Box dachowy Inter Pack Traxer 5.6 antracyt

Dodaj recenzję:
 • Inter Pack Traxer 5.6 antracyt
 • Producent: INTER PACK
 • Dostępność: Tak Tak

 

Inter Pack Traxer 5.6

Antracyt

Nowoczesna technologia w eleganckiej konstrukcji

Traxer oferuje wszystko, czego należy oczekiwać od produktu wysokiej jakości, zapewnia komfort , łączy w sobie najlepsze cechy pod względem pojemności i funkcjonalności , bezwarunkowo bezpieczny w każdej podróży. Traxer jest bardzo pojemny gdy potrzebujesz dodatkowego miejsca. Umożliwia użytkownikom zabrać co tylko zechcą na wyjzdy pełne przygód  i aktywnych wakacji z całą rodziną. W boxie zastosowano super nowoczesny system montażowy Premium Fit, dzięki któremu montaż boxa stał się dziecinnie prosty. Wystarczy go przekręcić i po usłyszeniu charakterystycznego kliknięcia, system jest zamontowany do belki.


Czy jesteś już gotowy do drogi z nowym kompanem IP Traxer ?

Dane techniczne:

 

 • system montażu Premium Fit – obejmuje belki do 95mm
 • system wspomagający otwieranie Dynamic Spring
 • nośność 75kg
 • stalowe listwy wzmacniające dno
 • 2  punktowy zamek Central Locking System
 • taśmy do mocowania nart i bagażu
 • otwierany z obu stron
 • kolory: antracyt czarny matowy

 

Montaż:
Opatentowany Premium-Fit gwarantuje szybki, bezpieczny i łatwy montaż boxu dachowego.
Wyposażony w moment obrotowy wskaźnik dla najbezpieczniejszej możliwej instalacji
\ Materiał:
Wytrzymały i odporny na wstrząsy ABS / ASA oraz ABS / PMMA materiały syntetyczne  Traxer są wysoce odporne na promieniowanie UV.
Otwieranie:
Załadunek i rozładunek Traxer jest niezwykle prosty ze względu na podwójną funkcję  rozpórek Dynamic Spring. Otwiera pokrywe i utrzymuje ją w swojej optymalnej pozycji podczas ładowania.
   

Otwieranie:
Załadunek i rozładunek Traxer jest niezwykle prosty ze względu na podwójną funkcję rozpórek Dynamic Spring. Otwiera pokrywe i utrzymuje ją w swojej optymalnej pozycji podczas ładowania.

Zamek:
Ekskluzywny centralny zamek ( 2-punktowy ) to funkcja, która bezpiecznie blokuje pokrywe w trzech miejscach - w jednym ruchu. Jako dodatkowy środek bezpieczeństwa klucz może być wyjęty gdy box jest w prawidłowy sposób  zamknety.
Wzmocnione dno:
Szyny metalowe - wzmocnienie na całej długości dna zapewniają wytrzymałość i stabilność.
system montażu Premium Fit – obejmuje belki do 95mm

 

Nowoczesna technologia. Metalowe profile w spodzie gwarantują , że Traxer przez wiele lat będzie dobrze służył . Przy produkowaniu boxa użyto najnowocześniejszych materiałów które są odporne na promienie  UV.  Jego bezpieczeństwo zostało sprawdzone przez cykl gruntownych testów .Testy jakim został poddany box: TÜV, wypadek w mieście ,  stabilność , wibrowanie , woda i tunel aerodynamiczny Traxer zdał celująco  wszystkie testy  .Możesz być pewien że nie doświadczysz  jakichkolwiek przykrych niespodzianek. 

Doskonały system montażu Premium-Fit . Obejmuje belki z maksymalną szerokością do 95 mm i  wysokością  z 35 mm. Pazury są pokryte tkaniną z włókna syntetycznego dla dodatkowej i chroniy bagażnika dachowego. Oczywiście Premium-Fit przeszedł odpowiednie atesty ISO 11154 i przepisy bezpieczeństwa TÜV. .Boxy testowane były z obciążeniem maksymalnym 75 kg .    

 

 Traxer 5.6

Wymiary zewnętrzne (cm) 177 X 77 X42
Wymiary wewnętrzne (cm) 172 X 72
Masa (kg) 15
Pojemność (L) 370
Ładowność (kg) 75
Max.ilosć
Nart/Snowbordów
6/4
System montażu
Premium-Fit
Sposób otwierania Obie strony
Podnośniki  Tak
Wspornik do nart
 
Taśmy Tak
Centralny zamek
Tak
Pasuje do belki wingbar Tak
Pasuje do belki prostokątnej
Tak
Certyfikat TUV/GS
Tak
Spełnia City Crash Tak
Max. długość nart 170 cm
Kolor Antracyt
5 lat GWARANCJI