• Dodaj recenzję:
  • Kod: Bagażnik dachowy Atera RT 048237

  • 1 118,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Atera RTD 048237

 

Atera to najlepszy w Niemczech producent systemów nośnych, projektuje doskonale dopasowane do dachu bagażniki bazowe . Bagażnik na  relingi poręczowe Atera RT . To kompletny bagażnik dachowy posiadający aerodynamiczne aluminiowe belki. Nowa Atera Signo RT jest najbardziej kompaktowym bagażnikiem dostępnym na relingi. Dostosowuje się do  relingów na wielu autach. Szczęki zaciskowe są ogumowane by chronić relingi dachowe.Montaż bagażnika na z relingach jest bardzo prosty. Wystarczy umieścić bagażnik na  relingach dachowych i ustawić odpowiednio belki bagażnika. Mocowanie bagażnika na relingach oraz blokowanie możliwości przesuwania belki na stopach odbywa się jednocześnie. Bagażnik mocowany jest przy użyciu klucza dynamometrycznego dołączonego do zestawu.


PROFIL AERO - AERODYNAMICZNA REWOLUCJA

Zamiast używać standardowego owalnego kształtu, Atera wprowadziła specjalnie zaprojektowaną belkę która kontroluje przepływ powietrza w zbawienny sposób dla ucha. „WindBarrier” to deflektor strumienia powietrza i jest ważnym elementem z punktu widzenia aerodynamiki. WindBarrier generuje małe zawirowania, tworząc poduszkę powietrzną na powierzchni belki, która działa jako pomost strumienia powietrza powyżej rowka T, zapobiegając powstawaniu hałasu w każdych warunkach jazdy.Dużą zaletą WindBarrier jest to, że nawet gdy nic nie przewozić na belkach nie musisz uszczelniać rowka T, aby zapobiec hałasowi.
 Rowek T - detal, który pozwala w pełni wykorzystać ładowność bagażnika bazowego Atera . Można wykorzystać całą długość belki aero, także przestrzeń nad stopą bagażnika bazowego, aby na dachu auta zmieścić kilka akcesoriów. Doskonale dopasowane połączenie .

Cechy bagażnika :

- Profil: 79,5  x 28,5 mm

- zmontowany, gotowy do użycia po wyjęciu z pudełka
- ładowność 100 kg
- zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci zamków cylindrycznych
- gumowe elementy zabezpieczające reling przed porysowaniem
- długość belek 137 cm
- szerokość belki 79,5 mm
- wysokość belki 28,5 mm
- szerokość kanału montażowego 22 mm

Gwarancja: 3 lata