Dostępność i wysyłka
Dostępność: Tak
|
Bagażnik dachowy Opel Grandland X Cruz Airo Black 128 – Kit 935834Kompletny bagażnik dachowy Cruz Airo Black do Opel Grandland X 5-drzwiowy bez relingów (2017 → 2024). Czarne, aluminiowe belki Airo Dark T128 w kształcie skrzydła z rowkiem T oraz dedykowany kit 935834 zapewniają cichszą jazdę, nowoczesną aerodynamikę i drapieżny wygląd samochodu.
Zestaw posiada certyfikaty TÜV i City Crash. Gwarancja Cruz: 2 lata. Zamki zabezpieczające dostępne jako opcja. |
Bagażnik dachowy Cruz Airo Black – Opel Grandland X bez relingów
Cruz Airo Black 128 + Kit 935834 to zestaw dla kierowców, którzy oczekują połączenia wysokiej aerodynamiki z wyrazistym, czarnym wykończeniem. Profil skrzydła ogranicza hałas i opór powietrza, a czarne aluminium nadaje Grandlandowi X bardziej dynamiczny, „drapieżny” charakter niż wersja srebrna.
Czarne belki Airo Dark T128
Czarne, aluminiowe belki w kształcie skrzydła, inspirowane technologią lotniczą – mniejszy hałas, mniejsze spalanie i świetny wygląd na każdym kolorze nadwozia.
Aerodynamika i komfort
Kształt belki redukuje opór powietrza i szum w kabinie. To odczuwalnie cichsze rozwiązanie niż stalowy Cruz ST, szczególnie na autostradzie.
Rowek T 20 mm i bezpieczeństwo
Rowek T ułatwia montaż boxów oraz uchwytów rowerowych i narciarskich, a certyfikaty TÜV i City Crash potwierdzają bezpieczeństwo zestawu.
Cruz Airo Dark T128 (925-775) – czarne belki aluminiowe
Belki Cruz Airo Dark T128 zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, aerodynamice i nowoczesnym wyglądzie. Wykonane z aluminium, z przekrojem ok. 80 × 29,5 mm, oferują wysoką sztywność przy niskiej masie własnej.
- Długość: 128 cm, ilość belek: 2 szt.
- Rowek T 20 mm – montaż boxów, uchwytów rowerowych i narciarskich na adapterach T.
- Mniejszy opór powietrza = niższe zużycie paliwa.
- Czarna, matowa stylistyka – idealna do ciemnych i kontrastowych lakierów.
Cruz Kit 935834 – dopasowany do Opel Grandland X
Cruz Kit 935834 to indywidualnie dopasowany element mocujący bagażnik dachowy do Opel Grandland X 5-drzwiowy bez relingów (2017 → 2024). Umożliwia montaż za krawędź dachu, z wykorzystaniem fabrycznych otworów.
- 4 × łapki dedykowane do Grandland X
- 4 × podkładki gumowe chroniące lakier
- komplet śrub, nakrętek i podkładek montażowych
- instrukcja montażu
Dane techniczne – Cruz Airo Black 128 + Kit 935834
| Marka | Cruz |
| Model | Cruz Airo Black 128 + Kit 935834 |
| Samochód | Opel Grandland X bez relingów (2017 → 2024) |
| Ładowność | 75 kg |
| Rodzaj belki | Aluminiowa, aerodynamiczna Airo Dark |
| Długość belki | 128 cm |
| Szerokość belki | 80 mm |
| Rowek T | Tak – 20 mm (wymaga wyjęcia gumy) |
| Mocowanie do dachu | Za krawędź dachu – kit 935834 |
| Zamki | Opcjonalnie – Cruz 932-014 (4 szt.) |
| Certyfikaty | TÜV, City Crash Test |
| Gwarancja | 2 lata |
Co znajduje się w komplecie?
- 2 × aluminiowe belki Cruz Airo Dark T128 (925-775)
- 4 × stopy bagażnika Cruz
- 1 × kit montażowy Cruz 935834
- Komplet śrub i elementów montażowych
- Możliwość doposażenia w zamki Cruz 932-014 (opcjonalnie)
- Instrukcja montażu
Jeżeli zależy Ci na cichym, aerodynamicznym bagażniku z czarnymi belkami, które podkreślają linię Opel Grandland X – zestaw Cruz Airo Black 935834-925775 będzie najlepszym wyborem.
Belki bagaznika dachowego Cruz Airo 925-775 T128 belka
Cruz Airo Dark T128
Belki dachowe Cruz Airo Dark T128 to nic innego jak bagażnik dachowy stworzony z myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie jazdy. Czarna, aluminiowa belka powstała przy zastosowaniu technologii lotniczej, dzięki czemu charakteryzuje się ona wysoką aerodynamicznością. Przekłada się to na wygodę użytkowania - podczas jazdy nie słychać hałasu, charakterystycznego dla aut z zamontowanym bagażnikiem dachowym.
Bagażnik dachowy - wygodna forma transportu
Chcesz wybrać się na wycieczkę zabierając swój rower? A może myślisz o rodzinnym wyjeździe na narty? Przewożenie rowerów, nart czy też zakupów, nigdy nie było tak proste, jak przy użyciu bagażnika dachowego.
