• Dodaj recenzję:
  • Kod: 4201
  • 1 769,00 zł 1 699,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

 

 Thule Force XT S


 Wybierasz się w tygodniową podróż. Pakujesz sporo ubrań na zmianę, bieliznę, kosmetyki i inne akcesoria, które przydadzą się podczas wycieczki jak i w miejscu docelowym. Przynosisz wszystko spakowane koło samochodu i nagle zdajesz sobie sprawę, że… się nie zmieści. Czteroosobowa rodzina i trzy walizki, to zdecydowanie za dużo dla Twojego małego samochodu i jeszcze mniejszego bagażnika. Jak sobie z tym poradzić? Rozwiązaniem są boxy dachowe Thule Force XT S.

Pojemność, którą docenisz


 
Ładowność 75 kilogramów na pewno spełni oczekiwania kilkuosobowej rodziny. Nie dość, że z łatwością zmieścisz torby i walizki, to dodatkowo np. elementy stroju narciarskiego jak kaski, google czy nawet narty. Ten box dachowy pozwala na wygodny i szybki załadunek, dzięki dwustronnemu otwieraniu, a także możliwości umieszczenia go z lewej lub z prawej strony auta, a także na środku, co naszym zdaniem wygląda najlepiej.
 

Box dachowy na miarę XXI wieku


 
Twórcy Thule wykorzystują w swoich produktach najnowocześniejsze i najbardziej pomysłowe rozwiązania. Wystarczy wspomnieć o niezwykle bezpiecznym i intuicyjnym systemie montażu PowerClick, który głośnym kliknięciem poinformuje Cię, że bagażnik dachowy jest odpowiednio zamontowany i gotowy do drogi. Bagażnik wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje się on niebywałą odpornością na czynniki zewnętrzne, a także na drgania podczas jazdy. Możesz zapomnieć o zamarzających zamkach w minusowych temperaturach czy dostawaniu się wody do środka, Thule Force XT S to box, który Cię nie zawiedzie. Możesz przemieszczać się autostradami z prędkością powyżej 100 kilometrów, a opisywany produkt nie przemieści się nawet o centymetr!
 
 

Perfekcyjnie zaplanowany box samochodowy


 
Specjalna, wysunięta pozycja boxa umożliwia bezproblemowe otwieranie i zamykanie bagażnika samochodowego, co na pewno ułatwi podróż i pozwoli na bezproblemowy załadunek, czy szybkie wyjęcie czegoś podczas podróży. Istotne są także bardzo miękkie uchwyty zewnętrzne i podnośniki, gwarancja szybkiego zajrzenia do Thule Force XT S i to w każdych warunkach. Jeśli zdarzało Ci się zatrzymać auto i sprawdzać czy box się nie otwiera, to teraz sytuacja jest znacznie prostsza. Specjalny kluczyk można wyjąć z zamka dopiero wtedy, gdy Thule jest odpowiednio zamknięty, co zwiększa bezpieczeństwo sprzętu, który w nim umieścimy.

Jedziesz ze znajomymi na snowboard? Szykuje się rodzinny biwak nad jeziorem? A może wybierasz się w podróż po Europie? Boxy Thule XT S będą idealnym rozwiązaniem. Bez problemów zapakujesz większość sprzętu i wszystkie walizki i torby, wiedząc, że mają ochronę o wysokiej jakości.

  Power Click opatentowany system montażu boxa . Poprzez dokręcenie pokrętła łapki samoczynnie zaciskają się na belce bagażnika dachowego . Mocowanie samoczynnie dopasowuje siłę z jaka box dachowy zostaje przymocowany .
 

Mocowanie Power Click obejmuje belki o szerokości do 90 mm wysokość belki od 18 mm - 38 mm .

 
   Zamek - klucz może zostać wyjęty tylko wtedy gdy box jest zamknięty . System wkładania zamka został zaprojektowany aby zapobiegał uszkodzeniom klucza .
System obustronnego otwierania - bardzo przydatna funkcja gdy mamy wysoki samochód i nie możemy sięgnąć bagażu . Również kiedy box zamontujemy po środku samochodu mamy równomierny dostęp z każdej strony pojazdu .
Zaprojektowany w taki sposób aby bez kłopotu można otwierać bagażnik samochodowy . Box Thule Force XT jest przesunięty do przodu aby uniknąć ryzyka dotykania klapy bagażnika o box .


Box dachowy Thule Force XT S

Marka: Thule
Model : Force XT S
Pojemność : 300 litrów
Wymiary wewnętrzne: 127 / 78.5 / 34
Wymiary zewnętrzne: 139 / 89.5 / 39
Ładowność: 75 kg
Masa: 14.3 kg
Zamek: dwupunktowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 2 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: nie dotyczy
Atesty : City Crash, TUV / GS
Kolor: Aeroskin black
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: nie dotyczy
Wspornik do nart: nie dotyczy
Wzmacniane dno listwami : nie
Aerodynamika: * * *
Cena / jakości: dobra
Zakres długości : 130 - 150 cm
Zakres pojemności (l): 300 - 399 litrów