• Dodaj recenzję:
 • Kod: 4230
 • 1 398,00 zł
 • szt.
 • Rata już od:
 • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
 • Darmowa wysyłka od 99 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni

Łańcuchy śniegowe Konig easy-Fit
König Easy-fit SUV 240


Łańcuchy śniegowe Konig Easy-Fit

 

Konig Easy-Fit to niezawodne łańcuchy śniegowe. Wybierając ten model, stawiasz na wysoką jakość, bezpieczeństwo i najprostszy system montażowy na rynku.

 

Dopracowana konstrukcja

 

Oferowane nakładki mogą poszczycić się dopracowanym asymetrycznym, rombowym wzorem gwarantującym unikalne parametry, przekładające się na bezcenne wsparcie kierowcy w najtrudniejszych zimowych warunkach. Ponadto całość Łańcucha śniegowego Konig Easy-Fit wyposażona jest w ogniwa kruszące lód, co oznacza znakomitą przyczepność na wyjątkowo oblodzonej nawierzchni. Całość wykonano ze specjalnego stopu metali, charakteryzującego się zwiększoną odpornością na ścieranie. Sprawia to, że nawet przy intensywnej eksploatacji kierowca może liczyć na zachowanie właściwości jezdnych. Prześwit wynosi 9 mm na powierzchni opony oraz wewnątrz.

 

Intuicyjny system zakładania

 

System zakładania jest niezwykle intuicyjny - zawsze od góry do dołu. Taką właściwość udało się osiągnąć producentowi za sprawą wbudowanego systemu wewnętrznych, sztywnych łuków. Montaż Łańcucha śniegowego Konig Easy-Fit jest nie tylko intuicyjny, lecz także bardzo szybki - jedyne 12 sekund! Boczny system napinania został przeprojektowany względem poprzednich modeli w ten sposób, by łączyć się z aluminiową belką centralną. Uruchamia się go poprzez naciśnięcie łańcucha stopą. Prosta obsługa to cecha, którą może pochwalić się także system demontażu. Wymagane będzie jedynie równoczesne wciśnięcie dwóch czerwonych przycisków na belce i zwolnienie zacisku bezpieczeństwa. Powyższe rozwiązania w kontekście ekstremalnych warunków pogodowych są niezwykle pożądane!

 

Gwarancja bezpieczeństwa

 

Konig Easy - Fit to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa sprawdzona w restrykcyjnych testach. Nakładki posiadają takie oznaczenia jak Ö-Norm 5117, UNI 11313, TUV.

 

Kompletny zestaw

 

W skład kompletu wchodzą dwa łańcuchy na oba koła napędowe, instrukcja montażowa, niezbędne części zapasowe, a także zestaw do przystosowania na posiadanym kole. Produkt zapakowany w praktyczną, impregnowaną torbę wysokiej jakości, która z powodzeniem może być wykorzystywana jako mata podczas montażu.Właściwości

 • 10 mm prześwitu między oponą a elementami zawieszenia.
 • Asymetryczny, rombowy wzór łańcucha oraz dodatkowe ogniwa kruszace lód: najlepsza przyczepność na śniegu i lodzie.
 • Wbudowany system wewnętrznych sztywnych łuków sprawia, że zakładanie łańcucha jest niezwykle intuicyjne: od góry do dołu koła.
 • Umieszczona w środku aluminiowa belka jest sercem automatycznego systemu napinającego. Wystarczy otworzyć wbudowany pedał i nacisnąć go stopą w dół, aby uruchomić system samonapinający. Łańcuch automatycznie napnie się wokół opony, gdy tylko samochód ruszy z miejsca.
 • Zewnętrzny system demontażu: wystarczy jednocześnie nacisnąć dwa czerwone przyciski na aluminiowej belce i zwolnić zatrzask bezpieczeństwa, a łańcuch się rozepnie.
 • Dla ochrony powierzchni felg aluminiowych można zamontować nylonowe odbojniki.
 • Praktyczna i wytrzymała torba, na której umieszczone są instrukcje, może służyć jako mata w trakcie montażu.
 • Dwukrotnie szybciej zainstalowany niż zwykły łańcuch
 • Czas montażu 12 sekund !!!
 • Homologacje/certyfikaty/zgodność: Ö-Norm 5117, UNI 11313, TÜV.


König Easy Fit  oferuje 10mm , jest idealnym rozwiązaniem dla pojazdów, które mają problemy   z przestrzenią między kołem i jego wewnętrzną stroną
(za oponą )
Wytrzymała konstrukcja łańcucha

König 10 mm Easy Fit  są wykonane z wytrzymałego stopu hartowanej stali manganowej niklu (MnNi). Zapewnia to długą żywotność niezawodnego użytkowania na drogach, oraz wyjątkową przyczepność. Ogniwa łańcuchów są ułożone w diament symetryczne wzory połączone w proste odcinki , łańcuch układa się 10 mm powyżej bieżnika opony, zapewniając jednocześnie niezawodną przyczepność i płynną jazdę. Zintegrowane części naciągające pokryte są tworzywem aby zminimalizować kontakt użytkownika z zmrożonym metalem, kiedy mają być obsługiwane .
Razem to pozwala na najwyższy poziom przyczepności, oraz komfort zdejmowania i motnowania, chroniąc ręce użytkownika przed zimnem .


Wewnętrzny system sztywnych łuków

Specjalny wewnętrzny system sztywnych łuków sprawia, że łańcuch montowany jest bardziej intuicyjnie od góry do dołu koła


Centralna belka aluminiowa

Aluminiowa belka centralna z przeprojektowanym bocznym systemem napinania łańcucha stworzona specjalnie dla SUV-ów.
Ogniwa kruszące lód .


Asymetryczny, rombowy wzór łańcucha oraz dodatkowe ogniwa kruszace lód: najlepsza przyczepność na śniegu i lodzie.Zewnętrzny system  demontażu

Zewnętrzny system demontażu: wystarczy jednocześnie nacisnąć dwa czerwone przyciski na aluminiowej belce i zwolnić zatrzask bezpieczeństwa, a łańcuch się rozepnie.Ochrona felg aluminiowych

Dla ochrony powierzchni felg aluminiowych można zamontować nylonowe odbojniki.

Torba

Łańcuch przechowuje się w eleganckiej nylonowej torbie, która po otwarciu stanowi praktyczną matę przydatną w trakcie montażu. Instrukcje są wyraźnie nadrukowane na wewnętrznej stronie torby, aby były widoczne podczas zakładania łańcucha.


 

 Jak zamontować łańcuch

1. Chwyć dwa końce sztywnego łuku i rozchyl je. 2. Ułóż łańcuch na oponie, zaczynając od góry, i upewnij się, że łuk jest w całości za kołem. 3 .Otwórz pedał i naciśnij w dół stopą, aż usłyszysz kliknięcie.

 

 

 

 

 

   

  

 

Łańcuchy śniegowe König Easy-fit 240

Marka: Konig
Model : Easy-Fit -10
Prześwit: 10 mm
Montaż zewnętrzny: Nie
Demontaż zewnętrzny: Nie
Naprężanie automatyczne: Tak
Napinanie ręczne: Nie potrzeba
Mikroregulacja: Nie potrzeba
Dodatkowe ogniwa kruszące lód: Tak
Ochrona felg Aluminiowych: Tak
Zgodny z ABS / ESP: Tak
Komfort jazdy: ***
Przyczepność: ***
Gwarancja: 5 lat
Jakość: 5
Zastosowanie typ pojazdu: SUV - Dost.
Uwagi: Montaż 12 sekund
Certyfikaty: Ö-Norm 5117, UNI 11313, TÜV.