się w wydłużającą się w czasie mękę. Nie musi tak jednak być. Podróż może być przyjemna, szybka i przede wszystkim bezpieczna.
 
Obecnie wszyscy wiedzą, że by podróż była bezpieczna pasażerowie muszą mieć zapięte pasy, a dzieci foteliki samochodowe. Kierowcy, którzy naprawdę dbają o bezpieczeństwo - swoje i swoich pasażerów - dwa razy przemyślą najmądrzejszy sposób załadowania samochodu. Idealnym rozwiązaniem jest box na dachu i komfort jazdy w  środku samochodu :)

Co zrobić jednak  gdy wyjeżdżamy raz do roku, mieszkamy w bloku i nie mamy miejsca na przechowywanie boxa? W takich sytuacjach służymy pomocą.

Prowadzimy wypożyczalnię autoboxów i akcesoriów do przewozu sprzętu sportowego.
Koszt wypożyczenia autoboxa 40 zł za dobę. Wypożyczamy boxy na minimum 4 dni.
W dniu podpisania umowy wypożyczający pobiera kaucję.
 Nie zwlekaj i już dziś zaplanuj swój wyjazd- liczba boxów ograniczona

 

Dostępne boxy:

 

INTER PACK TRAXER 6.6

180 / 71/40   410 litrów  Kaucja 850 zł - 30 zł doba  

 

 

THULE MOTION XT XL BLACK

 205/80/40  500 litrów Kaucja 850 zł - 40 zł doba

 

 

THULE FORCE XT XL

197 / 75 / 39   500 litrów Kaucja 850 zł - 40 zł doba

 

 


Wybór należy do Ciebie

 

 

 
Planując wyjazd zimowy w góry, warto wcześniej do tego dobrze się przygotować. Poza formą i odpowiednim sprzętem sportowym  należy również posiadać łańcuchy śniegowe dobrane do swojego auta. 
W wielu krajach są one już wymagane na wyposażeniu samochodu. To nie tylko bezpieczeństwo i komfort podróży, ale obowiązujący standard. W Szwajcarii, Francji, Austrii, Włoszech konieczność używania łańcuchów śniegowych obowiązuje również na obszarach podgórskich. Łańcuchy muszą posiadać też odpowiednie atesty, spełniać normy i certyfikaty jakościowe w  zależności od kraju po którego  drogach poruszamy się. W przypadku takich krajów jak Austria i Szwajcaria, nie dostosowanie się do tych zasad może nas kosztować nawet  kilka tysięcy euro za mandat !!!

 
Nie trzeba jednak kupować łańcuchów śniegowych by jeździć na stokach ;) Proponujemy wypożyczenie nowych łańuchów z atestami firmy Veriga. Idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy szukają wysokiej jakości łańcuchów w atrakcyjnej cenie.

Koszt to jedynie:
10 zł za dobę  - łańcuchy bez napinacza
30 zł za dobę - łańcuchy z napinaczem
30 zł za dobę - łańcuchy 7 mm
( płatne przy oddaniu łańcuchów)

W dniu wypożyczenia należy wpłacić jedynie kaucję zwrotną równą cenie detalicznej wybranego modelu  łańcuchów.  W przypadku braku użycia łańcuchów przy ich oddaniu zostanie kaucja zwrócona .  Użycie łańcuchów jest jednoznaczne z ich nabyciem. Nie przyjmujemy używanego towaru.

W wypożyczalni dostępne są aktualnie najnowsze modele produkowanych łańcuchów w ograniczonej ilości. Nie zwlekaj i już dziś zaplanuj swój wyjazd.