• Dodaj recenzję:
  • Kod: 7350
  • Obserwuj produkt:

  • 700,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Bagażnik dachowy Cruz Airo Fix 118

Bagażnik od hiszpańskiego producenta Cruz to rozwiązanie, które sprawdzi się, gdy szukasz połączenia bezpieczeństwa, wygody oraz atrakcyjnego wyglądu. Tak, jak w przypadku innych produkcji sygnowanych logo Cruz, możesz liczyć na estetyczne, solidne wykonanie, nowoczesną stylistykę i niską cenę!

 

Bagażnik nowej generacji

Cruz Airo FIx 118 na tle pozostałych bagażników z rodziny Cruz wyróżnia się znacząco poprawionymi parametrami. Producent postawił w tym modelu na niższe stopy, co spowodowało obniżenie całego zestawu. Takie rozwiązanie jest szczególnie istotne w kontekście użytkowników samochodów o relingach zintegrowanych. Niższy profil w parze z bardziej aerodynamicznymi maskownicami nie tylko sprawia, że bagażnik lepiej pasuje do opływowego designu nowoczesnych pojazdów. To połączenie oznacza również lepszy współczynnik aerodynamiczny, czyli mniejszy opór powietrza. W konsekwencji znacznej poprawie ulega poziom emisji hałasu, a zużycie paliwa zostaje zmniejszone.

 

Funkcjonalna ozdoba

Projektantom oferowanego bagażnika przyświecała idea stworzenia produktu, który będzie łączył w sobie bezpieczeństwo, atrakcyjne walory wizualne i komfortową obsługę. W tym kontekście, jednym z najistotniejszych rozwiązań jest zastosowanie ozdobnych, gumowych elementów, ponieważ zakrywają szczelinę między dachem a stopą (dotyczy pojazdów z punktami montażowymi).

 

Pojemny i prosty w obsłudze

Bagażnik od Cruz odznacza się ładownością na poziomie 75 kg przy długości 118 cm. Dwie belki wchodzące w skład zestawu zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium od podwyższonej odporności na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich dopracowany profil sprawia, że bezproblemowo zamontujemy wszystkie rodzaje wyposażenia do górnej szczeliny - rowek teowy T 20 mm . Cztery głowice przystosowane do punktowego systemu montażowego oznaczają łatwe i stabilne zarazem mocowanie do dachu pojazdu.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Produkt jest niezwykle solidny i bezpieczny, co potwierdzają takie certyfikaty, jak TÜV, GS lub ISO 9001. Dodatkowo zestaw można wyposażyć w zamek na klucz ( opcjonlanie - dopłata ) , który zabezpieczony przewożoną zawartość podczas jazdy oraz przed zakusami złodziei na postoju.

 

 

+ = Kompletny Bagażnik Dachowy
Belka bgażnika  dachowego Cruz   Indywidulany Kit-elemnt montażowy do konkretnego samochodu