Wypożyczalnia Łańcuchów Śniegowych
Planując wyjazd zimowy w góry, warto wcześniej do tego dobrze się przygotować. Poza formą i odpowiednim sprzętem sportowym  należy również posiadać łańuchy śniegowe dobrane do swojego auta. 
W wielu krajach są one już wymagane na wyposażeniu samochodu. To nie tylko bezpieczeństwo i komfort podróży, ale obowiązujący standard. W Szwajcarii, Francji, Austrii, Włoszech konieczność używania łańcuchów śniegowych obowiązuje również na obszarach podgórskich. Łańcuchy muszą posiadać też odpowiednie atesty, spełniać normy i certyfikaty jakościowe w  zależności od kraju po którego  drogach poruszamy się. W przypadku takich krajów jak Austria i Szwajcaria, nie dostosowanie się do tych zasad może nas kosztować nawet  kilka tysięcy euro za mandat !!!

Nie trzeba jednak kupować łańcuchów śniegowych by jeździć na stokach ;) Proponujemy wypożyczenie nowych łańuchów z atestami firmy Veriga. Idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy szukają wysokiej jakości łańcuchów w atrakcyjnej cenie.

Koszt to jedynie:
20 zł za dobę  - łańuchy bez napinacza
30 zł za dobę- łańuchy z napinaczem
30 zł za dobę  łańuchy 7 mm
( płatne przy oddaniu łańuchów)

W dniu wypożyczenia należy wpłacić jedynie kaucję zwrotną równą cenie detalicznej wybranego modelu  łańuchów.  W przypadku braku użycia łańuchów przy ich oddaniu zostanie kaucja zwrócona .  Użycie łańcuchów jest jednoznaczne z ich nabyciem. Nie przyjmujemy używanego towaru.

W wypożyczalni dostępne są aktualnie najnowsze modele produkowanych łańcuchów w ograniczonej ilości. Nie zwlekaj i już dzis zaplanuj swój wyjazd.