Wypożyczalnia

 Jak Zapakować Słonia Do Auta?

 

Nie ma chyba kierowcy, którego nie dotknął kiedyś kłopot pakowania auta zwłaszcza, jak jedziemy  na wakacje z rodziną.  Bagażnik prawie zawsze okazuje się za mały, a pasażerowie jeżdżą z bagażami na kolanach lub pod nogami. Nie jest to ani bezpieczny, ani dobry pomysł. Niestety, wciąż zdarzają się osoby, które ignorują zasady bezpieczeństwa w czasie pakowania bagażu. 

Bagaże nie mogą zasłaniać też szyby czy lusterka. Niewskazane jest też luźne położenie ciężkich rzeczy na tylnej półce. W przypadku kolizji, taki bagaż staje się morderczym pociskiem. Raczej nie polecamy zakopywania towarzyszy drogi. Oni też powinni jechać swobodnie, mogąc normalnie się ruszać. Inaczej będziecie skazani na ciągłe  marudzenie  i postoje na odpoczynek. Podróż potrafi wówczas przerodzić się w wydłużającą się w czasie mękkę. Nie musi tak jednak być . Podróż może być przyjemna, szybka i przede wszystkim bezpieczna.
 
Obecnie wszyscy wiedzą ,że by podróż była bezpieczna pasażerowie muszą mieć zapięte pasy,a dzieci foteliki samochodowe . Kierowcy, którzy naprawdę dbają o bezpieczeństwo - swoje i swoich pasażerów - dwa razy przemyślą najmądrzejszy sposób załadowania samochodu. Idelanym rozwiązaniem jest box  na dachu i komfort jazdy w  srodku samochodu:)
Co zrobić jednak  gdy wyjeżdżamy raz do roku, mieszkamy w bloku i nie mamy miejsca na przechowywanie boxa ? W takich sytuacjach służymy pomocą.

Prowadzimy wypożyczalnię autoboxów i akcesoriów do przewozu sprzętu sportowego.
Koszt wypożyczenia autoboxa 20 zł za dobę. Wypożyczamy boxy na minimum 4 dni.
W dniu podpisania umowy wypożyczający pobiera kaucję .
 Nie zwlekaj i już dzis zaplanuj swój wyjazd- liczba boxów ograniczona

 

Dostępne boxy  :

Xstream 400  195 X 78 X 34  400 litrów  Kaucja 850 zł - 20 zł doba  

 

 

 

Xstream 450  195 X 82 X 34    450 litrów Kaucja 850 zł - 20 zł doba