• Dodaj recenzję:
 • Kod: 4258
 • kolor/wzór:
  • Box dachowy KAMEI Corvara S 390
  • Box dachowy KAMEI Corvara S 390
  • Box dachowy KAMEI Corvara S 390
 • 2 499,00 zł
 • szt.
 • Rata już od:
 • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
Czas realizacji: 2-3 dni
 • Darmowa wysyłka od 99 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni


KAMEI Corvara


Box Kamei Corvara S jest najlepiej zaprojektowanym i skonstruowanym boxem obecnie dostępnym  . Wyglądem wyróżnia się na każdym samochodzie , centralny zamek , który sprawia, że są  łatwe w obsłudze  . Podnośniki DuoLift , które wspomagają sprawne otwieranie i zamykanie pokrywy . Box wyróżnia systemem montażu Kamei  ClickFix , "najszybszy na świecie " , do mocowania na systemach nośnych wyposażonych w rowek T . Należy zwrócić uwagę , że box  Corvara S nie może być zamontowany na stalowych belkach bez rowka T .
Jedynym minusem jest  to , że tak dużo opatentowanej technologi i jakości nie da się tanio kupić , ale box corvara nie jest również drogi w porównaniu do boxa Thule dynamic.
Ładowność boxa 75 kg , otwieranie obustronne ułatwia montaż boxa z prawej i lewej strony samochodu , oraz załadunek i rozładunek . Opatentowany system DuoLift  obejmuje rozpórki , które pozwalają na płynne otwieranie i zamykanie, a także bardzo szeroki otwór (do 35 cm) do łatwego ładowania i rozładowywania.
Wymiary boxa to : 190 x 75 x 43 cm oraz 390 litrów . Może się to wydawać mało w porównaniu do konkurencji , ale najlepiej sprawdzić to w praktyce . Zapakować te same bagaże do boxa 460 litrów oraz Kamei corvara . Ten box jest inaczej zaprojektowany jego kształt wewnętrzny oraz system mocowania do bagażnika znacznie zwiększa jego pojemność użytkową w porównaniu z boxami konkurencyjnymi .

Box wyposażony jest w centralny zamek . Zamknięcia następuje poprzez domknięcie wieka i zatrzaśniecie go , nie ma potrzeby przekręcania klucza . Jest to bardzo dobre rozwiązanie . Centralne zamki innych producentów wymagają przekręcenia klucza w zamku w tym samym czasie trzeba dociskać zarówno przód i tył boxa , przydała by się wtedy trzecia ręka .
System Kamei dla dodatkowego bezpieczeństwa ma trzy zatrzaski i trzy zawiasy . Z boxa nie można wyjąć klucza gdy box jest otwarty lub nieprawidłowo zamknięty .

Kamei robi najlepsze boxy na rynku.  Są producentem specjalistycznych boxów, spełniających normy jakości ISO 9001. Firma reprezentowana jest w ponad 40 krajach, z licznymi nagrodami Best Buy na przestrzeni lat, w tym ostatnie pięć Auto Express "Best Buy" . Znani z innowacyjnych rozwiązań , wysokiej jakości materiałów  oraz doskonałej jakość wykonania . Boxy Kamei są wybierane przez producentów samochodów jako oryginalne produkty przedawne pod logo marki samochodów .  Kamei jest  dostawcą kilku głównych producentów, w tym Audi, Mercedes-Benz i VW.KAMEI Corvara S

Wymiary zewnętrzne (cm) 190 x 75 x 43
Wymiary wewnętrzne (cm) 178 x 65 x 37
Masa (kg) 16
Pojemność (L) 390
Ładowność (kg) 75
Max.ilosć
Nart/Snowbordów
5/4
System montażu
ClickFix
Sposób otwierania Obie strony
Podnośniki  Tak
Wspornik do nart
Nie
Taśmy Tak
Centralny zamek
Tak
Pasuje do belki wingbar Tak
Pasuje do belki prostokątnej
Nie
Certyfikat TUV/GS
Tak
Spełnia City Crash Tak
Max. długość nart 175
Kolor szary karbon
6 lat Gwarancji

 


Box dachowy KAMEI Corvara S 390

Marka: Kamei
Model : Corvara 390
Pojemność : 390 litrów
Wymiary wewnętrzne: 178 / 65 / 37 cm
Wymiary zewnętrzne: 190 / 75 / 43 cm
Ładowność: 75 kg
Masa: 16 kg
Zamek: Zatrzaskowy
Materiał: ABS
System montażu: ClickFix
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 5/4
Atesty : City Crash, TUV / GS
Kolor: szary karbon
Gwarancja : 6 lat
Max. długość nart: 175 cm
Wspornik do nart: Nie
Wzmacniane dno listwami : nie
Aerodynamika: * * * *
Cena / jakości: dobra