• Dodaj recenzję:
  • Kod: 6357
  • 129,00 zł
  • szt.

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Torba do boxa dachowego Inter Pack L

  

Podróż z rodziną to nie tylko wielkie zwiedzanie i emocje, ale także pakowanie. Rodzina, w której skład wchodzą 3 lub 4 osoby zabiera zwykle ze sobą bardzo dużo ubrań, akcesoriów i różnych sprzętów, które przydają się do wakacyjnych aktywności. Gdy w transporcie korzystasz z boxa dachowego, to powinieneś pomyśleć o odpowiedniej, pasującej do niego torbie. Taka jest między innymi Inter Pack L.


Dlaczego torba do boxa w rozmiarze L?


Bo jej budowa, materiał i kształt idealnie nadają się do przewozu właśnie w boxach dachowych. Ta 60 litrowa torba, której długość to 60 cm, szerokość 32 cm i wysokość 32 cm, przygotowana jest z wysokiej jakości poliestrowych materiałów. Co one gwarantują? Że torba przez długi czas nie straci swojej barwy, ale co najważniejsze, jest bardziej odporna na zabrudzenia i przetarcia, niż klasyczne produkty. Polecamy zakupić Zestaw Toreb Interpack, w którym to znajdziesz 3 takie torby i jedną mniejszą. Zapewnią one dobry pakunek całej rodzinie, a także świetnie wypełnią przestrzeń boxa.

 

Nie tylko dobry materiał torby do boxa


Inter Pack L dzięki wygodnemu, miękkiemu paskowi można przewiesić na ramieniu. Może pełnić funkcję ona funkcję torby na siłownię, basen czy inny trening. Zapakujesz w nią buty, bidony, pudełka na żywność czy strój do ćwiczeń. W takim przypadku na pewno plusem jest design torby, która prezentuje się naprawdę stylowo.

Oprócz wyglądu, uwagę zwraca także sama jej 3 komorowa budowa, a także zamek w kształcie litery “U”. Bardzo przydatnym rozwiązaniem są 4 małe nóżki, które ograniczają otarcia i zabrudzenia na torbie podczas podróży, czy po położeniu jej na ziemi.

 

Torba do boxa Inter Pack L to naprawdę dobry wybór, który zadowoli każdego podróżnika!