O firmie


Witamy Państwa na stronie firmy Boxcars. Działamy na rynku od 1999 roku. Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w dystrybucji bagażników, boxów, łańcuchów i kompletnych systemów nośnych do aut, które cechują się najwyższą jakością.

Znajdujemy się w centrum Polski, skąd wysyłamy do naszych Klientów produkty importowane od kontrahentów i producentów bagażników samochodowych ze Szwecji Niemiec oraz Włoch.

Współpracujemy jedynie ze znanymi producentami z Europy - to gwarancja, że każdy zakupiony u nas system nośny został poddany ścisłej kontroli na etapie produkcji, montażu i pakowania. Dzięki temu trafiają do Państwa najbardziej trwałe i solidne bagażniki samochodowe.

Taka polityka prowadzenia firmy Boxcars sprawiła, że nieprzerwanie od 1999 roku jesteśmy polskim liderem w dystrybucji bagażników i systemów nośnych do aut. Mimo rosnącej konkurencji, nasi Klienci doceniają zaangażowanie, szybką pomoc a także wysoką jakość oferowanych produktów.

Każdego roku poszerzamy ofertę o nowe produkty, które spełniają jeszcze szerszą pulę potrzeb naszych Klientów. Tutaj pragniemy zwrócić szczególną uwagę na produkty marki THULE - uznanej firmy zajmującej się produkcją bagażników samochodowych.

Na wszystkie zamówione u nas produkty dajemy pisemną gwarancję. Chcemy również nadmienić, iż wszystkie zakupione u nas systemy nośne mające logotyp Boxcars posiadają wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa i kompatybilności.

 


   

bagażniki

bagażniki thule

boxy thuleboxy dachowe

 


Oto, co zyskujesz korzystając z naszej oferty:

  • Bezpieczne zakupy w legalnie działającej firmie i możliwość zwrotu (do 14 dni po otrzymaniu produktu)
  • Gwarancję jakości i oryginalności (my nie handlujemy podróbkami)
  • Gwarancję najniższej ceny za renomowane systemy nośne
  • Miłą obsługę Klienta i szybką dostawę zamówionych produktów

     

Zapraszamy do współpracy!