- Dodaj recenzję:
- Kod: 9601
- Obserwuj produkt:
-
-
- 4 449,00 zł
-
szt.
-
Rata już od:
Thule EasyFold Xt 2 Black 933101
Nowoczesny bagażnik rowerowy Thule EasyFold Xt 2 Black pozwala na bezpieczny transport jednośladów. To wymarzona propozycja dla amatorów kolarskich aktywności poza miastem. Produkt jest prosty w obsłudze, zapewniając szybkie przymocowanie rowerów.
Kompatybilność z większymi jednośladami
Specyficzna konstrukcja bagażnika została opracowana z myślą o przewożeniu cięższych rowerów. W praktyce, bez obaw można go wykorzystywać nawet w przypadku modeli elektrycznych lub profesjonalnych jednośladów terenowych. Maksymalnie pozwala na przetransportowanie dwóch rowerów, a jego ładowność wynosi aż 60 kg. Można go stosować do pojazdów o średnicy ramy od 22 do 80 mm. Odpowiednia konstrukcja ułatwia zachowanie 22 cm odstępu między jednośladami. Pomimo kompatybilności z cięższymi rowerami bagażnik Thule EasyFold Xt 2 Black 933101 nie jest ciężki – jego waga wynosi niecałe 18 kg.
Funkcjonalne rozwiązania
Produkt udostępnia wiele praktycznych rozwiązań. Jednym z nich jest odpowiedni kąt odchylenia , dzięki któremu można bez problemu skorzystać z bagażnika pojazdu, także w przypadku obecności obu rowerów. Na uwagę zasługuje również prosta w obsłudze regulacja. Na pewno wiele osób doceni obecność ergonomicznych uchwytów, które pozwalają na komfortowe przenoszenie bagażnika. Wśród dodatkowych udogodnień warto wyszczególnić:
- obecność nowoczesnych klamer zatrzaskowych, jakie sprawdzą się przy rowerach ,
- zastosowanie miękkich ochraniaczy, skutecznie zabezpieczających obręcze jednośladów,
- funkcjonalny system montaż w oparciu o zamykane gałki Thule AcuTight z momentem siły dokręcenia ,
- możliwość szybkiego złożenia do kompaktowych rozmiarów.
Atrakcyjny design
Dodatkowym atutem produktu jest nowoczesna stylistyka. Bagażnik rowerowy Thule EasyFold Xt 2 Black 933101 wyróżnia się uniwersalną kolorystyką oraz opływowymi kształtami. Znakomicie komponuje się z wyglądem samochodu, bez względu na kolor karoserii. Wytrzymała konstrukcja oraz odporność na czynniki zewnętrzne pozwala zachować atrakcyjny design na długie lata.
![]() |
Thule EasyFold XT 2 bagażnik rowerowy jest łatwy do przenoszenia dzięki zintegrowanym uchwytom . Poskładany jak walizka ułatwia transport z garażu do samochodu . |
| Złożony zajmuje niewiele miejsca bez trudu zmieści się niemal w każdym bagażniku samochodu . Również kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie bagażnika . Rozmiar złożonego to :63 x 31 x 68 cm | ![]() |
![]() |
Dla komfortowego przechowywania w zestawie razem z bagażnikiem rowerowym Thule EasyFold XT Black pokrowiec . Bagażnik rowerowy dłużej pozostanie nowy . Gdy jest brudny a musisz schować go w bagażniku samochodu pokrowiec jest bardzo przydatnym akcesorium . |
![]() |
Intuicyjny system montażu , wystarczy nałożyć na hak i zacisnąć dźwignie . Bagażnik rowerowy już jest gotowy do użytkowania . |
| Paski zębate do wygodnego mocowania kół rowerowych, wyposażone w osłony gumowe dla lepszej ochrony obręczy koła . | ![]() |
