• Dodaj recenzję:
  • Kod: 4204
  • 2 499,00 zł 2 099,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni


Thule Force XT L Wyjazd w góry na stok z całą rodziną, wiąże się z odpowiednim zaplanowaniem zawartości bagażów, a także z rozsądnym rozmieszczeniem ich w samochodzie. Gdy przewozimy narty lub duże walizki, to pojemnościowe możliwości auta są jednak niewystarczające i wtedy warto sięgnąć po odpowiedni box dachowy.
Jeśli zależy Ci na dużej ładowności, gwarantowanym bezpieczeństwie i bardzo wysokiej jakości wykonania, to na pewno sprawdzi się Thule Force XT L.Rodzinny Box
Jest to jeden z najpopularniejszych boxów wśród kategorii boxy Thule, który dedykowany jest do praktycznie wszystkich pojazdów, zarówno tych mniejszych, jak i dużych SUV-ów. Z łatwością można do niego zapakować wózki, deski snowboardowe i inne akcesoria. Długość wewnętrzna wynosi 175 centymetrów, więc bez problemu zmieści się w nim większość rodzajów nart. Ten box dedykowany 4 osobowej rodzinie, o pojemności aż 450 litrów, to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które swoim wykonaniem i specjalnymi systemami bezpieczeństwa i montażu zaskoczy nawet najbardziej wymagających podróżników.


Jakość Thule na każdym kroku


 

Już na pierwszy rzut oka widzimy staranność wykonania tego boxa. Czarny, matowy skin, przygotowany z ultra-mocnego, odpornego na warunki atmosferyczne i wstrząsy materiału ABS, to gwarancja bezpieczeństwa. Aerodynamiczny kształt i przetłocznie w dnie boxa powodują, że Thule Force XT L znacznie zmniejsza opór podczas jazdy i jest cichszy, od tańszych boxów innych producentów. Box posiada system szybkiego montażu Power Click, który opiera się na specjalnych pokrętłach, którymi kontrolujesz poprawność przyłączenia produktu do belek. Co najciekawsze, Force XT L sam poinformuje Cię o tym, że jest dobrze zamontowany - usłyszysz charakterystyczne kliknięcie.


Box dostosowany do potrzeb
Posiada on funkcję dwustronnego bocznego otwierania, dlatego z łatwością uzyskasz dostęp do schowanych akcesorii. Po zamontowaniu zauważysz, że jest on przesunięty do przodu, co powoduje, że w razie potrzeby bez problemu skorzystasz z klasycznego bagażnika samochodowego, ponieważ jego klapa nie będzie zablokowana. Wartym uwagi jest także innowacyjny system Secure Lock, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo - nie można wyciągnąć kluczyka, póki box nie jest odpowiednio zamknięty. Pięć lat gwarancji daje poczucie dużej odpowiedzialności producenta za swój produkt.


Rodzinna podróż i box Thule Force XT L to dobre połączenie! Gwarantowane bezpieczne zamocowanie, a także ochrona sprzętu umieszczonego wewnątrz bagażnika i łatwy montaż, to tylko niektóre cechy, które posiada proponowany box. Wypróbuj go i zachwyć się niesamowitym wyglądem i starannością o najdrobniejszy szczegół!
mają ochronę o wysokiej jakości.

  Power Click opatentowany system montażu boxa . Poprzez dokręcenie pokrętła łapki samoczynnie zaciskają się na belce bagażnika dachowego . Mocowanie samoczynnie dopasowuje siłę z jaka box dachowy zostaje przymocowany .
 

Mocowanie Power Click obejmuje belki o szerokości do 90 mm wysokość belki od 18 mm - 38 mm .

 
   Zamek - klucz może zostać wyjęty tylko wtedy gdy box jest zamknięty . System wkładania zamka został zaprojektowany aby zapobiegał uszkodzeniom klucza .
System obustronnego otwierania - bardzo przydatna funkcja gdy mamy wysoki samochód i nie możemy sięgnąć bagażu . Również kiedy box zamontujemy po środku samochodu mamy równomierny dostęp z każdej strony pojazdu .
Zaprojektowany w taki sposób aby bez kłopotu można otwierać bagażnik samochodowy . Box Thule Force XT jest przesunięty do przodu aby uniknąć ryzyka dotykania klapy bagażnika o box .


Box dachowy thule Force XT L

Marka: Thule
Model : Force XT L
Pojemność : 450 litrów
Wymiary wewnętrzne: 177.5 / 73 / 41
Wymiary zewnętrzne: 190 / 84 / 46
Ładowność: 75 kg
Masa: 18.7 kg
Zamek: trzy punktowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 5/5
Atesty : City Crash, TUV / GS
Kolor: Aeroskin black
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 175 cm
Wspornik do nart: Opcja Thule 6948
Wzmacniane dno listwami : nie
Aerodynamika: * * *
Cena / jakości: dobra
Zakres długości : 180 -199 cm
Zakres pojemności (l): 400 - 499 litrów