• Dodaj recenzję:
 • Kod: Łańcuchy śniegowe König Easy-fit 247
 • 1 779,00 zł 1 499,00 zł
 • szt.
 • Rata już od:
 • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
 • Darmowa wysyłka od 99 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni


König Easy-fit SUV 247


 Łatwe, intuicyjne i szybkie.

König Easy-fit to najnowsze, obsypane nagrodami łańcuchy śniegowe wykorzystujące najbardziej innowacyjne technologie i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendamiwzorniczymi.  Przeznaczony do samochodów typu SUV oraz terenowych i dostawczych w różnych rozmiarach .
Dzięki König Easy-fit zakładanie łańcuchów śniegowych wreszcie stało się proste, intuicyjne i szybkie. Wystarczy raz zatrzymać auto i wykonać trzy proste czynności: założyć łańcuchy i w drogę!

Najłatwiejszy do zakładania łańcuch śniegowy

Zimowe drogi pokryte lodem, śniegiem, i breią śnieżną to nie tylko niebezpieczne warunki jezdne, lecz także duże ograniczone dla kierowcy . Śnieg przyklejony do nadkoli bardzo ograniczona możliwość założenia łańcuchów śniwgowych . Łańcuchy śniegowe König 10 mm  zajmują się obiema z tych kwestii przez imponujący zbiór cechy, który pozwala łańcuchom być dobrze zainstalowanymi w jednej chwili ,  które razem czynią je najłatwiejsze do instalowania i zdejmowania łańcuchami śniegowymi obecnie dostępnymi . 

Właściwości

 • 10 mm prześwitu między oponą a elementami zawieszenia.
 • Asymetryczny, rombowy wzór łańcucha oraz dodatkowe ogniwa kruszace lód: najlepsza przyczepność na śniegu i lodzie.
 • Wbudowany system wewnętrznych sztywnych łuków sprawia, że zakładanie łańcucha jest niezwykle intuicyjne: od góry do dołu koła.
 • Umieszczona w środku aluminiowa belka jest sercem automatycznego systemu napinającego. Wystarczy otworzyć wbudowany pedał i nacisnąć go stopą w dół, aby uruchomić system samonapinający. Łańcuch automatycznie napnie się wokół opony, gdy tylko samochód ruszy z miejsca.
 • Zewnętrzny system demontażu: wystarczy jednocześnie nacisnąć dwa czerwone przyciski na aluminiowej belce i zwolnić zatrzask bezpieczeństwa, a łańcuch się rozepnie.
 • Dla ochrony powierzchni felg aluminiowych można zamontować nylonowe odbojniki.
 • Praktyczna i wytrzymała torba, na której umieszczone są instrukcje, może służyć jako mata w trakcie montażu.
 • Dwukrotnie szybciej zainstalowany niż zwykły łańcuch
 • Czas montażu 12 sekund !!!
 • Homologacje/certyfikaty/zgodność: Ö-Norm 5117, UNI 11313, TÜV.


König Easy Fit  oferuje 10mm , jest idealnym rozwiązaniem dla pojazdów, które mają problemy   z przestrzenią między kołem i jego wewnętrzną stroną
(za oponą )
Wytrzymała konstrukcja łańcucha

König 10 mm Easy Fit  są wykonane z wytrzymałego stopu hartowanej stali manganowej niklu (MnNi). Zapewnia to długą żywotność niezawodnego użytkowania na drogach, oraz wyjątkową przyczepność. Ogniwa łańcuchów są ułożone w diament symetryczne wzory połączone w proste odcinki , łańcuch układa się 10 mm powyżej bieżnika opony, zapewniając jednocześnie niezawodną przyczepność i płynną jazdę. Zintegrowane części naciągające pokryte są tworzywem aby zminimalizować kontakt użytkownika z zmrożonym metalem, kiedy mają być obsługiwane .
Razem to pozwala na najwyższy poziom przyczepności, oraz komfort zdejmowania i motnowania, chroniąc ręce użytkownika przed zimnem .


Wewnętrzny system sztywnych łuków

Specjalny wewnętrzny system sztywnych łuków sprawia, że łańcuch montowany jest bardziej intuicyjnie od góry do dołu koła


Centralna belka aluminiowa

Aluminiowa belka centralna z przeprojektowanym bocznym systemem napinania łańcucha stworzona specjalnie dla SUV-ów.
Ogniwa kruszące lód .


Asymetryczny, rombowy wzór łańcucha oraz dodatkowe ogniwa kruszace lód: najlepsza przyczepność na śniegu i lodzie.Zewnętrzny system  demontażu

Zewnętrzny system demontażu: wystarczy jednocześnie nacisnąć dwa czerwone przyciski na aluminiowej belce i zwolnić zatrzask bezpieczeństwa, a łańcuch się rozepnie.Ochrona felg aluminiowych

Dla ochrony powierzchni felg aluminiowych można zamontować nylonowe odbojniki.

Torba

Łańcuch przechowuje się w eleganckiej nylonowej torbie, która po otwarciu stanowi praktyczną matę przydatną w trakcie montażu. Instrukcje są wyraźnie nadrukowane na wewnętrznej stronie torby, aby były widoczne podczas zakładania łańcucha.


 

 Jak zamontować łańcuch

1. Chwyć dwa końce sztywnego łuku i rozchyl je. 2. Ułóż łańcuch na oponie, zaczynając od góry, i upewnij się, że łuk jest w całości za kołem. 3 .Otwórz pedał i naciśnij w dół stopą, aż usłyszysz kliknięcie.

 

 

 

 

 

   

  

 

Łańcuchy śniegowe König Easy-fit 247

Marka: Konig
Model : Easy-Fit -10
Prześwit: 10 mm
Montaż zewnętrzny: Nie
Demontaż zewnętrzny: Nie
Naprężanie automatyczne: Tak
Napinanie ręczne: Nie potrzeba
Mikroregulacja: Nie potrzeba
Dodatkowe ogniwa kruszące lód: Tak
Ochrona felg Aluminiowych: Tak
Zgodny z ABS / ESP: Tak
Komfort jazdy: ***
Przyczepność: ***
Gwarancja: 5 lat
Jakość: 5
Zastosowanie typ pojazdu: SUV - Dost.
Uwagi: Montaż 12 sekund
Certyfikaty: Ö-Norm 5117, UNI 11313, TÜV.