Bagażnik rowerowy Aguri Marathon

Dodaj recenzję:
  • 4199
  • Producent: Whispbar
  • Kod producenta: 5900768504220
  • Dostępność: Tak Tak
  • szt.
  • 325,00 zł
  • Rata już od:

Aguri marathon

Jazda na rowerze to niezwykle popularny sposób spędzania wolnego czasu. Świetnie wpływa na kondycję, pozwala utrzymać linię i oczywiście poprawia samopoczucie. Jeśli mamy w planach szlaki rowerowe oddalone o kilkaset kilometrów, lub po prostu wyjeżdżamy z rodziną na aktywny wypoczynek, to niezbędny będzie wysokiej jakości uchwyt rowerowy. Takim na pewno jest Aguri Marathon.

Uniwersalność uchwytu

To co wyróżnia Aguri marathon, to niezwykle duże możliwości. Pozwala na montaż większości rowerów, zarówno tych z kołami o małej średnicy 16 cali, a także tymi o większych rozmiarach, bo aż do 29 cali i z szerokością opony 80 mm. Preferowany rozstaw osi kół, który spokojnie umożliwia montaż to od 75 cm do 130 cm. Bez problemu przewieziesz też sprzęt rowerowy posiadający tarcze hamulcowe.

Wysoka jakość i prosty montaż

Produkt można zamontować na wielu różnych profilach belek, które wyposażone są w możliwość mocowania na wsuwki 20 mm- rowek T. Jeśli Twoje auto posiada stalowe belki, to wystarczy dokupić specjalne adaptery.
Bagażnik rowerowy Aguri Marathon obsługuje rowery montowane za widelec z ośką typu:
9 x 100
12 x 100
15 x 100
15 x 110
20 x 110

Koła montuje się szybko i sprawnie na pasek zębaty. W zestawie występuje też uchwyt do zdemontowanego koła przykręcany do profilu bagażnika rowerowego .
Aguri marathon ma ładowność aż 20 kilogramów, jego długość wynosi 128 centymetrów, więc na pewno dopasuje się to mniejszych aut i dużych SUV-ów. Dostępny w dwóch kolorach srebrny oraz czarny . Aluminiowy profil jest bardzo lekki i aerodynamiczny. Producenci wiedzą ile może znaczyć rower, więc bagażnik posiada zabezpieczenia antywłamaniowe roweru i uchwytu.

Aguri to polska firma, która przebojem wkroczyła na rynek bagażników samochodowych. Wszystkie produkty gwarantują dużą jakość, pełne bezpieczeństwo i niezawodność!

Bagażnik rowerowy Marathon

Marka: Aguri
Model : Marathon
Ładowność: 20 kg
Masa: 3, 3.2 kg
Materiał: Aluminium
System montażu: Adapter T
Kolor: srebrny
Gwarancja : 2 lata
Cena / jakości: dobra
Rower zabezpieczony zamkiem: Tak
Uchwyt zabezpieczony zamkiem na bagażniku dachowym: Tak
Pasuje do kół: : 16-29 cali
Mocowanie kół: : Paski zębate
Do rowerów karbonowych : Tak
Pasuje do ram o średnicy (mm): nie dotyczy
Pamięć uchwytu ramy : nie