• Dodaj recenzję:
  • Kod: 10145
  • 919,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

Thule 7207 stopy bagażnika

 

Wytrzymałe stopy bagażnika Thule 7207 spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Doskonale sprawdzają się w swojej funkcji zarówno podczas krótszych wycieczek, jak i dłuższych podróży. Wraz z kompatybilnymi belkami pozwalają zadbać o bezpieczny przewóz sprzętu sportowego lub innych bagaży. Zestaw jest przeznaczony do bagażników dachowych Thule Edge których końcówki nie wystają poza obrys .

 

Kompatybilność z wieloma pojazdami

 

Zestaw stóp bagażnika Thule 7207 może być wykorzystywany przy samochodach ze zintegrowanymi punktami mocowania. Jest on również kompatybilny z pojazdami, które mają specjalną szynę z rowkiem w kształcie litery „T”. Sprawdza się także w przypadku aut z indywidualnie przymocowanymi punktami montażu.

 

Błyskawiczny montaż

 

Stopy nie są problematyczne w montażu, nawet dla użytkowników, którzy po raz pierwszy zdecydowali się na instalację bagażnika. Stabilne przymocowanie jest bardzo proste między innymi dzięki specjalnemu kluczowi, który pozwala na pewne przytwierdzenie każdego z elementów. Działa on z wykorzystaniem ogranicznika siły mocowania, a w efekcie użytkownik zyskuje pewność, że stopy w sposób stabilny zostały przytwierdzone do dachu pojazdu. Montaż nie zajmuje dużo czasu, co ułatwia prawidłowe przymocowanie przewożonego sprzętu sportowego.

 

Ładowność do 75 kg

 

Zestaw jest dobrym wyborem ze względu na parametry wytrzymałości. Te niezawodne stopy bagażnika Thule 7207 są w stanie utrzymać ciężar o wadze do 75 kilogramów. Dzięki temu śmiało można przewozić na nich cięższy sprzęt sportowy. Warto podkreślić, że wagę umieszczanych na bagażniku akcesoriów należy także dostosować do maksymalnej ładowności dachu pojazdu.

 

Wysoka jakość wykonania

 

Stopy zostały wykonane z trwałego tworzywa, które dodatkowo wpływa na ich satysfakcjonującą wytrzymałość. Cechują się dobrą odpornością na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu można z nich korzystać nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Dodatkową zaletą jest atrakcyjny wygląd stopek, który znakomicie komponuje się z estetyką pasujących do nich belek.
 

 
Thule 7207 stopy bagażnika dachowego + + = Kompletny Bagażnik Dachowy
Stopa bagażnika dachowego Thule 7207 Fix Points    Indywidualny Kit Thule -element montażowy do konkretnego samochodu   Belki dachowe Thule wingbar evo edge