• Dodaj recenzję:
  • Kod: 7051
  • 3 049,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
Czas realizacji: 2-3 dni
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Thule 898 Hullavator Pro

 

Thule Hullavator Pro to wyjątkowy bagażnik dachowy do przewożenia kajaków, wyposażony w innowacyjny system załadunku. Wypad nad wodę jeszcze nigdy nie był tak przyjemny!

 

Samodzielny załadunek

 

Najnowsza propozycja od Thule umożliwia samodzielny załadunek nawet bardzo dużych kajaków. Podwójne wysuwane ramiona opuszczają się z dachu na wysokość talii, a samą łódkę ładuje się z boku auta. Oprócz tego bagażnik wykorzystuje podnośnik gazowy. Jest to rozwiązanie, które znacząco wspomaga unoszenie ładunku, zmniejszając jego wagę aż o 18 kg! Dzięki temu nawet z najbardziej nieporęcznym kajakiem poradzisz sobie bez dodatkowej pomocy!

 

Wytrzymała i żywotna konstrukcja

 

Tak jak w przypadku wszystkich produktów od Thule, mamy tu do czynienia z bardzo wytrzymała i żywotną konstrukcją. Wykorzystanie aluminium oraz stali pokrytej podwójną powłoką antykorozyjną oznacza gwarancję odporności na wpływ warunków atmosferycznych i korozji. Doskonałą wytrzymałością odznacza się również rozszerzenie do uchwytów, przeznaczone do mocowania szerokich kajaków.

 

Uniwersalne rozwiązanie

 

Bagażnik pasuje do belek od praktycznie wszystkich najpopularniejszych producentów. Montuje się go za pomocą specjalnych uchwytów lub bezpośrednio do kanału (w zależności od modelu). Prosty i intuicyjny system regulacji pozwala na szybki załadunek/rozładunek kajaka. Specjalne zatrzaski oraz paski o długości 275 mm pozwalają na bezproblemowy przewóz nawet bardzo niewymiarowego ładunku o wadze do 35 kg.

 

W skład kompletu wchodzą zaczepy Thule QiuckDraw przeznaczone do zamocowania dziobu i rufy jednego kajaka. Każdy zaczep pokryto 8-punktową wyściółką, dzięki czemu nie ma ryzyka, że łódka zostanie zarysowana.

 

Najwyższa jakość od Thule

 

Thule Hullavator Pro objęty jest gwarancją producencką na wady materiałowe i wykonania. Jej okres obowiązywania to dwa lata od momentu zakupu. W razie uwzględnienia reklamacji bagażnik zostanie naprawiony, wymieniony na nowy lub zastąpiony produktem o podobnej wartości (jeśli nie będzie takiej możliwości, klient otrzyma zwrot zapłaconej kwoty).

 

Wszystkie produkty szwedzkiej marki poddawane są szeregowi wymagających testów jakościowych, nim zostaną wypuszczone na rynek. Dotyczą one nie tylko wytrzymałości, lecz również takich aspektów jak aerodynamiczność.

Bagażnik na kajak Thule 898 Hullavator Pro

 

 

 Załaduj kajak na wysokości tali . Teraz samodzielny załadunek ciężkiego kajaka jest możliwy dzięki nieopuszczanym ramionom .

Bagażnik na kajak Thule 898 Hullavator Pro

Marka: Thule
Model : Thule 848 Hullavator Pro
Wymiary wewnętrzne: 89.7 x 15.2 x 42.3 cm
Ładowność: 35 kg
Masa: 17.5 kg
Taśmy do spięcia bagażu : 2 taśmy
Uchwyt zabezpieczony zamkiem na bagażniku dachowym: Tak
Atest City Crash: : Tak
Posiada TUV: : Tak
Pasuje do belek stalowych 32 mm x 20 mm: nie