• Dodaj recenzję:
 • Kod: 7035
 • kolor/wzór:
  • Bagażnik rowerowy Aguri Marathon
  • Bagażnik rowerowy Aguri Marathon Basic
 • 271,00 zł
 • szt.

Dostępność i wysyłka

Dostępność: Tak
Dostępność w sklepie online: Dostępny
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
Produkt wyślemy dziś jeśli złożysz zamówienie w ciągu
Jeśli złożysz zamówienie dziś, produkt wyślemy w następny dzień roboczy.
godzminsek
 • Darmowa wysyłka od 299 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni

Bagażnik na rower Aguri Marathon Basic

 

Aguri Marathon Basic to dachowy uchwyt na rower od polskiego producenta. Ciekawa propozycja z kategorii ekonomicznej łączy w sobie wysoką jakość i korzystną cenę.

 

Prosty system załadunku oraz rozładunku

 

Na bagażniku Aguri Maraton rower montowany jest za widelec. Prosty system załadunku/rozładunku nie wymaga dodatkowych narzędzi. Uchwyt pozostaje kompatybilny z większością belek bazowych wyposażonych w możliwość mocowania na wsuwki (kanał T). Dostępny jest w dwóch kolorach - Silver i Black (anodowane).

 

Lekka, aerodynamiczna konstrukcja została wykonana z aluminium. Takie rozwiązanie gwarantuje odporność na działanie korozji i warunków atmosferycznych.

 

Produkt charakteryzuje się ładownością rzędu 20 kg i długością 128 cm. Takie wymiary umożliwiają przewóz praktycznie każdego roweru.

 

Uniwersalny bagażnik

 

Bagażnik na rower Aguri Marathon Basic okazuje się niezwykle uniwersalny. Pozwala na montaż rowerów o średnicy kół z przedziału 16’’ - 29’’ o szerokości opony do 80 mm. Dopuszczalny rozstaw osi to od 75 do 130 cm.

 

W zestawie znajdują się dodatkowe adaptery przeznaczone do mocowania jednośladów z ośką typu: 9 x 100 , 12 x 100, 15 x 100, 15 x 110, 20 x 110, a także adapter do widelca marki FOX. Uchwyt jest także kompatybilny z modelami wyposażonymi w hamulce tarczowe.

 

Stabilność w czasie jazdy

 

Produkt wyposażono w szybki, intuicyjny system mocowania koła przy użyciu paska zębatego. Takie rozwiązanie gwarantuje odpowiednią stabilność w czasie jazdy. Producent bagażnika na rower uwzględnił w projekcie również specjalny uchwyt do zdemontowanego koła, przykręcany do profilu - dostępny odpłatnie lub w wersji Aguri Marathon .

 

Aguri Marathon Basic wyposażony jest w solidne zabezpieczenie antykradzieżowe na kluczyk, które równocześnie stabilizuje ładunek w trakcie transportu.

 

Marka Aguri

 

Aguri to polska marka, ciesząca się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów. Każda produkcja sygnowana logiem tej firmy odznacza się funkcjonalnością i trwałością przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnych cen. Jest to możliwe za sprawą nowoczesnego parku maszynowego oraz rygorystycznych testów, jakim poddaje się każdy produkt przed wypuszczeniem na rynek.

Bagażnik rowerowy Aguri Marathon Basic

Marka: Aguri
Model : Marathon
Ładowność: 20 kg
Masa: 3.2 kg
Materiał: Aluminium
System montażu: Adapter T
Kolor: srebrny
Gwarancja : 2 lata
Cena / jakości: dobra
Rower zabezpieczony zamkiem: Tak
Pasuje do kół: : 16-29 cali
Mocowanie widelca: rowery z osią thru axle, widelec fox, 9 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm
Do rowerów karbonowych : Tak