• Dodaj recenzję:
  • Kod: 4240
  • 599,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

FatCat EVO 4 czarny uchwyt na narty

Dla wielu okres zimowy jednoznacznie kojarzy się z wyjazdem na narty. Odpowiednia dawka adrenaliny plus świetna rozrywka w miłym towarzystwie to jest to, co wielu chce robić. Każda podróż wiąże jednak z pakowaniem i transportem zimowego asortymentu. Jeśli zadajesz sobie pytania “Jak bezpiecznie przewieźć narty?, to odpowiedzią jest uchwyt FatCat EVO 4 lub inne bagażniki na narty.


Zamontuj i jedź!

Intuicyjny i prosty montaż samego produktu, jak i przewożonego później asortymentu jest dużym atutem Evo 4. Bagażnik zamocować na praktycznie wszystkich rodzajach belek, również tych bez rowka, więc mowa tutaj o klasycznych prostokątnych, a także bardziej opływowych. Wszystko to dzięki gumowym taśmom do mocowania, które dodatkowo zbrojne są paskiem stalowym. Evo 4 można zamontować także na belkach prostokątnych o szerokości 32 mm i wysokości 20 mm.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas transportu i mocowanie sprzętu, to producenci zapewnili najnowocześniejsze rozwiązania. Nad maksymalnym bezpieczeństwem czuwa system zintegrowanego zamka, który ogranicza do minimum wszelką możliwość niepożądanego wyjęcia nart czy innego sprzętu. Na uwagę zasługuje również SmartFlex , trzystopniowa siła nacisku. Gwarantuje ona to, że bez problemu zamocujesz modele nart czy desek o większej grubości. Maksymalna ładowność to aż 4 pary nart lub 2 snowboardy i 2 pary nart, a gumowe wkładki zabezpieczają sprzęt przed porysowaniem.

Co jeszcze wyróżnia Evo 4?

W dzisiejszych czasach inżynierowie starają się maksymalnie ograniczać opór powietrza, co widać to również na przykładzie FatCat Evo4. Produkt jest niskoprofilowany, co gwarantuje świetną aerodynamikę i maksymalne ograniczenie hałasu. Całość wykonana jest z aluminium opsydianowanego, które zapewnia bardzo elegancki, czarny połysk. Produkt posiada certyfikat TÜV - Gs, norma City Crash, więc możesz być pewny, że był on testowany nawet w najtrudniejszych warunkach.

Uchwyt Fat Vat Evo 4 ma wymiary:
- szer. 73.5 cm, wysokość 11 cm - gdy zamontujemy na belkach prostokątnych

- szer. 73.5, a wysokość 12 cm - w przypadku montażu za pomocą taśm.


 

Bagażnik Yakima FatCat 4 Evo

Marka: Yakima
Model : FatCat 4 Evo
Zamek: Tak
System montażu: Gumowe Taśmy
Gwarancja : 5 lat
Montaż do belek stalowych: do 88 mm
Montaż w rowek T 20 mm: Opcjonalnie - dopłata
Maks.ilość nart: 4
Maks.ilość snowboardów : 2
Szerokość użytkowa (cm): 56
Szerokość całkowita ( cm ): 73.5
Wysuwany: nie
Zamknięcie uchwytu na bagażniku bazowym: tak
Zamknięcie nart w uchwycie: tak