![]() |
Mechanizm zapadkowy zapinania i odpinania pasków zabezpieczających koła roweru . |
| Thule EasyFold Xt wyposażony jest w efektowne oświetlenie , dostosowane do obecnych wymogów prawnych . Bagażnik rowerowy posiada światła wsteczne , przeciwmgielne , pozycyjne , kierunkowskazy , oświetlenie tablicy . | ![]() |
![]() |
Pod tablicą rejestracyjną znajduje się łatwo dostępny uchwyt do odchylania bagażnika rowerowego Thule . System pozwala na odchylanie również z zamontowanymi rowerami . Sprytne rozwiązanie pozwala na swobodny dostęp do przestrzeni bagażowej samochodu . |
| Odłączane uchwyty mocujące za ramę roweru . Niezwykle praktyczne rozwiązanie pozwala na swobodne przełożenie ramienia pomiędzy rowerami i zapięcie roweru w dowolnym miejscu . Wyposażone w gałki AcuTight które sygnalizują , że ramy roweru są przymocowane z odpowiednią siłą . Wyposażone w zamki zabezpieczające przed kradzieżą | ![]() |
![]() |
Duży odstęp pomiędzy rowerami aż 22 cm . Pozwala na swobodny załadunek oraz rozmieszczenie rowerów tak aby się nie dotykały w trakcie transportu . |
|
Dane techniczne Thule EasyFold XT 2 Black |
|
| Pojemność: rowery | 2 |
| Ładowność (kg) | 60 kg |
| Maks. masa roweru | 30 kg |
| Odstęp między rowerami | 22 cm |
| Długość (cm)/Szerokość/ | 123 x 63 x 68 |
| Masa (kg) | 16,9 kg |
| Pasuje do ram o średnicy (mm) | 22-80 mm |
| Odłączane uchwyty ramy | Tak |
| Możliwość odchylania z rowerami | Tak |
| Zamknięcie roweru w uchwycie | Tak |
| Zamknięcie bagażnika na aucie | Tak |
| Kompatybilność z One Key System | Tak |
| Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Nie |
| Pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi | Tak |
| Wtyczka zasilająca | 13 Pin |
| Spełnia City Crash | Tak |
Produkt nie jest już produkowany zastąpił go Thule Easy Fold 2
| Marka: | Thule |
| Model : | Thule 933 EasyFold XT |
| Pojemność : | 2 |
| Ładowność: | 60 kg |
| Masa: | 17.9 kg |
| Materiał: | stal / aluminium |
| System montażu: | Zaciskany dźwignia |
| Gwarancja : | 5 lat |
| Cena / jakości: | dobra |
| Rower zabezpieczony zamkiem: | Tak z momentem siły dokręcenia |
| Pasuje do kół: : | wszystkie rozmiary |
| Możliwość rozbudowy o kolejny rower: | Nie |
| Uchwyt złożony fabrycznie gotowy do założenia: | Tak |
| Regulowany rozstaw opon: | Nie |
| bagażnik zamknięty na haku na klucz: | Tak |
| Możliwość odchylania z rowerami: | Tak |
| Montowanie na haku bez narzędzi: | Tak |
| Pasuje na samochody z kołem zapasowym z tyłu: | Nie |
| Pełne oświetlenie : | Tak |
| Złącze elektryczne : | 13-pin |
| Do samodzielnego poskładania: | Nie potrzeba |
| Max. ilość rowerów : | 2 |
| odłączane uchwyty mocujące rower: | Tak |
| Do rowerów elektrycznych:: | Tak |
| Wymiary: | wysokość 630/ szerokość 1230 / głębokość 680 |
| Wymiary po złożeniu: | wysokość 630/ szerokość 310 / głębokość 680 |
| maksymalny rozstaw osi (mm): | b.d |
| odległość między szynami: | 22 cm |
| Pasuje do ram o średnicy (mm): | 22-80 mm |
Darmowa wysyłka od 299 zł
Odbiór osobisty
Czas na zwrot 14 dni









