Dostępność i wysyłka
Dostępność: Tak
|
Bagażnik dachowy Volkswagen Caravelle (T7) Cruz Cargo Xpro 934304-923056Komplet bagażnika dachowego Cruz Cargo Xpro do Volkswagena Caravelle (T7) z fabrycznymi otworami montażowymi w dachu. Aerodynamiczne, stalowe belki owalne z czarnym, teksturowanym lakierem oraz kit 934304 tworzą trwały system o nośności 100 kg, idealny do pracy, turystyki i codziennego użytkowania.
Zestaw: stalowe belki Cruz Cargo Xpro 923056 + kit Cruz 934304 (FixPoints Caravelle T7), certyfikaty TÜV/City Crash, gwarancja 3 lata. Zamki zabezpieczające dostępne opcjonalnie. |
Bagażnik dachowy Volkswagen Caravelle (T7) Cruz Cargo Xpro 934304-923056 – stalowe belki owalne
Zestaw Cruz Cargo Xpro 934304-923056 to dedykowany bagażnik dachowy do samochodu Volkswagen Caravelle (T7) z fabrycznymi otworami montażowymi w dachu (Fix Points). Owalne, stalowe belki Cruz Cargo Xpro 923056 o długości 145 cm oraz fitting kit Cruz 934304 zapewniają stabilną bazę o nośności 100 kg, przeznaczoną zarówno do pracy, jak i do wyjazdów rodzinnych czy turystycznych.
Belki stalowe owalne Cargo Xpro
Stalowe belki owalne 50 × 30 mm z galwanizowanej stali, pokryte czarnym lakierem teksturowanym. Profil owalny jest cichszy i bardziej aerodynamiczny niż klasyczna belka stalowa o profilu kwadratu.
System dla flot i użytkowników profesjonalnych
Nośność do 100 kg, płaska powierzchnia robocza i pełna długość belki do wykorzystania. Idealny bagażnik dachowy do firmowego busa, przewozu drabin, skrzynek, sprzętu serwisowego.
Montaż w oryginalne punkty w dachu
Kit Cruz 934304 pozwala zamontować bagażnik w fabryczne otwory montażowe Volkswagena Caravelle T7, bez wiercenia w dachu i z dopasowaniem do krzywizny karoserii, przy zachowaniu ochrony lakieru.
Cruz Cargo Xpro 923056 – stalowe, owalne belki 145 cm
Cruz Cargo Xpro 923056 to stalowe belki bagażnika dachowego o długości 145 cm, wykonane z galwanizowanej stali, zabezpieczonej czarnym, teksturowanym lakierem poliestrowym. Profil owalny 50 × 30 × 1,5 mm poprawia aerodynamikę i redukuje hałas w porównaniu z tradycyjną belką stalową kwadratową, a jednocześnie zapewnia wysoką sztywność i nośność.
Dolna część belki posiada profil umożliwiający montaż stóp bagażnika. W miejscach, gdzie nie ma stóp, zastosowano zaślepki z gumy, które poprawiają przepływ powietrza i dodatkowo chronią wnętrze profilu. Na odcinku 145 cm belka jest płaska i jednolita, bez przetłoczeń, co ułatwia mocowanie akcesoriów oraz równomierne rozłożenie ładunku na dachu Volkswagena Caravelle (T7).
Cruz kit 934304 – fitting kit do Volkswagena Caravelle (T7)
Cruz kit 934304 to indywidualnie dopasowany zestaw montażowy do pojazdów z fabrycznymi otworami montażowymi w dachu (Fix Points). W przypadku Volkswagena Caravelle (T7) kit pozwala zamontować stopy i belki w oryginalne miejsca przewidziane przez producenta, bez wiercenia i bez ingerencji w konstrukcję dachu.
W zestawie znajdują się dopasowane wsporniki, elementy wykończeniowe oraz komplet śrub i podkładek. Profil elementów montażowych jest zaprojektowany tak, aby precyzyjnie przylegał do dachu, zapewniając stabilność bagażnika oraz ochronę lakieru. Kit współpracuje wyłącznie z systemami bazowymi Cruz (belki + stopy Cruz).
