• Dodaj recenzję:
  • Kod: Box dachowy KAMEI Oyster karbon
  • 3 399,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
Czas realizacji: 2-3 dni
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni


KAMEI Oyster


Firma Kamei rozpoczęła działalność jako firma produkująca akcesoria do poprawy stylistyki samochodów i to z pewnością widać, w ich nowym boxie dachowym Kamei Oyster. Jego designed idealnie komponuje się z współczesnymi samochodami , aerodynamiczna sylwetka oraz nisko znajdujący się box idealnie komponuje się z krzywiznami dachu . Oyster z zewnątrz sprawia wrażenie niewielkiego boxa posiada bardzo dużą pojemność (450 litrów). Ponadto box dachowy wraz z jego dnem są idealnie stworzone do aerodynamicznego przepływu powietrza.

Innowacyjny, nowy system mocowania ClickFix pozwala w kilka sekund zamontować boxa na bagażniku bazowym wyposażonym w rowek T . Wystarczy włożyć cztery dźwignie mocujące w rowek T i jednym ruchem ręki zacisnąć w boxie uchwyty . Boks dachowy Oyster pasuje tylko do systemów nośnych wyposażonych w rowek T . Nie pasuje do systemów nośnych stalowych oraz bagażników bez rowka T . Dodatkowym atutem mocowania ClickFix jest , że zajmuje bardzo mało miejsca wewnątrz boxa , co ułatwia załadunek bagaży .

Box wyposażony jest w centralny zamek . Zamknięcia następuje poprzez domknięcie wieka i zatrzaśniecie go , nie ma potrzeby przekręcania klucza . Jest to bardzo dobre rozwiązanie . Centralne zamki innych producentów wymagają przekręcenia klucza w zamku w tym samym czasie trzeba dociskać zarówno przód i tył boxa , przydała by się wtedy trzecia ręka .
System Kamei dla dodatkowego bezpieczeństwa ma trzy zatrzaski i trzy zawiasy . Z boxa nie można wyjąć klucza gdy box jest otwarty lub nieprawidłowo zamknięty .

Wykonane z najwyższej jakości "DUROKAM", z tworzywa ABS opracowanego przez Kamei do optymalizacji masy, stabilność i odporność na uderzenia.
Box przeszedł badania w tunelu aerodynamicznym oraz testy bezpieczeństwa TUV i Gs
System Duolift  pozwala na otwieranie boxa z lewej i prawej strony . Wygodna funkcja w trakcie montażu na wysokich samochodach typu SUV lub Van oraz w czasie załadunku i rozpakowania boxa . Również w trakcie podróży mamy w każdej chwili dogodny dostęp do bagażu zapakowanego z prawej lub lewej strony boxa.
Firma Kamei udziela 6 letniej gwarancji , żaden inny producent boxów nie udziela tak długiej gwarancji na swoje produkty . Świadczy to o wysokiej jakości boxów oraz niezawodności . Waga boxu to 21 kg maksymalne obciążenie 75 kg

Kamei robi najlepsze boxy na rynku.  Są producentem specjalistycznych boxów, spełniających normy jakości ISO 9001. Firma reprezentowana jest w ponad 40 krajach, z licznymi nagrodami Best Buy na przestrzeni lat, w tym ostatnie pięć Auto Express "Best Buy" . Znani z innowacyjnych rozwiązań , wysokiej jakości materiałów  oraz doskonałej jakość wykonania . Boxy Kamei są wybierane przez producentów samochodów jako oryginalne produkty przedawne pod logo marki samochodów .  Kamei jest  dostawcą kilku głównych producentów, w tym Audi, Mercedes-Benz i VW.

KAMEI Oyster

Wymiary zewnętrzne (cm) 206 x 95 x 36
Wymiary wewnętrzne (cm) 194 X 85 x 30
Masa (kg) 21
Pojemność (L) 450
Ładowność (kg) 75
Max.ilosć
Nart/Snowbordów
6
System montażu
ClickFix
Sposób otwierania Obie strony
Podnośniki  Tak
Wspornik do nart
Nie
Taśmy Tak
Centralny zamek
Tak
Pasuje do belki wingbar Tak
Pasuje do belki prostokątnej
Nie
Certyfikat TUV/GS
Tak
Spełnia City Crash Tak
Max. długość nart 180
Kolor szary karbon matowy
6 lat Gwarancji

 


Box dachowy KAMEI Oyster

Marka: Kamei
Model : Oyster
Pojemność : 450 litrów
Wymiary wewnętrzne: 194 / 85 / 30 cm
Wymiary zewnętrzne: 206 / 95 / 36 cm
Ładowność: 75 kg
Masa: 21 kg
Zamek: Zatrzaskowy
Materiał: ABS
System montażu: ClickFix
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 6 / 5
Atesty : City Crash, TUV / GS
Kolor: szary karbon
Gwarancja : 6 lat
Max. długość nart: 180 cm
Wspornik do nart: Nie
Wzmacniane dno listwami : nie
Aerodynamika: * * * * *
Cena / jakości: b.dobra