• Dodaj recenzję:
 • Kod: Inter Pack Traxer 5.6 antracyt
 • 1 499,00 zł
 • szt.
  Niedostępny
 • Rata już od:
 • Oblicz_raty_duckblue

Dostępność i wysyłka

Dostępność: W magazynie producenta 3 dni robocze
Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie
 • Darmowa wysyłka od 99 zł
 • Odbiór osobisty
 • Czas na zwrot 14 dni

Box dachowy Inter Pack Traxer 5.5

Podróż w góry z całą rodziną to przyjemność, dużo emocji i niesamowite przeżycia, jednak wiąże się ona z często problematycznym zapakowaniem całego sprzętu. Jak rozwiązać ten problem? Skorzystać z uniwersalnego i bardzo designerskiego boxa dachowego, jakim jest Inter Pack Traxer 5.5

Jakość boxa Traxer widać z daleka


Ten box dachowy łączy w sobie wiele ciekawych rozwiązań, takich jak materiały ABS/AES/PMMA. Są to syntetyczne tworzywa, które są niezwykle odporne na uszkodzenia, szkodliwe dla klasycznych materiałów promieniowanie UV, czy ciężkie warunki atmosferyczne. Nawet po wielu podróżach box dachowy zachowa swój niebanalny wygląd i będzie cieszył swoimi parametrami.

A jeśli już o parametrach mowa…

Pojemność boxa to 370 litrów, a więc spokojnie wystarczy dla 3 osobowej rodziny, która w podróż zabierze od 4 do 6 nart, lub 2/ 3 deski snowboardowe. Maksymalna długość nart może wynieść 170 centymetrów. Ładowność wynosi 75 kg. Aerodynamiczny kształt Inter Pack Traxer powoduje, że jazda z boxem nie wiąże się z nadmiernym hałasem, a także z dużym oporem powietrza, które zwiększa spalanie.
Całość wygląda bardzo stylowo, więc dopasuje się nawet do nowoczesnych aut!


Produkt jest bardzo uniwersalny, ponieważ można zamocować go na belkach stalowych prostokątnych - maksymalna szerokość 95 mm, a wysokość do 29 mm, lub aluminiowych, owalnych o maksymalnej szerokości 95 mm, a wysokości 38 mm.

Proste mocowanie i załadunek boxa

Na szczególne uznanie zasługuje bardzo proste, szybkie i bezpieczne mocowanie dzięki nowoczesnemu systemowi Premium-Fit. Siłowniki pozwalają na otwarcie i zamknięcie boxa z minimalnym użyciem siły, a także zabezpieczają produkt w odpowiedniej pozycji podczas załadunku czy rozładunku sprzętów narciarskich. Ważne jest także dwustronne otwieranie boxa Inter Pack Traxer , które pozwala na zapakowanie sprzętu czy wyjęcie go w razie potrzeby z dwóch stron pojazdu. Znacznie ułatwia to te dwa procesy.

Nie musisz martwić się o swój sprzęt, gdyż będzie on zabezpieczony mocą siłowników, które uszczelniają cały box, a także nowoczesnym dwu-punktowym centralnym zamkiem, który rygluje całość w 2 miejscach!

Jeśli poszukujesz aerodynamicznego, designerskiego i niezwykle użytecznego boxa, to Inter Pack Traxer jest właśnie dla Ciebie!

Dane techniczne:

 

 • system montażu Premium Fit – obejmuje belki do 95mm
 • system wspomagający otwieranie Dynamic Spring
 • nośność 75kg
 • stalowe listwy wzmacniające dno
 • 2  punktowy zamek Central Locking System
 • taśmy do mocowania nart i bagażu
 • otwierany z obu stron
 • kolory: antracyt czarny matowy

 

Montaż:
Opatentowany Premium-Fit gwarantuje szybki, bezpieczny i łatwy montaż boxu dachowego.
Wyposażony w moment obrotowy wskaźnik dla najbezpieczniejszej możliwej instalacji
\ Materiał:
Wytrzymały i odporny na wstrząsy ABS / ASA oraz ABS / PMMA materiały syntetyczne  Traxer są wysoce odporne na promieniowanie UV.
Otwieranie:
Załadunek i rozładunek Traxer jest niezwykle prosty ze względu na podwójną funkcję  rozpórek Dynamic Spring. Otwiera pokrywe i utrzymuje ją w swojej optymalnej pozycji podczas ładowania.
   

