• Dodaj recenzję:
  • Kod: 4248
  • 759,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dniŁańcuchy śniegowe Weissenfels Sette M45

Nieważne czy Twoja podróż po niebezpiecznej, ośnieżonej nawierzchni jest zaplanowana czy po prostu zostałeś zaskoczony przez zimową aurę - wysokiej jakości łańcuchy śniegowe będą odpowiedzią na wołanie o pomoc. Nie możesz w pełni kontrolować jazdy auta na śniegu? Droga wydaje się nieprzejezdna? Możesz zapomnieć o takich problemach, ponieważ Weissenfels M45 to gwarancja pokonania wszelkich śliskich i śnieżnych szlaków. Produkt zaskoczy Cię szybkością montażu i demontażu, wykonaniem i dużą skutecznością!


Dlaczego właśnie M45?

 

Łańcuchy, dzięki ogniwom o grubości 7 mm, są dostosowane do samochodów osobowych, również z tych, które posiadają systemy ABS i ESP. Montujemy je na dwa koła napędowe w bardzo prosty i intuicyjny sposób dzięki takim innowacjom jak Clack&Go. System ten zapewnia szybki montaż, w którym nie musisz “najeżdzać” na łańcuchy, by odpowiednio je założyć. Oszczędność czasu i pracy spowodowana jest także tym, że ręczne naciąganie produktu na opony po przejechaniu pewnej odległości jest wyeliminowane. Proces zakładania łańcucha jest jednoetapowy i całkowicie bezpieczny dla naszych rąk, dzięki podwójnemu napinaczowi, który reguluje odpowiedni i równomierny docisk łańcucha do opony. Jeśli chodzi o komfort jazdy, to jest on zapewniony przez wysokiej jakości materiał, czyli stal, a także specjalny, rombowy układ łańcucha i jego czworokątne ogniwa. Na uwagę zasługuje także fakt, że elementy metalowe nie mają kontaktu z felgami, przez co praktycznie nie ma możliwości ich uszkodzenia.

Producent zadbał o każdy szczegół, również wizualny. Łańcuchy otrzymasz w ekskluzywnym pokrowcu, w którym spokojnie możesz zostawić je na okresy nieużytku. W zestawie jest także instrukcja montażu i podstawowe części zapasowe. Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją.

 

Jeśli czas i bezpieczeństwo mają dla Ciebie największe znaczenie, to łańcuchy śniegowe Weissenfels M45 są najlepszym rozwiązaniem na rynku.


 Łatwośc montażu Przyczpność na śniegu Komfort prowadzenia O-Norm 5117 Atest Tuv Opatentowany system napinający
Zalecany do samochodów z małą iloaścią miejsca miedzy wewnętrzna stroną opony a elementami zawieszenia . Obszar zaznaczony na żółto musi przekraczać 7 mm zalecane jest 9 mm Clack and Go - Technologia Wyjątkowy system automatycznego napinania łańcucha śniegowego firmy Weissenfels . Linka napinająca nie przechodzi przez środek felgi . Mechanizm wewnątrz napinacza, składający się z układu kół, cały czas redukuje luz łańcucha, gdy pojazd jest w ruchu, aż do momentu gdy łańcuch jest idealnie napięty . Wpływa to na komfort użytkowania łańcucha bez konieczności wysiadania i robienia korekt w napinaniu łańcucha jak to ma miejsce w tańszych produktach .  Dwa napinacze sprawiają , że łańcuch optymalnie dolega do opony zwiększając jego skuteczność oraz zmniejszając ryzyko uszkodzenia zawieszenia pojazdu .    Niewielkie lub minimalne wibracje:   Niewielkie lub minimalne drgania sprawiają, że jazda po pokrytych śniegiem i lodzie drogach jest płynniejsza, cichsza i wolna od stresu   Łańcuchy śniegowe kompatybilne z systemem hamowania ABS   Kompatybilny z samochodami wyposażonymi w kontrole trakcji  Łańcuchy śniegowe Weissenfels Sette 140

Marka: Weissenfels
Model : Sette M45
Prześwit: 7mm
Montaż zewnętrzny: Nie
Demontaż zewnętrzny: Nie
Naprężanie automatyczne: 2 - Napinacze
Napinanie ręczne: Nie potrzeba
Mikroregulacja: Nie potrzeba
Dodatkowe ogniwa kruszące lód: Nie
Ochrona felg Aluminiowych: Tak
Zgodny z ABS / ESP: Tak
Komfort jazdy: ***
Przyczepność: *
Gwarancja: 2 lata
Jakość: 4
Zastosowanie typ pojazdu: Osobowy
Uwagi: dwa napinacze