• Dodaj recenzję:
  • Kod: 1808
  • 179,00 zł
  • szt.

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Pokrowiec Thule 6981 Box Lid Cover

 

Pokrowiec na Box Thule Box Lid Cover to rozwiązanie, które skutecznie chroni przed kurzem i zadrapaniami sprzęt podczas przechowywania.

 

Kiedy box trafia do garażu...

 

Boxy dachowe od Thule to znakomite akcesoria dla każdego samochodu, w którym potrzebna jest dodatkowa pojemność. Wydatne powiększenie przestrzeni użytkowej sprawdza się, zwłaszcza gdy przewozimy dużo bagażu lub ładunek ma niestandardowe wymiary. Szwedzka marka jest jednym z liderów branży, jej produkty są cenione przez użytkowników na całym świecie. Oczywiście box nie montuje się na stałe, a z zapewnianej przezeń funkcjonalności nie korzysta się przez cały rok na okrągło. Mimo opływowych kształtów, użytkowanie nie pozostaje bez wpływu na osiągi oraz spalanie. Gdy nadchodzi moment, że box z dachu trafia do garażu, zastosowanie pokrowca gwarantuje, że nie pojawią się na nim dodatkowe rysy. Poza tym przed kolejną trasą z jego akompaniamentem nie trzeba będzie poświęcać czasu na jego czyszczenie.

 

Pokrowiec Thule Box Lid Cover dostępny jest w czterech rozmiarach dopasowanych do różnych boxów sygnowanych logo Thule.

 

Specjalny materiał

 

Produkt wykonany jest z miękkiej włókniny o optymalnie dopasowanej grubości. Takie rozwiązanie gwarantuje ochronę przed zabrudzeniami oraz zarysowaniami. Równocześnie pokrowiec można bez problemu prać (informacje dotyczące temperatury i wirowania znajdują się na metce), a dzięki swoim właściwościom szybko schnie.

 

Prosty montaż

 

Praktyczność i prosta obsługa to znaki rozpoznawcze firmy Thule, niezależnie od linii produktowej. Cechy te przejawiają się nawet w pokrowcu. Jest on wyposażony w elastyczne krawędzie, przez co wystarczy nasunąć go na pokrywę boxu. Natomiast dzięki zintegrowanej kieszeni przechowywanie po zdjęciu również nie sprawia kłopotów (zwłaszcza biorąc pod uwagę bardzo niską wagę - jedyne 0,3 kg).


     Pasuje do: boxów Thule lini 100/200/780/800

      Thule Flow, Thule Dynamic M, Thule Motion XT M, Thule Pacific S, Thule Pacific M, Thule Pacific L, Thule Touring S, Thule Touring M, Thule Touring L