Otwieranie:
Załadunek i rozładunek Traxer jest niezwykle prosty ze względu na podwójną funkcję rozpórek Dynamic Spring. Otwiera pokrywe i utrzymuje ją w swojej optymalnej pozycji podczas ładowania.

Zamek:
Ekskluzywny centralny zamek ( 2-punktowy ) to funkcja, która bezpiecznie blokuje pokrywe w trzech miejscach - w jednym ruchu. Jako dodatkowy środek bezpieczeństwa klucz może być wyjęty gdy box jest w prawidłowy sposób  zamknety.
Wzmocnione dno:
Szyny metalowe - wzmocnienie na całej długości dna zapewniają wytrzymałość i stabilność.
system montażu Premium Fit – obejmuje belki do 95mm

 

Nowoczesna technologia. Metalowe profile w spodzie gwarantują , że Traxer przez wiele lat będzie dobrze służył . Przy produkowaniu boxa użyto najnowocześniejszych materiałów które są odporne na promienie  UV.  Jego bezpieczeństwo zostało sprawdzone przez cykl gruntownych testów .Testy jakim został poddany box: TÜV, wypadek w mieście ,  stabilność , wibrowanie , woda i tunel aerodynamiczny Traxer zdał celująco  wszystkie testy  .Możesz być pewien że nie doświadczysz  jakichkolwiek przykrych niespodzianek. 

Doskonały system montażu Premium-Fit . Obejmuje belki z maksymalną szerokością do 95 mm i  wysokością  z 35 mm. Pazury są pokryte tkaniną z włókna syntetycznego dla dodatkowej i chroniy bagażnika dachowego. Oczywiście Premium-Fit przeszedł odpowiednie atesty ISO 11154 i przepisy bezpieczeństwa TÜV. .Boxy testowane były z obciążeniem maksymalnym 75 kg .    

 

 Traxer 5.6

Wymiary zewnętrzne (cm) 177 X 77 X42
Wymiary wewnętrzne (cm) 172 X 72
Masa (kg) 15
Pojemność (L) 370
Ładowność (kg) 75
Max.ilosć
Nart/Snowbordów
6/4
System montażu
Premium-Fit
Sposób otwierania Obie strony
Podnośniki  Tak
Wspornik do nart
 
Taśmy Tak
Centralny zamek
Tak
Pasuje do belki wingbar Tak
Pasuje do belki prostokątnej
Tak
Certyfikat TUV/GS
Tak
Spełnia City Crash Tak
Max. długość nart 170 cm
Kolor Antracyt
5 lat GWARANCJI

 

 

Box dachowy Inter Pack Traxer 5.6 antracyt

Marka: Interpack
Model : Traxer 5.5
Pojemność : 370 litrów
Wymiary wewnętrzne: 172 / 72
Wymiary zewnętrzne: 177 / 77 / 42
Ładowność: 75 kg
Masa: 15 kg
Zamek: dwupunktowy
Materiał: ABS
System montażu: Premium-Fit
Sposób otwierania: Obie strony
Taśmy do spięcia bagażu : 2 taśmy
Pojemność nart / desek snowboard: 6/4
Atesty : TUV / GS
Kolor: Czarny matowy
Gwarancja : 5 lat
Max. długość nart: 170 cm
Wspornik do nart: Nie
Wzmacniane dno listwami : tak
Aerodynamika: * * * *
Cena / jakości: b.dobra
Zakres długości : 150 - 179 cm
Zakres pojemności (l): 300 - 399 litrów