• Dodaj recenzję:
  • Kod: 7648
  • 6 899,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
Czas realizacji: 2-3 dni
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Box dachowy Thule Vector L tytanowy

 

Wysokiej klasy bagażnik dachowy Vector L w kolorze tytanu od renomowanej marki Thule to jedna z najlepszych pozycji na rynku. W bezkonkurencyjny sposób łączy w sobie pierwszorzędne wzornictwo i rozbudowaną funkcjonalność.

Box dachowy Thule Vector

Widok, którego nie zapomnisz

 

Już na pierwszy rzut oka widać, że w przypadku Thule Vector L nie mamy do czynienia ze zwykłym boxem. Imponujący design, z jakim spotykamy się w tym modelu, jest synonimem wszystkiego, co najlepsze w sportowej elegancji. Opływowy, aerodynamiczny kształt z oryginalnym wzorem to drapieżność i dynamika, czyli cechy, na które największy nacisk kładą również projektanci najnowszych samochodów. Efekt wizualny jest dodatkowo podkreślony przez dyskretne połączenie pokrywy i spodu.

 

Definicja komfortowego użytkowania

 

Oferowany bagażnik to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Nie tylko pod względem walorów wizualnych, lecz także funkcjonalności. Tak jak zawsze ma to miejsce w przypadku produktów szwedzkiego potentata, przy produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały, co przekłada się na trwałość i wytrzymałość. Do tego położono nacisk na maksymalną praktyczność całej konstrukcji. Specjalnie wzmocniona pokrywa otwiera się z dwóch stron - co oznacza łatwy dostęp do przewożonego sprzętu. Zwłaszcza że box posiada zintegrowane lampki LED! Natomiast wyściełany filcem spód to ograniczenie ryzyka zarysowań do minimum.

 

SideLock i PowerClick - bezpieczny ładunek, szybki montaż!

 

Box dachowy Thule Vector L to nie tylko wygląd i funkcjonalność, lecz także zaawansowane systemy - SideLock i PowerClick. Pierwszy z nich w automatyczny sposób blokuje pokrywę przy zamknięciu, co przekłada się na pełne bezpieczeństwo zamknięcia. Drugi to ceniony system montażu - prosty w obsłudze i wyposażony w specjalny wskaźnik siły, który klika, gdy bagażnik jest zamocowany z odpowiednią mocą.

 

Nigdy więcej rys!

 

Właściciel opisywanego boxa nie musi się martwić również zarysowaniami, które mógłby powstać na nim lub bagażniku samochodowym. Dzięki przesuniętej do przodu pozycji na dachu ryzyko kontaktu między nimi jest praktycznie zerowe. Natomiast, gdy Vector L trafia do garażu, dzięki dedykowanemu pokrowcowi (w komplecie) pozostaje w pełni gotowy do przechowywania.

 

Mocowanie boxa dachowego Thule Vector Power Click
Szybki montaż boxa dachowego zapewnia system Power Click .  Pokrętło wyposażone w wskaźnik siły ,klika jak już dokręcimy je z odpowiednią mocą .

Bogate wyposażenie
Dno boxa wyłożone wyprofilowanym filcem zabezpiecza przewożony bagaż przed porysowaniem . Dodatkowo wycisza box w tracie podróży . Zaprojektowany w taki sposób aby można było go wyjąć w dowolnym momencie i wyczyścić .

 

Oświetlenie Led
Załadunek lub rozpakowanie boxa dachowego po zmroku nie stanowi problemu . Box dachowy Thule Vector został wyposażony w oświetlenie ledowe , które można wyjąć i mogą posłużyć jako dodatkowe oświetlenie w drodze do hotelu .

Pokrywa
Górna pokrywa wykonana jest z czterech warstw ABS aby nadać jej sztywności . Wewnętrzna warstwa jest w kolorze białym aby w nocy lepiej odbijała światło ledowe . Poprawia to widoczność nocą wewnątrz boxa . 
DualSide Opening
Obustronne otwieranie boxa dachowego . Niezależnie gdzie zaparkujesz zawsze masz dostęp z prawej lub lewej strony boxa . Funkcja przydatna zwłaszcza przy wysokich pojazdach typu Suv .
SlideLock System
Rewelacyjny system otwierania bagażnika dachowego . Wystarczy wcisnąć przycisk i box zostaje otwarty , informuje nas o tym czerwona kontrolka . System zamykania zatrzaskowego również ułatwia znacząco użytkowanie . Gdy box jest zamknięty znika czerwona kontrolka . 
Handlebar
Zewnętrzne uchwyty sprawiają , że mamy za co uchwycić pokrywę aby ją otworzyć lub zamknąć bez względu na warunki otoczenia .   
Aspekt stylistyczny
Niewidoczne połączenie górnej oraz dolnej pokrywy wyróżnia Box dachowy Thule Vector z pośród innych produktów . Ma to znaczenie wizualne ale poprawia również aerodynamikę oraz zachowanie boxa w trakcie podróży .
Pojemność
Optymalna pojemność pozwala na zmieszczenie czterech specjalnie zaprojektowanych toreb Gopack Thule 8006 . Torby dostępne oddzielnie jako akcesorium .
Przesunięty do przodu
Zaprojektowany w taki sposób aby zminimalizować ryzyko kontaktu tylnej klapy bagażnika samochodu z boxem dachowym .
Thule Vector
Przechowywanie
W zestawie znajduje się także zabezpieczający pokrowiec Thule , który chroni boxa Thule Vector przed zarysowaniem i zakurzeniem, gdy akurat zamiast na dachu, znajduje się on w garażu.
Liczy się styl
Box dachowy Thule Vector został zaprojektowany z myślą o samochodach klasy premium . Jego przód charakterystycznie opada na przednią szybę pojazdu . Box świetnie wygląda i idealnie wpisuje się w sylwetkę współczesnych samochodów .
Box Thule Vector jest kompatybilny z belkami  bagażnika dachowego o wymiarach  :
 

Box dachowy Thule Vector L tytanowy

Marka: Thule
Model : Vector L
Pojemność : 430 litrów
Wymiary wewnętrzne: 204.5 x 78 x 32.5 cm
Wymiary zewnętrzne: 231.5 x 88.5 x 35.5 cm
Ładowność: 75 kg
Masa: 30 kg
Zamek: Zatrzaskowy
Materiał: ABS
System montażu: Power-Click
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 3 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 6/5
Atesty : City Crash, TUV / GS
Kolor: Tytanowy - matowy
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 205 cm
Wspornik do nart: Nie
Wzmacniane dno listwami : tak
Aerodynamika: * * * * *
Cena / jakości: dobra
Oświetlenie: tak