• Dodaj recenzję:
  • Kod: 9616
  • 660,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Bagażnik dachowy Cruz Airo X 128

Bagażnik od hiszpańskiego producenta Cruz to rozwiązanie, które sprawdzi się, gdy szukasz połączenia bezpieczeństwa, wygody oraz atrakcyjnego wyglądu. Tak, jak w przypadku innych produkcji sygnowanych logo Cruz, możesz liczyć na estetyczne, solidne wykonanie, nowoczesną stylistykę i niską cenę!

 

Bagażnik nowej generacji

Cruz Airo X 128 na tle pozostałych bagażników z rodziny Cruz wyróżnia się znacząco poprawionymi parametrami. Producent postawił w tym modelu na efektowny design . Takie rozwiązanie jest szczególnie istotne w kontekście użytkowników samochodów z systemem montażu fix point ( z otworami w dachu ) . Niższy profil w parze z bardziej aerodynamicznymi maskownicami nie tylko sprawia, że bagażnik lepiej pasuje do opływowego designu nowoczesnych pojazdów. To połączenie oznacza również lepszy współczynnik aerodynamiczny, czyli mniejszy opór powietrza. W konsekwencji znacznej poprawie ulega poziom emisji hałasu, a zużycie paliwa zostaje zmniejszone.

 

Funkcjonalna ozdoba

Projektantom oferowanego bagażnika przyświecała idea stworzenia produktu, który będzie łączył w sobie bezpieczeństwo, atrakcyjne walory wizualne i komfortową obsługę. W tym kontekście, jednym z najistotniejszych rozwiązań jest zastosowanie ozdobnych, gumowych elementów, ponieważ zakrywają szczelinę między dachem a stopą (dotyczy pojazdów z punktami montażowymi).

 

Pojemny i prosty w obsłudze

Bagażnik od Cruz odznacza się ładownością na poziomie 75 kg przy długości 128 cm. Dwie belki wchodzące w skład zestawu zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium od podwyższonej odporności na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich dopracowany profil sprawia, że bezproblemowo zamontujemy wszystkie rodzaje wyposażenia do górnej szczeliny - rowek teowy T 20 mm . Cztery głowice przystosowane do punktowego systemu montażowego oznaczają łatwe i stabilne zarazem mocowanie do dachu pojazdu.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Produkt jest niezwykle solidny i bezpieczny, co potwierdzają takie certyfikaty, jak TÜV, GS lub ISO 9001. Dodatkowo zestaw można wyposażyć w zamek na klucz ( opcjonalnie - dopłata ) , który zabezpieczony przewożoną zawartość podczas jazdy oraz przed zakusami złodziei na postoju.


 

+ = Kompletny Bagażnik Dachowy
Belka bagażnika  dachowego Cruz   Indywidualny  Kit-element montażowy do konkretnego samochodu