• Dodaj recenzję:
  • Kod: 4205
  • 2 649,00 zł 2 299,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dniThule Force XT XL
 Czy można otrzymać elegancki, a jednocześnie niesamowicie bezpieczny i łatwy w montażu box dachowy? Odpowiedź na pytanie brzmi - Tak, Thule Force XT XL.
Jest to popularny box dachowy od producenta Thule, który pasuje do praktycznie wszystkich pojazdów. Wystarczy odpowiednio spakować się na wyjazd i ruszać z całą rodziną na podbój stoków!


 

W tym boxie dachowym zmieścisz praktycznie wszystko!Box idealnie nadaje się do transportu nart, desek snowboardowych, butów, kasków i innych przedmiotów, które zabieramy w podróż. Ładowność wynosi 75 kilogramów, z kolei pojemność to aż 500 litrów, co na pewno spełni oczekiwania 4 osobowej rodziny, która chce umieścić w nim swoje akcesoria. Box po montażu jest przesunięty do przodu, co pozwala na swobodne podnoszenie klapy bagażnika samochodowego i wyjmowanie z niego potrzebnych rzeczy. Uwagę zwraca także możliwość dostępu do wnętrza boxa przez wieko, które otwierane jest z dwóch stron. Sprawdź pełną kategorię Boxy Thule.Wiele patentów w jednym miejscu od Thule
W Thule Force XT zainteresować może innowacyjny system montażu Power - Click. Gwarantuje on umieszczenie boxa na dachu auta, w bardzo łatwy i intuicyjny sposób. Specjalnymi pokrętłami można wyregulować docisk sprzętu do belek, a w odpowiednim momencie, gdy ścisk będzie gwarantował stabilność, pokrętła “poinformują” nas o tym charakterystycznym kliknięciem. Ten sposób, to naprawdę proste rozwiązanie, które zajmuje maksymalnie 5 minut.

Twój sprzęt będzie całkowicie bezpieczny dzięki antywłamaniowym ryglom i mocnej powierzchni, z której stworzony jest box. ABS to materiał, który odporny jest również na warunki atmosferyczne i wstrząsy podczas jazdy. Całość jest aerodynamiczna, co powoduje, że opór powietrza podczas nawet szybkiej jazdy jest nieporównywalnie mniejszy od boxów innych producentów. Całkowitą nowością na rynku jest system zamek, który posiada osobną funkcję zamykania i otwierania. Gwarantuje on m.in. to, że nie można wyjąć kluczyka przed poprawnym zamknięciem tego boxa dachowego. Box posiada certyfikat TUV/GS, który jest uznawanym na całym świecie znakiem jakości. Istotna jest norma City Crash - przy odpowiednim użytkowaniu produkt ten pozostanie na dachu podczas zderzenia (do 50km/h).


Dlaczego warto wybrać Thule XT XL?
Producenci boxa zadbali o każdy szczegół: solidne zawiasy, mocne uchwyty, odporny materiał. Zastosowano ciekawe rozwiązania, które maksymalnie ułatwiają montaż i korzystanie z produktu.

To wszystko łączy się w jedno, wysokiej jakości pudło dachowe, w którym bez wahania możesz transportować potrzebne sprzęty, akcesoria, elementy ubioru. Warto też wspomnieć, że box jest objęty 5 letnią gwarancją!


  Power Click opatentowany system montażu boxa . Poprzez dokręcenie pokrętła łapki samoczynnie zaciskają się na belce bagażnika dachowego . Mocowanie samoczynnie dopasowuje siłę z jaka box dachowy zostaje przymocowany .
 

Mocowanie Power Click obejmuje belki o szerokości do 90 mm wysokość belki od 18 mm - 38 mm .

 
   Zamek - klucz może zostać wyjęty tylko wtedy gdy box jest zamknięty . System wkładania zamka został zaprojektowany aby zapobiegał uszkodzeniom klucza .
System obustronnego otwierania - bardzo przydatna funkcja gdy mamy wysoki samochód i nie możemy sięgnąć bagażu . Również kiedy box zamontujemy po środku samochodu mamy równomierny dostęp z każdej strony pojazdu .
Zaprojektowany w taki sposób aby bez kłopotu można otwierać bagażnik samochodowy . Box Thule Force XT jest przesunięty do przodu aby uniknąć ryzyka dotykania klapy bagażnika o box .


Box dachowy Thule Force XT XL

Marka: Thule
Model : Force XT XL
Pojemność : 500 litrów
Wymiary wewnętrzne: 197 / 75 / 39
Wymiary zewnętrzne: 210 / 86 / 44
Ładowność: 75 kg
Masa: 21.3 kg
Zamek: trzy punktowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 7/5
Atesty : City Crash, TUV / GS
Kolor: Aeroskin black
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 195 cm
Wspornik do nart: Opcja Thule 6948
Wzmacniane dno listwami : nie
Aerodynamika: * * *
Cena / jakości: dobra
Zakres długości : 200 - 215 cm
Zakres pojemności (l): 500 - 599 litrów