• Dodaj recenzję:
  • Kod: 4243
  • 779,00 zł
  • szt.
  • Rata już od:
  • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
  • Darmowa wysyłka od 99 zł
  • Odbiór osobisty
  • Czas na zwrot 14 dni

FatCat EVO 6 srebrny uchwyt na narty

 

Sposobów na spędzanie wolnego czasu jest wiele. Można wyjechać na wycieczkę z rodziną czy znajomymi, oglądać ulubione seriale, poznawać kulturę innych krajów lub aktywnie korzystać z urlopu i wyjechać na narty. Ostatnia propozycja wiąże się z odpowiednim wyborem nie tylko szlaku, ale także sprzętu, z którego będziesz korzystał i jego transportu.

Jeśli szukasz profesjonalnego uchwytu na narty, przygotowanego z największą precyzją i z wykorzystaniem innowacyjnych systemów, to FatCat Evo 6 jest produktem dla Ciebie.

 

Narty w dobrych rękach

 

To, co wyróżnia ten uchwyt na narty, to na pewno funkcjonalność, ciekawe nowatorskie rozwiązania i bardzo elegancki wygląd. Aluminiowe wykończenie w połączeniu z nowoczesnym, aerodynamicznym kształtem, powodują, że produkt prezentuje się znakomicie nawet na najdroższych modelach aut, stając się stylowym dodatkiem. Jazda z uchwytem będzie komfortowa, ponieważ dodatkowe dźwięki spowodowane oporem powietrza są ograniczone do minimum. Podobne warunki spełniają nasze inne bagażniki na narty.

 

Ten srebrny uchwyt FatCat Evo 6 pomieści aż 6 par nart lub 4 deski snowboardowe, więc jest świetnym rozwiązaniem dla całej rodziny. Dzięki specjalnej możliwości zawiasów Double Joint możesz bezpiecznie transportować nawet najgrubsze narty i deski na rynku, również w pokrowcu. Istotną cechą FatCat Evo 6 jest na pewno możliwość szybkiego montażu na praktycznie każdym bagażniku dachowym, dzięki uniwersalnemu systemowi mocowania. Produkt pasuje zarówno na belki prostokątne, jak i te bardziej owalne. Uchwyt na narty ma też kilka innych rozwiązań ułatwiających korzystanie. Jednym z nich są duże przyciski, dzięki którym otworzysz go nawet w grubych rękawicach narciarskich. Kolejnymi ciekawymi pomysłami są zintegrowany zamek SKS, czyli system jednego kluczyka, a także odpowiednie położenie zacisku HangOver, dzięki któremu uchwyt przesuwa się na bagażniku dachowym, co ułatwia wyjęcie sprzętu.

 

Jeśli szukasz niezawodnego uchwytu na narty, który cechuje się wysoką jakością wykończenia, kilkoma nowatorskimi pomysłami, a także gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona certyfikatami TÜV, to FatCat Evo 6 jest właśnie dla Ciebie.


 

 

Uchwyt narciarski Yakima FatCat 6 Evo Silver

Marka: Yakima
Model : FatCat 6 Evo
Zamek: Tak
System montażu: Gumowe Taśmy
Gwarancja : 5 lat
Montaż do belek stalowych: do 88 mm
Montaż w rowek T 20 mm: Opcjonalnie - dopłata
Maks.ilość nart: 6
Maks.ilość snowboardów : 4
Szerokość użytkowa (cm): 75
Szerokość całkowita ( cm ): 92.5
Wysuwany: nie
Zamknięcie uchwytu na bagażniku bazowym: tak
Zamknięcie nart w uchwycie: tak