Montaż w kilka chwil
Instalacja belek bagażnika Cruz Airo Dark T128 nie sprawi żadnych trudności nawet amatorowi. Cały proces montowania ich do dachu samochodu zajmuje kilka minut. Kity mocowania umieszczane są na krawędziach dachu, a pomiędzy nimi znajduje się belka. Prawidłowo przytwierdzone do dachu samochodu, nie powinny generować dodatkowego hałasu podczas jazdy - dzięki idealnemu dopasowaniu do nadwozia samochodu. Równie prosta, jak montaż jest wymiana belek na nowszy model. belki Cruz Airo wyposażone są w rowek T 20 mm do montażu akcesoriów .
Atrakcyjny wygląd
Cruz Airo Dark T128 udowadnia, że bagażnik dachowy może wyglądać atrakcyjnie. Czarna, aluminiowa belka, świetnie współgra z wyglądem samochodu, nadając całości drapieżny charakter. Bez względu na posiadany rodzaj i model samochodu!
Zabezpiecz się przed kradzieżą
W zestawie Cruz Airo Dark T128 umieszczone są osłony antykradzieżowe, których zadaniem jest chronić zawartość bagażnika przed złodziejami. Jeśli nie jesteś przekonany, że to wystarczy, producent oferuje możliwość dokupienia specjalnego zestawu antykradzieżowego. Składa się on z czterech zamków, a każdy z nich zamyka się na klucz.
Dane techniczne Cruz Airo Dark T128:
Długość: 128 cm
Wymiar: 80 x 29,5 mm
Waga: 4.75 kg
Materiał: Aluminium
Dopuszczalne obciążenie: 75 Kg
Ilość belek: 2
Rowek T 20 mm
Atest bezpieczeństwa: TUV - GS
Montowany na krawędzi dachu
Zabezpieczenia: opcja dodatkowa
Cruz kit 935834 Kit
Cruz Kit 935834 – mocowanie bagażnika dachowego do Opel Grandland X
Cruz Kit 935834 to indywidualnie dopasowany element mocujący bagażnik dachowy do Opel Grandland X 5-drzwiowy bez relingów, produkowany od 2017 → 2024. Zestaw stanowi niezbędny komplet łap i podkładek, dzięki którym bagażnik Cruz mocowany jest bezpiecznie za rant dachu.
Kit współpracuje wyłącznie z belkami i stopami bagażnika dachowego Cruz. Na krawędzi dachu znajdują się fabryczne otwory, do których mocowane są łapy bagażnika. Dzięki temu konstrukcja jest stabilna, a pozycja bagażnika powtarzalna i zgodna z zaleceniami producenta.
Dopasowanie do samochodu
- Samochód: Opel Grandland X
- Nadwozie: 5-drzwiowy, bez relingów dachowych
- Rocznik: 2017 → 2024
- Przeznaczenie: tylko do systemu bagażników dachowych Cruz
Sposób montażu
Kit 935834 umożliwia montaż bagażnika za krawędź dachu. W łapkach znajdują się elementy prowadzące, które mocowane są w fabrycznym otworze na krawędzi dachu. Dzięki temu:
- bagażnik jest ustawiony dokładnie w przewidzianym miejscu,
- docisk stóp jest równomierny i bezpieczny dla karoserii,
- montaż przebiega zgodnie z instrukcją Cruz, bez przeróbek dachu.
Nośność mocowania wynosi do 75 kg (należy zawsze uwzględnić maksymalne obciążenie dachu podane przez producenta pojazdu).
Zawartość zestawu Cruz Kit 935834
- 4 × łapki dedykowane do Opel Grandland X
- 4 × podkładki gumowe chroniące lakier
- komplet śrub, nakrętek i podkładek montażowych
- instrukcja montażu
Cruz Kit 935834 to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zbudować kompletny bagażnik dachowy Cruz do Opel Grandland X – wystarczy połączyć go z odpowiednimi belkami i stopami Cruz, aby uzyskać bezpieczny i dopasowany system nośny.
Cruz zamki Zamek (opcjonalnie)
Zamki 932-014 do bagażników CRUZ. Komplet 4 sztuki.
Produkcja CRUZ Hiszpania.
Gwarancja 2 lata.
| Marka: | Cruz |
| Model : | Cruz Airo Black |
| Ładowność: | 75 kg |
| Gwarancja : | 2 lata |
| Rodzaj belki: : | W kształcie skrzydła |
| Długość belki: : | 128 cm |
| Szerokość belki :: | 80 mm |
| Wyposażone w listwy z rowkiem T: | Tak |
| Montaż w rowek T - trzeba wyciągnąć gumę: | Tak |
| Zamki w komplecie: | Nie - opcjonalnie |
| Mocowanie do dachu:: | Za krawedź dachu |
| Montaż : : | wymaga narzędzi |
| Atest City Crash: : | Tak |
| Posiada TUV: : | Tak |
Darmowa wysyłka od 299 zł
Odbiór osobisty
Czas na zwrot 14 dni