Uchwyt narciarski Yakima FatCat 6 Evo

Dodaj recenzję:
 • 4242
 • Producent: Yakima
 • Kod producenta: 736745030964
 • Dostępność: Tak
  Dostępność w sklepie online: Dostępny
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
 • szt.
 • 779,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Rata już od:

FatCat Evo 6 czarny uchwyt na narty

Do wyjazdu na narty potrzebnych jest kilka rzeczy: odpowiedni termin, dobre towarzystwo i świetnej jakości sprzęt. Jeśli masz już odpowiednie narty, to trzeba także pomyśleć o ich transporcie. Z pomocą przychodzi uchwyt FatCat Evo 6, który gwarantuje bezpieczne przemieszczanie się autem z załadowanym sprzętem narciarskim.

Dlaczego właśnie FatCat Evo 6?Produkt umożliwia transport aż
6 par nart lub 4 snowboardów, a wszystko dzięki dużej szerokości części roboczej, która wynosi 75 centymetrów. Jego aerodynamiczna konstrukcja wpływa na minimalny opór powietrza, więc korzystanie z uchwytu nie będzie powodowało mocno słyszalnego hałasu. Oprócz tego warto wspomnieć o wysokiej jakości wykonaniu. Uchwyt na narty prezentuje się doskonale, więc nie będzie tylko zbędnym, nieatrakcyjnym dodatkiem, a stylowym elementem, który dzięki aluminium opsydianowemu, z którego jest wykonany, dopasuje się nawet do najbardziej ekskluzywnych aut.
To, co również zasługuje na uwagę, to uniwersalny system mocowania, który pozwala na umieszczenie uchwytu na p
rostokątnych belkach, a także tych bardziej owalnych. Produkt mocuje się za pomocą specjalnych, gumowanych taśm, które pozwalają na właśnie taką szeroką użyteczność. Nie musisz martwić się także o grubość Twoich nart i desek. Dzięki nowatorskiemu systemowi nawiasów Double Joint umieścisz wszystkie rozmiary, które są dostępne na rynku. Sprawdź nasze inne bagażniki na narty.

Maksymalne ułatwienie z korzystania uchwytu narciarskiego

W oferowanym przez nas produkcie istnieje wiele ciekawych rozwiązań, które mają za zadanie jak najbardziej ułatwić używanie sprzętu. Na uwagę zasługuje np. trzystopniowa siła docisku, dzięki której nie musisz się martwić o bezpieczeństwo najgrubszych nart, nawet tych, które są w pokrowcu. Ważne są też wkładki, które zapobiegają porysowaniu się sprzętu, a także duże przyciski, które pozwolą Ci otworzyć ten uchwyt na narty nawet w narciarskich rękawicach. Takie bagażniki są najlepsze!

 


 

 

Uchwyt narciarski Yakima FatCat 6 Evo

Marka: Yakima
Model : FatCat 6 Evo
Zamek: Tak
System montażu: Gumowe Taśmy
Gwarancja : 5 lat
Montaż do belek stalowych: do 88 mm
Montaż w rowek T 20 mm: Opcjonalnie - dopłata
Maks.ilość nart: 6
Maks.ilość snowboardów : 4
Szerokość użytkowa (cm): 75
Szerokość całkowita ( cm ): 92.5