• Dodaj recenzję:
  • Kod: 4019
  • 4 898,00 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni


Thule 938 VeloSpace XT


Oferta bagażnika Thule 938 do przewozu dwóch rowerów plus box do przewożenia bagaży
W skłąd zestawu wchodzi :
Thule 938 platfroma na 2 rowery
Thule backspace XT - box bagażowy umożliwijaący przewożenie bagażny na platformie rowerowej

 Nowy bagażnik rowerowy Thule VeloSpace XT mocowany na haku . Platforma klasy premium zastępuje w ofercie uchwyt rowerowy Thule 928. Zmodyfikowano system mocowani na haku , teraz montaż jest jeszcze łatwiejszy i bardziej intuicyjny . System samostabilizujący  ułatwia użytkowanie, zapewnia optymalne zamocowanie na kuli haka . Thule VeloSpace Xt wyposażony jest w 13 pinową instalacje . Nowe oświetlenie spełnia wymogi prawne .   W większości bagażników rowerowych ma rozstaw pomiędzy rowerami około 15-17 cm . Thule dla ułatwienia mocowania rowerów zwiększyło ten odstęp do 25 cm .Teraz rowery nie dotykają się ramami , nie będą się rysowały w czasie podróży . Zwiększona odległość między rynienkami platformy ułatwi załadunek rowerów typu fatbike , elektrycznych oraz zjazdowych . Długość rynienki na koła to 1300 mm sprawia , że możemy zmontować rowery o dużym rozstawie kół . Do mocowania ramy służą uchwyty z gałkami zamykanymi na kluczyk Thule AcuTight . Gdy ramę roweru mamy optymalnie dokręconą , gałka będzie sygnalizowała o optymalnym zamocowaniu . Użytkownik uniknie dzięki temu zniszczenia ramy roweru, poprzez zbyt mocne skręcenie gałki lub pozrywanie gwintu - co się często zdaża w produktach konkurencyjnych . Jeżeli potrzebujecie dodatkowo zabezpieczyć ramę , opcjonalnie można użyć Thule Carbon Frame Protector .
Dużym plusem jest system odłączalnych ramion do mocowania rowerów  . Wyobraźmy sobie , że na pierwszym i drugim stanowisku mamy rowery . Zamocowanie trzeciego i przełożenie uchwytu przez dwa poprzedzające rowery jest trudnym zadaniem . Poprzez odłączenie uchwytu od platformy, możemy przełożyć go przez rowery w dowolnym miejscu i zaczepić rower . Ramiona mocujące rowery można przesuwać po całym pałąku co ułatwia montaż roweru typu damka .
Obecny model bagażnika rowerowego Velospace XT opcjonalnie umożliwia rozbudowę platformy o jedno stanowisko rowerowe . Posiadając platformę na dwa rowery Thule 938 możemy rozbudować ją do trzech rowerów. Posiadając platformę Thule 939 na trzy rowery możemy rozbudować ją do czterech . Duża ładowność 60 kg nie ogranicza nas w naszych pasjach sportowych .
Bagażnik Thule VeloSpace XT możemy również wykorzystywać do innych celów niż przewożenie rowerów . W oferowanym zestawie istnieje możliwość zamontowania boxa Thule BackSpace XT. Powiększamy przestrzeń bagażową naszego samochodu o kolejne 300 litrów . Idealny na wózki , przyczepki rowerowe lub inne akcesoria sportowe . Box nisko zamontowany sprawia , że mamy łatwy dostęp do przewożonych w nim bagaży . Gdy nie jest użytkowany łatwo można go poskładać do niewielkich rozmiarów wykonany z lekkiego wytrzymałego tworzywa pozwala z łatwością go przenieść  .Gdy jest zamontowany na platformie poprzez system odchylania platformy nadal mamy dostęp bo bagaży znajdujących się w bagażniku pojazdu . Wymiary boxa to cm 137 x 47 x 68 cm
 Thule Velospace XT jest bagażnikiem rowerowym dla użytkowników ceniących sobie wygodę szybkiego prostego montażu , pewność trzymania się na kuli haku z zamontowanymi rowerami,  a nie ciągłego spoglądania w lusterko czy rowery nadal jadą z nami .

Wraz z powstaniem Thule VeloSpace marzenie o uniwersalnym bagażniku rowerowym stało się rzeczywistością . Został on zaprojektowany z myślą o dużych i ciężkich rowerach - takich jak rowery elektryczne , fatbike i górskie rowery zjazdowe - ale sprawdza się równie dobrze w przypadku rowerów miejskich i dziecięcych . Dzięki dużej ładowności , wyjątkowo dużym odstępom pomiędzy rowerami , przedłużonym aluminiowym szynom na koła z elastycznymi klamrami wyjątkowo długim paskom na koła można mieć pewność , że Thule VeloSpace będzie pasować do posiadanego roweru , niezależnie od tego jaki on jest .

