Bagażnik rowerowy na hak ATERA STRADA SPORT 2

Dodaj recenzję:
  • 579
  • Producent: ATERA
  • Dostępność: Tak Tak
  • szt.
  • 1 599,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Rata już od:

W zestawie kupisz taniej

Bagażnik rowerowy na hak ATERA STRADA SPORT 2

Bagażnik rowerowy na hak ATERA STRADA SPORT 2

1 599,00 zł
Wieszak na hak do platform rowerowych

Wieszak na hak do platform rowerowych

79,00 zł
1 678,00 zł
1 599,00 zł


Bagażnik rowerowy Atera Strada Sport 2
 
Bestseler sprzedaży ostatnich lat bagażnik rowerowy Atera Strada Sport . Idealna relacja ceny do jakości produktu . Do produkcji użyto wysokiej jakości materiałów , plastikowe elementy nie pękają jak to ma miejsce w chińskich bagażnikach . Konstrukcja nośna wykonana z wysokiej jakości stali pod wpływem ciężaru rowerów nie wygina się w czasie jazdy co zdarza się w produktach tańszych konkurencyjnych . Rynienki na których stoi rower wykonane z aluminium na których znajdują się regulowane podpory na koła w kształcie klina . Ten sposób mocowania kół idealnie zabezpiecza rowery przed przesuwaniem się  czasie transportu , eliminuje siły działające poprzecznie .

Bagażnik wyposażony w szybki i prosty system montażu na haku bez użycia narzędzi , zabezpieczony zamkiem  . Atera Strada Sport wyposażona jest w wskaźnik pokazujący prawidłowe zamontowanie bagażnika rowerowego na haku . Rama roweru mocowana jest za pomoca ramienia z systemem mocowania Pump Fix. Ochrona ram rowerowych w bagażnikach rowerowych Atera odgrywa równie ważną rolę . Punkt nacisku , wyszczerbiania lakieru w ramie roweru często są spowodowane nie procesjonalnemu systemowi mocowania lub taniego użycia materiałów które nie wytrzymują obciążeń transportowych . Taśma z tworzywa mocująca rower w rdzeniu ma zatopioną metalową taśmę , miękkie gumowe wkładki delikatnie pewnie zabezpieczają ramę roweru . System napinania paska do mocowania ramy roweru wyposażony jest w funkcję ochronną . Jeśli siła naciągu paska jest zbyt duża pasek automatycznie przeskakuje do prawidłowego naciągu . Zbyt mocne napięcie i uszkodzenie ramy roweru jest niemożliwe . Rowery w bagażniku atrea zabezpieczone zamkiem .

 

Bagażnik rowerowy Atera Strada 2 umożliwia przewożenie rowerów elektrycznych do 30 kg . Maksymalne obciążenie platformy to 60 kg  . Opcjonalnie każdy bagażnik rowerowy Atera Strada umożliwia rozbudowę platformy o jeden rower . Posiadając bagażnik rowerowy atera strada 2 opcjonalnie istnieje możliwość rozbudowania platformy do trzech rowerów . Atera  spełnia wszystkie wymogi prawne do użytkowania w UE , jest wyposażona w instalację elektryczną 13 pin . Unikalny system odchylania pozwala na swobodny dostęp do bagażnika w samochodzie. Kompaktowe wymiary 100 cm/ 20 cm / 59 cm  pozwalają na swobodne schowanie Atery w większości bagażników naszych samochodów .  Platforma rowerowa wyprodukowana w Niemczech objęta jest 3 letnią gwarancją .

Naszym zdaniem jest to najtańszy bagażnik klasy premium , który nie bez powodu jest bestselerem sprzedaży od lat . Zdecydowanie polecamy .

Dane techniczne Strada Sport 2

Pojemność: rowery 2 ( 3  opcja)
Ładowność (kg) 60 kg
Maks. masa roweru 30 kg
Odstęp między rowerami 17 cm
Długość (cm)/Szerokość/ 102/59
Masa (kg) 14,9 kg
Pasuje do ram o średnicy (mm)  25-80 mm
Odłączane uchwyty ramy Nie
Możliwość odchylania z rowerami Tak
Zamknięcie roweru w uchwycie Tak
Zamknięcie bagażnika na aucie Tak
Możliwość robudowy
Tak
Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu Nie
Pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi Tak
Wtyczka zasilająca 13 Pin
Spełnia City Crash Tak