• Dodaj recenzję:
  • Kod: Box dachowy Junior 430 Black
  • 789,00 zł 735,00 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Box dachowy Junior Easy 430 Black

 

Znakomity box dachowy Junior Easy 430 polskiego producenta Taurus w kolorze czarnym. Stanowi satysfakcjonujące rozwiązanie, gdy niewielkim kosztem chcemy powiększyć pojemność samochodu. Solidne wykonanie i atrakcyjna cena to największe zalety tego modelu.

 

Lider rodzimego rynku

 

Taurus od 30 lat odpowiada za wyposażenie polskich samochodów w bagażniki, uchwyty oraz boxy. Szeroka gama produktowa, niezawodność i korzystna oferta cenowa stanowią o sile marki, która obecnie jest niekwestionowanym liderem rodzimego rynku. Junior Easy to następca popularnego boxa Junior. Mnogość usprawnień i znacząca poprawa parametrów doskonale wpisują się w filozofię firmy.

 

430 litrów pojemności

 

Box zapewnia aż 430 l dodatkowej pojemności, Przekłada się to na 4 pary nart lub 3 deski snowboardowe w zimie, oraz wystarczająco wiele miejsca na cały sprzęt kempingowy lub bagaż dla dużej rodziny w trakcie letnich wojaży.

 

Solidna i lekka konstrukcja

 

Junior Easy został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego HDPE. Charakteryzuje się ono odpornością na wpływ warunków atmosferycznych, gwałtowne zmiany temperatur czy promieniowanie UV. Solidną i lekką konstrukcję wyróżnia elegancki, opływowy kształt o nowoczesnej linii.

 

Szybki montaż

 

W opisywanym modelu producent zaimplementował system montażu U-Bolt. Jest to rozwiązanie szybkie i wygodne - nie wymaga dodatkowych narzędzi. Box przeznaczony do zamontowania na stalowych belkach o szerokości do 8 cm (kompatybilny także z profilami aluminiowymi o rowku “T” za sprawą specjalnego adaptera płatnego dodatkowo).

 

Prosty załadunek i rozładunek

 

Z produktami Taurus zawsze możecie Państwo liczyć na prosty załadunek i rozładunek. Jednostronnie otwierane wieko, wyposażone w specjalny sprężynowy mechanizm podtrzymujące, uzupełnia się z mocnymi pasami wewnętrznymi. Natomiast za bezpieczeństwo bagażu odpowiadają dwupunktowy centralny zamek oraz przedni zatrzask zabezpieczający.

 

 

Box dachowy Junior 430

Marka: Taurus
Model : junior 430
Pojemność : 430 litrów
Wymiary wewnętrzne: 175 / 73
Wymiary zewnętrzne: 180 / 78 / 40
Ładowność: 50 kg
Masa: 14 kg
Zamek: trzy punktowy
Materiał: POLYSTYRENE
System montażu: Cybant U 80 mm
Sposób otwierania: Jedna strona
Taśmy do spięcia bagażu : 2 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: -
Atesty : TUV / GS
Kolor: Czarny karbon
Gwarancja : 3 lata
Max. długość nart: 170 cm
Wspornik do nart: Nie
Wzmacniane dno listwami : nie
Aerodynamika: * * *
Cena / jakości: b.dobra
Oświetlenie: nie