Bagażnik rowerowy dla każdego

Bagażnik Thule VeloSpace jest łatwy w użyciu i wygodny . Montowany do haka holowniczego bagażnik nie wymaga podnoszenia wysoko rowerów aby załadować i rozładować rowery dzięki czemu Thule VeloSpace nadaje się idealnie do cięższych rowerów . Również sam montaż i wypoziomowanie na pojeździe są łatwe - po umieszczeniu na haku holowniczym stabilizuje się on samoczynnie .
Rowery zabezpieczone są zamkiem na platformie , bagażnik zabezpieczony jest zamkiem na haku . Dzięki możliwości odchylania bagażnika rowerowego zawsze mamy dostęp do bagażnika samochodowego nawet z zamontowanymi rowerami .

Więcej niż świetny bagażnik

Uniwersalność bagażnika Thule VeloSpace XT podkreślają praktyczne akcesoria . Do tego bagażnika rowerowego można zamontować kółko transportowe aby móc łatwiej przenosić go do i z samochodu . Innym przydatnym dodatkiem jest rampa załadunkowa , która ułatwia załadowanie i rozładowanie rowerów , a którą można łatwo przechowywać na bagażniku ,gdy nie jest używana . Dodając lekki , obszerny , łatwo dostępny box bagażowy BackSpace umieszczany na platformie bagażnika , można go przekształcić w jeszcze bardziej uniwersalny bagażnik na hak .

 Odłączane uchwyt do mocowania ramy roweru , ułatwiają prawidłowy montaż rowerów na bagażniku Thule VeloSPace XT
Długie paski pozwalające na zmocowanie kół o szerokości do 4.7 cali oraz rowerów typu fatbike 
   Intuicyjny system montażu bagażnika rowerowego na haku z wstępną stabilizacją . Platforma rowerowa na haku zabezpieczona jest zamkiem .
 Prosty system odchylania . Pod tablicą rejestracyjną znajduje się pedał , poprzez naciśnięcia bagażnik rowerowy odchyla się i mamy dostęp do bagażnika w samochodzie .  
   Thule Velospace XT oferuje możliwość odchylania bagażnika rowerowego również z zamontowanym boxem i rowerami .
 Możliwość złożenia ramienia aby platforma stała się płaska i była łatwiejsza do przechowywania w garażu  
   Opcjonalnie - za dopłatą
Można dokupić adapter Thule VeloSpace XT Bike Adapter do rozbudowy bagażnika rowerowego Thule 938 do trzech rowerów
 Opcjonalnie - za dopłatą
Można dokupić adapter Thule VeloSpace do zamontowania platformy na samochodzie z kołem zapasowym na tylnych drzwiach . Użycie adaptera zmniejsza pojemność platformy o jeden rower .
 
   

W zestawie Box Thule BackSpace XT o pojemności 300 litrów . Bagażnik rowerowy można odchylić również z zamontowanym boxem .
Dane techniczne Thule 938 + box

Pojemność: rowery 2 (opcja 3)
Ładowność (kg) 60 kg
Maks. masa roweru 30 kg
Odstęp między rowerami 25 cm
Długość (cm)/Szerokość/ 135/69
Masa (kg) 18,4 kg
Pasuje do ram o średnicy (mm)  22-80 mm
Odłączane uchwyty ramy Tak
Możliwość odchylania z rowerami Tak
Zamknięcie roweru w uchwycie Tak
Zamknięcie bagażnika na aucie Tak
Kompatybilność z One Key System Tak
Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu Opcja
Pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi Tak
Wtyczka zasilająca 13 Pin
Spełnia City Crash Tak

 

Bagażnik rowerowy na hak Thule 938 VeloSpace XT

Marka: Thule
Model : thule 938 +box
Pojemność : 2 ( opcjonalnie 3)
Ładowność: 60 kg
Masa: 18.7 kg
Materiał: stal / aluminium
System montażu: Zaciskany dźwignia
Gwarancja : 5 lat
Cena / jakości: b.dobra
Rower zabezpieczony zamkiem: Tak z momentem siły dokręcenia
Pasuje do kół: : wszystkie rozmiary
Możliwość rozbudowy o kolejny rower: Tak
Uchwyt złożony fabrycznie gotowy do założenia: Nie
Regulowany rozstaw opon: Nie
bagażnik zamknięty na haku na klucz: Tak
Możliwość odchylania z rowerami: Tak
Montowanie na haku bez narzędzi: Tak
Pasuje na samochody z kołem zapasowym z tyłu: Opcja - dopłata
Pełne oświetlenie : Tak
Złącze elektryczne : 13-pin
Do samodzielnego poskładania: Tak
Max. ilość rowerów : 2 opcja 3
odłączane uchwyty mocujące rower: Tak
Do rowerów elektrycznych:: Tak
Wymiary: wysokość 790/ szerokość 1350 / głębokość 690
Wymiary po złożeniu: wysokość 250/ szerokość 1350 / głębokość 740
maksymalny rozstaw osi (mm): b.d
odległość między szynami: 25 cm
Dodatkowe informacje: box w zestawie
Pasuje do ram o średnicy (mm): 22-80 mm