• Dodaj recenzję:
  • Kod: 4239
  • 859,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Łańcuchy śniegowe Weissenfels do samochodów SUV

 

Jak wiele zależy od pogody! Nasze samopoczucie, plany na dzień, wakacje czy podróże. Zdarza się, że jesteśmy zmuszeni przemieszczać się autem w warunkach mocno niesprzyjających, na przykład zimowych. W takich sytuacjach lepiej się zabezpieczyć i pomyśleć o wysokiej jakości łańcuchach śniegowych, które znacznie ułatwią podróż po zaśnieżonych i śliskich terenach.

Jakość Weissenfels


Łańcuchy śniegowe do samochodów SUV od włoskiego producenta to gwarancja jakości. Przygotowane są z
najlepszej hartowanej stali, dzięki czemu, możesz być pewien dłuższej żywotności produktu w porównaniu z innymi propozycjami, a także pełnej kontroli nad pojazdem. Potwierdzeniem znakomitych właściwości trakcyjnych tych łańcuchów o grubości 13 mm, są spełnione normy Ö-Norm 5117 oraz TÜV. Jednoetapowy montaż dzięki innowacyjnemu systemowi Clack & Go, pozwala na umieszczenie produktu bez konieczności ręcznego dociągania łańcuchów i potrzeby przetacznia kół, co na pewno jest komfortem, gdy na zewnątrz panują bardzo złe warunki. Aby można było łatwo dopasować poszczególne części, wszystkie oznaczone są odpowiednimi kolorami. Istotny jest także samocentrujący system, który zapewnia bezpieczeństwo palców podczas zakładania. To, co cechuje łańcuchy śniegowe Weissenfels, to dodatkowy podwójny napinacz, który wpływa na świetne przyleganie produktu do opony. Ważną informacją jest to, że mogą być stosowane w samochodach, które posiadają system ABS i ESP, co na pewno rozszerza możliwości dopasowania łańcucha do konkretnego auta. Łańcuchy od Weissenfels są przemyślane pod każdym względem. Atutem, który wpływa na jakość jazdy, jest rombowy układ łańcucha, a także mocne, czworokątne ogniwa, które gwarantują dużą przyczepność. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją. Do zestawu dołączony jest futerał, w którym łatwo przechowasz łańcuchy w okresach nieużytku.

 Łatwośc montażu Przyczpność na śniegu Komfort prowadzenia O-Norm 5117 Atest Tuv Opatentowany system napinający
Zalecany do samochodów z małą ilością miejsca miedzy wewnętrzna stroną opony a elementami zawieszenia . Obszar zaznaczony na żółto musi przekraczać 13 mm zalecane jest 15 mm Clack and Go - Technologia Wyjątkowy system automatycznego napinania łańcucha śniegowego firmy Weissenfels . Linka napinająca nie przechodzi przez środek felgi . Mechanizm wewnątrz napinacza, składający się z układu kół, cały czas redukuje luz łańcucha, gdy pojazd jest w ruchu, aż do momentu gdy łańcuch jest idealnie napięty . Wpływa to na komfort użytkowania łańcucha bez konieczności wysiadania i robienia korekt w napinaniu łańcucha jak to ma miejsce w tańszych produktach .  Dwa napinacze sprawiają , że łańcuch optymalnie dolega do opony zwiększając jego skuteczność oraz zmniejszając ryzyko uszkodzenia zawieszenia pojazdu .    Niewielkie lub minimalne wibracje:   Niewielkie lub minimalne drgania sprawiają, że jazda po pokrytych śniegiem i lodzie drogach jest płynniejsza, cichsza i wolna od stresu Ogniwa łańcucha w kształcie litry D poprawiają przyczepność na śniegu i lodzie Łańcuchy śniegowe kompatybilne z systemem hamowania ABS   Kompatybilny z samochodami wyposażonymi w kontrole trakcji  Łańcuchy śniegowe Weissenfels suv 10

Marka: Weissenfels
Model : Cack & Go SUV
Prześwit: 13 mm
Montaż zewnętrzny: Nie
Demontaż zewnętrzny: Nie
Naprężanie automatyczne: 2 - Napinacze
Napinanie ręczne: Nie potrzeba
Mikroregulacja: Nie potrzeba
Dodatkowe ogniwa kruszące lód: Nie
Ochrona felg Aluminiowych: Nie
Zgodny z ABS / ESP: Tak
Komfort jazdy: ***
Przyczepność: ***
Gwarancja: 2 lata
Jakość: 4
Zastosowanie typ pojazdu: SUV - Dost.
Uwagi: dwa napinacze
Certyfikaty: Norm 5117 | TUV |