• Dodaj recenzję:
  • Kod: 7354
  • Obserwuj produkt:

  • 350,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Bagażnik dachowy Cruz 921-375

Oferowany bagażnik bazowy hiszpańskiej marki Cruz łączy w sobie bezpieczeństwo, uniwersalność i solidne wykonanie. Przy tym dostępny jest w niezwykle konkurencyjnej cenie. Jeśli szukasz sprawdzonego, niedrogiego rozwiązania, jest to wybór dla ciebie!

 

Wytrzymały i ładowny

Oferowany zestaw to kompletny bagażnik bazowy samochodowy, w którego skład wchodzą dwie belki i cztery głowice. W przypadku produktów z tej serii mamy do czynienia ze specjalnie profilowanymi łapkami (kit), dedykowanych konkretnym modelom samochodów. Bagażnik jest wykonany ze stali, co oznacza wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posiada 75 kg maksymalnej ładowności, co oznacza wartoś więcej niż satysfakcjonującą.

 

Na każdy typ ładunku

Z bagażnikiem dachowym Cruz 921-375 przewieziesz wiele typów ładunków. Model idealnie sprawdzi się przy transporcie boxów dachowych, uchwytów rowerowych, uchwytów na narty czy snowboard, koszów, drabin i wiele więcej.

 

Bezpieczny transport

O bezpieczeństwo przewożonej zawartości dbają osłony antykradzieżowe, w które w standardzie wyposażony jest każdy bagażnik. Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia zestawu o zamki, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.

 

Prosty montaż

Cruz to nie tylko najwyższa jakość wykonania, lecz także komfortowe użytkowanie. Tak, jak w przypadku innych bagażników sygnowanych logo iberyjskiej marki, także tu mamy do czynienia z prostym, punktowym systemem montażowym. Pozwala on na szybkie i stabilne zamontowanie bagażnika do dachu.

 

Najwyższa jakość

Stawiając na hiszpańską produkcję, wybierasz jakość i bezpieczeństwo. Bagażnik może pochwalić się certyfikatami TUV oraz ISO 9001. Ponadto jest objęty 2-letnim okresem gwarancyjnym.

 

Cruz - czołowy europejski potentat

Dlaczego warto wybrać firmę Cruz? Marka obecna jest na rynku od 1963 roku i należy do grona najważniejszych europejskich producentów bagażników, będąc liderem rynku hiszpańskiego. Faktem wartym podkreślenia okazuje się zgodność wszystkich produktów Cruz z najnowszymi dyrektywami UE - każdy nowo wprowadzany na rynek model jest testowany zgodnie z normą DIN 75302:1991.

 

 

+ = Kompletny Bagażnik Dachowy
Belka bgażnika  dachowego Cruz   Indywidulany Kit-elemnt montażowy do konkretnego samochodu