• Dodaj recenzję:
  • Kod: 6848
  • 590,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Cruz Airo Dark T118

Belki dachowe Cruz Airo Dark T118 to nic innego jak bagażnik dachowy stworzony z myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie jazdy. Czarna, aluminiowa belka powstała przy zastosowaniu technologii lotniczej, dzięki czemu charakteryzuje się ona wysoką aerodynamicznością. Przekłada się to na wygodę użytkowania - podczas jazdy nie słychać hałasu, charakterystycznego dla aut z zamontowanym bagażnikiem dachowym.

Bagażnik dachowy - wygodna forma transportu

Chcesz wybrać się na wycieczkę zabierając swój rower? A może myślisz o rodzinnym wyjeździe na narty? Przewożenie rowerów, nart czy też zakupów, nigdy nie było tak proste, jak przy użyciu bagażnika dachowego.

Montaż w kilka chwil

Instalacja belek bagażnika Cruz Airo Dark T118 nie sprawi żadnych trudności nawet amatorowi. Cały proces montowania ich do dachu samochodu zajmuje kilka minut. Kity mocowania umieszczane są na krawędziach dachu, a pomiędzy nimi znajduje się belka. Prawidłowo przytwierdzone do dachu samochodu, nie powinny generować dodatkowego hałasu podczas jazdy - dzięki idealnemu dopasowaniu do nadwozia samochodu. Równie prosta, jak montaż jest wymiana belek na nowszy model. belki Cruz Airo wyposażone są w rowek T 20 mm do montażu akcesoriów .

Atrakcyjny wygląd

Cruz Airo Dark T118 udowadnia, że bagażnik dachowy może wyglądać atrakcyjnie. Czarna, aluminiowa belka, świetnie współgra z wyglądem samochodu, nadając całości drapieżny charakter. Bez względu na posiadany rodzaj i model samochodu!

Zabezpiecz się przed kradzieżą

W zestawie Cruz Airo Dark T118 umieszczone są osłony antykradzieżowe, których zadaniem jest chronić zawartość bagażnika przed złodziejami. Jeśli nie jesteś przekonany, że to wystarczy, producent oferuje możliwość dokupienia specjalnego zestawu antykradzieżowego. Składa się on z czterech zamków, a każdy z nich zamyka się na klucz.

 

Dane techniczne Cruz Airo Dark T118:

Długość: 118 cm
Wymiar: 80 x 29,5 mm
Waga: 4.75 kg
Materiał: Aluminium
Dopuszczalne obciążenie: 75 Kg
Ilość belek: 2
Rowek T 20 mm
Atest bezpieczeństwa: TUV - GS
Montowany na krawędzi dachu
Zabezpieczenia: opcja dodatkowa