• Dodaj recenzję:
  • Kod: 10144
  • Obserwuj produkt:

  • 669,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Thule 7107 stopy bagażnika dachowego

 

Wysokiej klasy stopy bagażnika Thule 7107 cechują się prostym montażem i wytrzymałą konstrukcją. Są kompatybilne z wieloma popularnymi modelami belek marki Thule. To doskonały wybór dla kierowców, którzy często wyruszają w trasę z załadowanym bagażnikiem dachowym.

 

Cztery sztuki w komplecie

 

Produkt jest sprzedawany w zestawie, który zawiera cztery  stopy bagażnika Thule 7107. Z ich pomocą łatwo można zamontować na dachu samochodu dwie belki, wykorzystując je do przewozu sprzętu sportowego lub innego bagażu.

 

Błyskawiczny montaż

 

Zestaw stóp do bagażnika jest dobrym wyborem dla osób, którym zależy na prostym i bezpiecznym montażu. Bez problemu można przytwierdzić poszczególne elementy do dachu pojazdu – warunkiem jest obecność punktów montażowych w danym modelu samochodu. Komplet może być także przymocowany w przypadku aut z szyną z rowkiem T. Produkt jest sprzedawany wraz z kompatybilnymi zamkami Thule One-Key. Specjalny klucz z ogranicznikiem mocy dodatkowo ułatwia proces mocowania, gwarantując stabilne przytwierdzenie do pojazdu.

 

Satysfakcjonująca ładowność

 

Mocne stopy bagażnika Thule 7107 spełnią oczekiwania tych użytkowników, którym zależy na zestawie o dużej ładowności. Dopuszczalny ciężar wynosi aż 100 kg, co pozwala wykorzystywać zestaw do przewodu cięższych sprzętów. W praktyce, zwykle kluczowym ograniczeniem dla użytkownika jest maksymalny ciężar obciążenia dachu samochodu. Za dodatkową zaletę należy uznać satysfakcjonująca wytrzymałość stóp. Zostały one wykonane z trwałych materiałów, co stanowi gwarancję zadowalającej odporności na czynniki zewnętrzne.

 

Kompatybilność z wieloma rodzajami belek Thule

 

Produkt może być użyty do wielu rodzajów belek sygnowanych marką Thule. Wykazuje kompatybilność z następującymi modelami:

 

- Thule WingBar Evo,

- Thule WingBar,

- Thule SlideBar,

- Thule ProBar Evo.

 

Stopy są także dostosowane do systemu One-Key. Wraz z belkami pozwalają zadbać o wyjątkowo stabilne przymocowanie sprzętu sportowego, zapewniając kierowcy komfort podczas dłuższej podróży.

 
Stopa bagażnika dachowego Thule 7107 + + = Kompletny Bagażnik Dachowy
Stopa bagażnika dachowego Thule 7107 Fix Points    Indywidualny Kit-element montażowy do konkretnego samochodu   Belki dachowe Thule