- Dodaj recenzję:
- Kod: 6937
- Obserwuj produkt:
-
-
- 449,00 zł
-
szt.
-
Rata już od:
Inter Pack Virgo IR 135
Prosty w montażu i funkcjonalny bagażnik dachowy Inter Pack Virgo IR 135 na reling zintegrowany to doskonała propozycja dla klientów szukających wysokiej jakości rozwiązania w rozsądnej cenie.
“Powiększamy samochody”
Polski producent od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu na rynek elementów, jak głosi jego motto, “powiększających samochody”. Bazując na wieloletniej współpracy z największymi markami, Inter Pack, oprócz dystrybucji, tworzy także wyposażenie samochodowe sygnowane własnym logiem, cieszące się bardzo dobrą opinią użytkowników i specjalistów.
Belki o przekroju skrzydła
Bagażnik Virgo IR 120 został wyposażony w belki o przekroju skrzydła. Dzięki temu udało się uzyskać lepszą opływowość, a co za tym idzie zmniejszyć opory powietrza i poziom emisji hałasu. Elementy są zakończone otwartymi końcówkami, więc nie trzeba ich zdejmować, wszystko to przekłada się to na swobodny dostęp do kanału montażowego - rowek T .
Praktyczny i uniwersalny
Dopracowana konstrukcja daje dużo możliwości. Pozwala na zamontowanie większej liczby uchwytów rowerowych lub równocześnie uchwytów z boxem. Rowek teowy ma standardowe wymiary, dzięki czemu jest kompatybilny z większością bagażników najpopularniejszych producentów.
Szybki montaż i skuteczna ochrona relingów
Virgo IR 135 charakteryzuje się również prostym montażem - cały system zamontowano na jedną śrubkę i do obsługi wymaga się tylko klucza imbusowego dołączonego do zestawu. Po przykręceniu pozostaje jedynie nałożenie osłon i przekręcenie zamka. Przy tym, poprzez zastosowanie specjalnych silikonowych osłon na łapkach oraz pokrycie stóp gumowym dystansem, relingi są odpowiednio zabezpieczone przed zarysowaniem.
| Marka: | Interpack |
| Model : | Virgo IR 135 |
| Ładowność: | 75 kg |
| Gwarancja : | 2 lata |
| Rodzaj belki: : | W kształcie skrzydła |
| Długość belki: : | 135 cm |
| Szerokość belki :: | 78 mm |
| Wyposażone w listwy z rowkiem T: | Tak |
| Montaż w rowek T - trzeba wyciągnąć gumę: | Tak |
| Zamki w komplecie: | Tak |
| Mocowanie do dachu:: | Na relingu zintegrowanym |
| Montaż : : | wymaga imbusa |
| Atest City Crash: : | b.d |
| Posiada TUV: : | b.d |
Darmowa wysyłka od 299 zł
Odbiór osobisty
Czas na zwrot 14 dni