Zamki Cruz – zabezpieczenie bagażnika (opcja)
Zestaw bagażnika dachowego Cruz Cargo Xpro 934304-923056 w wersji podstawowej nie zawiera zamków. Dla użytkowników, którzy parkują Volkswagena Caravelle (T7) z ładunkiem w miejscu publicznym, rekomendowane jest dokupienie kompletnego zestawu zamków Cruz 932-014 (4 sztuki), dopasowanego do systemu bazowego Cruz. Pozwala on zabezpieczyć belki i stopy przed kradzieżą.
Dane techniczne Cruz Cargo Xpro 934304-923056
| Marka | Cruz |
| Model | Cruz Cargo Xpro (belki stalowe 923056 + kit 934304) |
| Samochód | Volkswagen Caravelle (T7) z otworami montażowymi w dachu (Fix Points) |
| Nośność zestawu | 100 kg (zgodnie z DMC dachu pojazdu) |
| Rodzaj belki | Stalowa, owalna, czarny lakier teksturowany |
| Długość belek | 145 cm |
| Szerokość profilu | 50 mm (profil 50 × 30 × 1,5 mm) |
| Rowek T | Brak górnego rowka T – montaż akcesoriów na obejmy |
| Mocowanie do dachu | Fabryczne otwory montażowe (Fix Points), kit Cruz 934304 |
| Zamki | Brak w zestawie, możliwość doposażenia w zamki Cruz 932-014 |
| Certyfikaty | TÜV GS, Crash Test, DIN 75302:2019, ISO/PAS 11154:2006 |
| Gwarancja | 3 lata |
Co znajduje się w komplecie?
- 2 × stalowe, owalne belki Cruz Cargo Xpro 923056 (145 cm, czarny lakier teksturowany)
- Cruz kit 934304 – fitting kit do Volkswagena Caravelle (T7) z otworami w dachu
- Kompletny zestaw śrub, podkładek i elementów montażowych
- Maskownice, elementy wykończeniowe, instrukcja montażu
- (Opcjonalnie) zamki Cruz 932-014 – do dokupienia osobno
Cruz Cargo Xpro belki stalowe bagażnika dachowego 923056 belka
Belki bagażnika dachowego Cruz Cargo Xpro 2022 SF stalowe .
Aerodynamiczne belki bagażnika dachowego Cruz owalne wykonane z stali galwanizowanej , CRUZ Cargo Xpro posiadają wysokiej jakości wykończenie: są pokryte super trwałym, eleganckim czarnym teksturowanym lakierem na bazie poliestru. Owalny profil zmniejsza hałas w trakcie jazdy , podróż staje się bardziej komfortowa niż z bagażnikiem który posiada belkę o profilu kwadratu . Dodatkowym atutem jest mniejsze zużycie paliwa . W dolnej części belki jest rowek w który mocuje się stopy bagażnika dachowego , producent zadbał o każdy szczegół . W miejscach gdzie nie ma stopy dołożony jest kawałek gumy aby zaślepić otwór . Drobny szczegół a poprawia właściwości aerodynamiczne . Stopy bagażnika dachowego Cruz montowane są w dolnej części , rozwiązanie pozwala na wykorzystanie pełnej długości belki . Na odcinku 145 cm belka jest zupełnie płaska bez żadnych przetłoczeń . Belka bagażnika dachowego Cruz Cargo jest niezwykle trwała , dopuszczalne obciążenie to aż 100 kg , dobrej jakości malowanie trwale zabezpiecza produkt przed korozja co umożliwią intensywne korzystanie z bagażnika dachowego .
- Długość belek 145 cm
- W opakowaniu 2 belki
- Ładowność 100 Kg
- Kolor czarny teksturowany
- Profil 50 x 30 x 1,5 mm Malowanie ECE R26
- Certyfikaty TUV GS, Crash test, DIN 75302:2019, ISO/PAS 11154:2006
- Gwarancja 3 lata
W zestawie dwie belki stalowe długości 145 cm kompatybilne tylko z wybranymi produktami Cruz
Cruz kit 934304 Kit
Cruz kit 934304 – zestaw montażowy do bagażnika dachowego (Ford Transit / Tourneo Custom, otwory w dachu)
Cruz kit 934304 to indywidualnie dopasowany zestaw montażowy (fitting kit) do bagażników dachowych Cruz, przeznaczony do pojazdów z fabrycznymi otworami montażowymi w dachu (Fix Points). Umożliwia bezpieczny montaż stóp i belek bez wiercenia oraz bez ingerencji w karoserię. Element współpracuje wyłącznie z systemami bazowymi Cruz (belki + stopy).
