Bagażnik dachowy CarryUp Aero T-722 K765 Mazda CX3 / 3 hatchback

Dodaj recenzję:
  • 3659
  • Producent: TAURUS
  • Kod producenta: 9419711707657
  • Dostępność: Tak
  • szt.
  • 659,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Rata już od:


Bagażnik dachowy Taurus CarryUp dedykowany do Mazda CX3 oraz Mazda 3 5 drzwiowy htachback, łączy w sobie cechy obecnie modnej aerodynamiki z  oldskulowymi stopami. Taurus zaprojektował i stworzył wytrzymały i użyteczny i trwały bagażnik bazowy .  W celu zmniejszenia oporu powietrza oraz hałasu i zużycia paliwa, konstrukcja belki JetFlow została przetestowana w tunelu aerodynamicznym. Bezszwowa aluminiowa belka bagażnika , to wytłaczana konstrukcja - jest lekka, mocna i gładka . Wewnętrzne wzmocnienia belki sprawiają , że jest ona wytrzymała przy zachowanym  niskim współczynniku wagi . Oczywiście bagażnik dachowy w wersji aero posiada rowek T-20mm z wypustem SmartFill, który umożliwia wykorzystanie pełnej długości belki przy montażu akcesori takich jak: bagażniki rowerowe lub uchwyty na narty . Stopy bagażnika dachowego CarryUp wykonane  są z wysokiej jakości tworzywa równie wytrzymałego . Odporne na warunki atmosferyczne zarówno zimą jak i latem , nie pękają , nie odbarwiają się  , są w pełni kompatybilne z mocowaniami do dachu Whispbar .
W naszej opinii pod względem jakości jest to produkt na trzecim miejscu zaraz po firmach Whispbar i Thule . Taurus zbudował produkt we współpracy z amerykańską firmą Yakima - Whispbar i trzeba przyznać , że się udało otrzymać cichy bagażnik porównywalny do whispbara . Stopy oraz belki pochodzą od Yakimy  a sygnowane logiem Taurusa mocowanie do dachu, od firmy whispbar . To utwierdza w przekonaniu , że mamy do czynienia z bagażnikiem o wysokiej jakości, którego możemy używać bez obaw do transportu wszelkiego rodzaju ładunków sportowo rekreacyjnych łącząc zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu z przygodami .


Wymiary belki to szer. 80 x wys. 27 mm ..

Bagażnik dachowy dedykowany do konkretnego modelu samochodu
Pasuje do :

Mazda C3 z otworami w dachu od 2015 -> i nowsze
Mazda 3 5 drzwiowy hatchback z otworami w dachu od 2014 ->

Montaż: Mocowanie w oryginalne punkty montażowe . W przypadku braku w czarnej listwie otworów dachowych należy dokupić listwy fabryczne w serwisie .
Nośność bagażnika 75 kg


Kompletny bagażnik w ofercie tworzą :

- Dwie belki aluminiowe w kształcie skrzydła T/722 długość 1200 mm szerokość 80 mm
- Cztery stopy łączące belki z systemem mocowania do dachu
- System mocowania K765
- Zamki dostępne opcjonalnie dział akcesoria
 

Dane techniczne:

- niska waga przy masywnym udźwigu
- belka nie generująca uciążliwego szumu podczas jazdy,
- belka w kolorze aluminium, odporna na warunki atmosferycznym
- bagażnik z rowkiem T
- belka bezszwowa
- gwarancja 3 lata