O firmie


Witamy Państwa na stronie firmy Boxcars. Działamy na rynku od 1999 roku. Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w dystrybucji bagażników, boxów, łańcuchów i kompletnych systemów nośnych do aut, które cechują się najwyższą jakością.

Znajdujemy się w centrum Polski, skąd wysyłamy do naszych Klientów produkty importowane od kontrahentów i producentów bagażników samochodowych ze Szwecji Niemiec oraz Włoch.

Współpracujemy jedynie ze znanymi producentami z Europy - to gwarancja, że każdy zakupiony u nas system nośny został poddany ścisłej kontroli na etapie produkcji, montażu i pakowania. Dzięki temu trafiają do Państwa najbardziej trwałe i solidne bagażniki samochodowe.

Taka polityka prowadzenia firmy Boxcars sprawiła, że nieprzerwanie od 1999 roku jesteśmy polskim liderem w dystrybucji bagażników i systemów nośnych do aut. Mimo rosnącej konkurencji, nasi Klienci doceniają zaangażowanie, szybką pomoc a także wysoką jakość oferowanych produktów.

Każdego roku poszerzamy ofertę o nowe produkty, które spełniają jeszcze szerszą pulę potrzeb naszych Klientów. Tutaj pragniemy zwrócić szczególną uwagę na produkty marki THULE - uznanej firmy zajmującej się produkcją bagażników samochodowych.

Na wszystkie zamówione u nas produkty dajemy pisemną gwarancję. Chcemy również nadmienić, iż wszystkie zakupione u nas systemy nośne mające logotyp Boxcars posiadają wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa i kompatybilności.

 


   

bagażniki

bagażniki thule

boxy thuleboxy dachowe

 


Oto, co zyskujesz korzystając z naszej oferty:

  • Bezpieczne zakupy w legalnie działającej firmie i możliwość zwrotu (do 14 dni po otrzymaniu produktu)
  • Gwarancję jakości i oryginalności (my nie handlujemy podróbkami)
  • Gwarancję najniższej ceny za renomowane systemy nośne
  • Miłą obsługę Klienta i szybką dostawę zamówionych produktów

     

Zapraszamy do współpracy!

Bagażniki i łańcuchy śniegowe Thule

Boxcars to sklep prowadzony przez pasjonatów, którzy doskonale wiedzą, czego potrzebuje każdy właściciel samochodu. Nasz asortyment daje niemal nieograniczone możliwości. Każdy podróżujący znajdzie tutaj wyposażenie, które będzie odpowiadać na jego potrzeby. Do naszej oferty zawsze wybieramy tylko sprawdzone i solidne marki o świetnej reputacji i doświadczeniu, dlatego tylko u nas można znaleźć najlepsze produkty w jednym miejscu - akcesoria i bagażniki Thule, Kamei, Xtreme i wiele innych marek. Nasze łańcuchy śniegowe, bagażniki, uchwyty i inne udogodnienia sprawiają, że podróżowanie staje się jeszcze łatwiejsze, a przy tym bardzo bezpieczne. W poszczególnych kategoriach znajduje się asortyment tworzony z myślą o autach osobowych, a także dostawczych i samochodach typu SUV. W razie potrzeby chętnie dzielimy się naszym dużym doświadczeniem i długo zbieraną wiedzą, którą mamy na temat samochodów i bezpieczeństwa przewozu. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, przykładamy najwyższą wagę do każdego zamówienia. Serdecznie zapraszamy do wspólnych zakupów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty najlepszych producentów. Oferujemy bagażniki dachowe, boxy, łańcuchy śniegowe, uchwyty rowerowe, bagażniki rowerowe oraz wiele wiele innych akcesoriów samochodowych. Oferowane przez nas produkty stanowią połączenie najwyższej jakości z rozsądną ceną.

Bagażniki Thule do samochodu