• Dodaj recenzję:
 • Kod: 7033
 • kolor/wzór:
  • Box dachowy Taurus Strike 440 czarny połysk
  • Box dachowy Taurus Strike 440 Nardo
 • 1 649,00 zł
 • szt.
 • Rata już od:
 • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
 • Darmowa wysyłka od 99 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni

Box Dachowy Taurus Strike Czarny

 

Box Dachowy Taurus Strike 440 Czarny to niezawodna, aerodynamiczna i pojemna konstrukcja, z którą samochód zyska wiele dodatkowej przestrzeni. Funkcjonalny, prosty w montażu i atrakcyjny wizualnie. Przekonaj się sam!

 

Wytrzymały i pojemny

 

Model, który został oznaczony numerem 440 i przydomkiem Strike to najmłodszy członek rodziny bagażników Taurus. Jego projekt opiera się na wytrzymałym tworzywie sztucznym ABS. Jest to materiał niezwykle odporny na wpływ ekstremalnych temperatur oraz promieniowanie UV, dzięki czemu przewożony ładunek pozostaje w stu procentach bezpieczny. Z długością rzędu 199 cm i pojemnością na poziomie 440 litrów okaże się nieodłącznym kompanem wszystkich większych wypadów zarówno w lecie, jak i zimą.

 

 

Praktyczny i uniwersalny

 

Box Dachowy Taurus Strike 440 Czarny jest niezwykle praktyczny. Dwustronne otwieranie zapewnia dostęp do zawartości z każdej strony, czyniąc załadunek i rozładunek niezwykle prostym oraz niewymagającym zbędnego manewrowania samochodem.

 

Konstrukcja bazuje na innowacyjnym systemie montażowym Jaw System obejmuje belki bagażnika dachowego do 85 mm. Tylko jedno kliknięcie umożliwia szybki i bezpieczny montaż. W dodatku dzięki dostępnym osobno, specjalnym adapterom T-Nut  (numer katalogowy 77.15, maksymalny rozstaw belek 103 cm) bagażnik można zamontować także na aluminiowych belkach z rowkiem T.

 

Imponujące wzornictwo

 

Uwagę zwraca również nienaganny design. Smukłą i opływowa sylwetka charakteryzuje się aerodynamicznością. Relatywnie niewielka wysokość powoduje, że całość bardzo dobrze zgrywa się z bryłą samochodu. Przekłada się to nie tylko na komfort jazdy oraz mniejsze spalanie paliwa, lecz również większy komfort w takich sytuacjach, jak parkowanie w niskim garażu czy przeprawa promem. Czarny kolor i połyskliwe tworzywo nadają całości sportowej elegancji.

 

Odpowiednio zabezpieczony ładunek

 

Wszystkie przewożone ładunki przy pomocy Czarnego Boxu Dachowego Taurus Strike 440 są zabezpieczone w należyty sposób. Gwarantuje to centralny trzypunktowy zamek, z którego klucz można wyciągnąć tylko, gdy każdy rygiel jest zamknięty. Natomiast we wnętrzu znajdują się specjalne taśmy mocujące, dodatkowo stabilizujące bagaże w trakcie jazdy.

 

Taurus Strike 440 jest objęty aż 5-letnim okresem gwarancyjnym.

 

 

Obniżona podłoga poprawia aerodynamikę . Belki bagażnika dachowego chowają się w boxie  . Funkcjonalność sprawia , że opływające powietrze nie uderza w belkę . Tego typu rozwiązanie podnosi komfort podróżowania , mniejszy hałas oraz niższe zużycie paliwa . 

System Dual-Side

System obustronnego otwierania ułatwia nam załadunek i rozładunek oraz dostęp do wybranych akcesoriów w boxie
Centralny Zamek

Opatentowany, bezpieczny zamek centralny: klucz może być wyjęty z zamka jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte.


Materiał ABS
Tworzywa ABS dzięki czemu odporny jest na działania promieni UV , odbarwienia , odkształcenia , utlenianie tworzywa a z czasem pęknięcia
Aerodynamika
Tylne dyfuzory poprawiają aerodynamikę boxa dachowego , zmniejszają generowany hałas oraz zużycie paliwa .
 Trzy punktowy zamek w boxie dachowym Taurus Strike zapewnia bezpieczny transport przewożonych bagaży .

 

 

 


Box dachowy Taurus Strike 440 czarny

Marka: Taurus
Model : Strike 440
Pojemność : 440 litrów
Wymiary wewnętrzne: 189 / 74
Wymiary zewnętrzne: 199 / 84 / 35 cm
Ładowność: 75 kg
Masa: 22 kg
Zamek: trzy punktowy
Materiał: ABS
System montażu: Jaw System
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 6/4
Atesty : TUV / GS
Kolor: Czarny połysk
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 175 cm
Wspornik do nart: Nie
Wzmacniane dno listwami : nie
Aerodynamika: * * * *
Cena / jakości: dobra