Kompatybilność pojazdów
- Ford Transit Custom L1/H1 z otworami w dachu – produkcja 2013–2024
- Ford Transit Custom L2/H1 z otworami w dachu – produkcja 2013–2024
- Ford Tourneo Custom L1/H1 z otworami w dachu – produkcja 2013–2024
- Ford Tourneo Custom L2/H1 z otworami w dachu – produkcja 2013–2024
- Ford Transit Custom L1/H1 z otworami w dachu – produkcja od 2024 →
- Ford Transit Custom L2/H1 z otworami w dachu – produkcja od 2024 →
- Ford Tourneo Custom L1/H1 z otworami w dachu – produkcja od 2024 →
- Ford Tourneo Custom L2/H1 z otworami w dachu – produkcja od 2024 →
- Volkswagen Caravelle (T7) LWB/SWB z otworami w dachu – produkcja od 2024 →
- Volkswagen Transporter (T7) LWB/SWB z otworami w dachu – produkcja od 2024 →
Najważniejsze cechy
Montaż w punkty fabryczne
Bez wiercenia, bez ingerencji w karoserię. Precyzyjne dopasowanie do krzywizny dachu i ochrona lakieru.
Dedykowany do Ford
Kompatybilny z Transit/Tourneo Custom L1/L2 H1 z otworami montażowymi w dachu (Fix Points).
Współpraca z Cruz
Kit współpracuje wyłącznie ze stopami i belkami Cruz (system bazowy marki Cruz).
Zawartość zestawu
- Komplet dopasowanych wsporników / adapterów do punktów montażowych
- Maskownice i elementy wykończeniowe
- Kompletny pakiet śrub, nakrętek, podkładek
- Instrukcja montażu (w załączniku/na stronie produktu)
Uwaga: zestaw montażowy nie zawiera belek ani stóp – należy je dokupić oddzielnie w systemie Cruz.
Dane techniczne
| Producent | Cruz |
| Kod produktu | 934304 |
| Typ montażu | Fabryczne otwory w dachu (Fix Points) |
| Nośność zestawu | do 100 kg (zgodnie z DMC dachu danego pojazdu i specyfikacją systemu bazowego Cruz) |
| Kompatybilność | Systemy bazowe Cruz (belki + stopy) |
| Montaż | Bez wiercenia, w oryginalne punkty; zgodnie z instrukcją |
Wskazówki montażowe
- Przed montażem sprawdź DMC dachu w instrukcji pojazdu i nie przekraczaj niższej z wartości (dach/bagażnik).
- Stosuj wyłącznie z oryginalnymi stopami i belkami Cruz.
- Jeśli pojazd ma dach szklany/panoramiczny, zweryfikuj dopuszczalność montażu w instrukcji auta; w razie wątpliwości nie montuj.
Cruz zamki Zamek (opcjonalnie)
Zamki 932-014 do bagażników CRUZ. Komplet 4 sztuki.
Produkcja CRUZ Hiszpania.
Gwarancja 2 lata.
| Marka: | Cruz |
| Model : | cruz cargo xpro |
| Ładowność: | 100 kg |
| Gwarancja : | 3 lata |
| Rodzaj belki: : | stalowa owalna |
| Długość belki: : | 145 cm |
| Szerokość belki :: | 50 mm |
| Wyposażone w listwy z rowkiem T: | Nie |
| Montaż w rowek T - trzeba wyciągnąć gumę: | Brak |
| Zamki w komplecie: | Nie - opcjonalnie |
| Mocowanie do dachu:: | Punkty fabryczne |
| Montaż : : | wymaga narzędzi |
| Atest City Crash: : | Tak |
| Posiada TUV: : | Tak |
Darmowa wysyłka od 299 zł
Odbiór osobisty
Czas na zwrot 14 dni