- Dodaj recenzję:
- Kod: 13658
- Obserwuj produkt:
-
-
- 1 799,00 zł
-
szt.
-
Rata już od:
Dostępność i wysyłka
Dostępność: TakŁańcuchy śniegowe Konig Easy-fit 267 - doskonały sposób na bezpieczną jazdę w zimie!
Odkryj łatwy i bezpieczny sposób na poruszanie się po ośnieżonych i oblodzonych drogach dzięki łańcuchom śniegowym Konig Easy-fit 267. Ten produkt jest niezbędnym wyposażeniem każdego samochodu w okresie zimowym, zapewniającym pewną i komfortową jazdę w trudnych warunkach pogodowych.
Dzięki wyjątkowemu systemowi Easy-fit montaż i demontaż tych łańcuchów zajmuje tylko kilka sekund, co pozwala zaoszczędzić Twój czas i nerwy. Nie musisz martwić się o poplątane łańcuchy ani siłę naciągu . Konig Easy-fit 267 jest wykonany z trwałego i odpornego na przecieranie materiału stali manganowo niklowej . Dodatkowo, jego ergonomiczny design zapewnia maksymalną przyczepność do opony, co gwarantuje stabilną i bezpieczną jazdę nawet na najbardziej zaśnieżonych drogach.
Dodatkową zaletą łańcuchów śniegowych Konig Easy-fit 267 jest ich dostosowanie do różnych rozmiarów opon. Dzięki temu możesz je wykorzystać w kilku samochodach, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w bagażniku.
Specyfikacje produktu:
- Łańcuchy śniegowe typu Easy-fit
- Wykonane z stali Manganowo Niklowej
- Wytrzymałe i łatwe w montażu tylko 12 sekund
- Ergonomiczny design dla maksymalnej przyczepności do opony
- Dostosowane do różnych rozmiarów opon
Zapewnij sobie i swoim pasażerom bezpieczną jazdę w trudnych warunkach zimowych. Wybierz łańcuchy śniegowe Konig Easy-fit 267 i ciesz się spokojną podróżą w każdych warunkach!
Właściwości
- 10 mm prześwitu między oponą a elementami zawieszenia.
- Asymetryczny, rombowy wzór łańcucha oraz dodatkowe ogniwa kruszace lód: najlepsza przyczepność na śniegu i lodzie.
- Wbudowany system wewnętrznych sztywnych łuków sprawia, że zakładanie łańcucha jest niezwykle intuicyjne: od góry do dołu koła.
- Umieszczona w środku aluminiowa belka jest sercem automatycznego systemu napinającego. Wystarczy otworzyć wbudowany pedał i nacisnąć go stopą w dół, aby uruchomić system samonapinający. Łańcuch automatycznie napnie się wokół opony, gdy tylko samochód ruszy z miejsca.
- Zewnętrzny system demontażu: wystarczy jednocześnie nacisnąć dwa czerwone przyciski na aluminiowej belce i zwolnić zatrzask bezpieczeństwa, a łańcuch się rozepnie.
- Dla ochrony powierzchni felg aluminiowych można zamontować nylonowe odbojniki.
- Praktyczna i wytrzymała torba, na której umieszczone są instrukcje, może służyć jako mata w trakcie montażu.
- Dwukrotnie szybciej zainstalowany niż zwykły łańcuch
- Czas montażu 12 sekund !!!
- Homologacje/certyfikaty/zgodność: Ö-Norm 5117, UNI 11313, TÜV.



König Easy Fit oferuje 10mm , jest idealnym rozwiązaniem dla pojazdów, które mają problemy z przestrzenią między kołem i jego wewnętrzną stroną
(za oponą )

Wytrzymała konstrukcja łańcucha
König 10 mm Easy Fit są wykonane z wytrzymałego stopu hartowanej stali manganowej niklu (MnNi). Zapewnia to długą żywotność niezawodnego użytkowania na drogach, oraz wyjątkową przyczepność. Ogniwa łańcuchów są ułożone w diament symetryczne wzory połączone w proste odcinki , łańcuch układa się 10 mm powyżej bieżnika opony, zapewniając jednocześnie niezawodną przyczepność i płynną jazdę. Zintegrowane części naciągające pokryte są tworzywem aby zminimalizować kontakt użytkownika z zmrożonym metalem, kiedy mają być obsługiwane . Razem to pozwala na najwyższy poziom przyczepności, oraz komfort zdejmowania i motnowania, chroniąc ręce użytkownika przed zimnem .
Wewnętrzny system sztywnych łuków
Specjalny wewnętrzny system sztywnych łuków sprawia, że łańcuch montowany jest bardziej intuicyjnie od góry do dołu koła
Centralna belka aluminiowa
Aluminiowa belka centralna z przeprojektowanym bocznym systemem napinania łańcucha stworzona specjalnie dla SUV-ów.
Ogniwa kruszące lód .
Asymetryczny, rombowy wzór łańcucha oraz dodatkowe ogniwa kruszace lód: najlepsza przyczepność na śniegu i lodzie.
Zewnętrzny system demontażu
Zewnętrzny system demontażu: wystarczy jednocześnie nacisnąć dwa czerwone przyciski na aluminiowej belce i zwolnić zatrzask bezpieczeństwa, a łańcuch się rozepnie. 
Ochrona felg aluminiowych
Dla ochrony powierzchni felg aluminiowych można zamontować nylonowe odbojniki.
Torba
Łańcuch przechowuje się w eleganckiej nylonowej torbie, która po otwarciu stanowi praktyczną matę przydatną w trakcie montażu. Instrukcje są wyraźnie nadrukowane na wewnętrznej stronie torby, aby były widoczne podczas zakładania łańcucha.
Jak zamontować łańcuch
![]() |
![]() |
![]() |
| 1. Chwyć dwa końce sztywnego łuku i rozchyl je. | 2. Ułóż łańcuch na oponie, zaczynając od góry, i upewnij się, że łuk jest w całości za kołem. | 3 .Otwórz pedał i naciśnij w dół stopą, aż usłyszysz kliknięcie. |

![]()
| Marka: | Konig |
| Model : | Easy-Fit -10 |
| Prześwit: | 10 mm |
| Montaż zewnętrzny: | Nie |
| Demontaż zewnętrzny: | Nie |
| Naprężanie automatyczne: | Tak |
| Napinanie ręczne: | Nie potrzeba |
| Mikroregulacja: | Nie potrzeba |
| Dodatkowe ogniwa kruszące lód: | Tak |
| Ochrona felg Aluminiowych: | Tak |
| Zgodny z ABS / ESP: | Tak |
| Komfort jazdy: | *** |
| Przyczepność: | *** |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Jakość: | 5 |
| Zastosowanie typ pojazdu: | SUV - Dost. |
| Uwagi: | Montaż 12 sekund |
| Certyfikaty: | Ö-Norm 5117, UNI 11313, TÜV. |
Darmowa wysyłka od 299 zł
Odbiór osobisty
Czas na zwrot 14 dni


